איזה גועל נפש

ברור.

הרי כל הנשים רוצות לההאנס בעצם. הם מתלבשות ככה לא כי הן חושבות שזה יפה או שהן אוהבות את עצמן ככה. רק בשביל שיסתכלו. יותר נכון שאתה תסתכל. כן, הן לובשות גופיה ב מ י ו ח ד בשבילך. תהנה חמוד

miss mcmillan

New member
יכול להיות

אבל הרבה יותר סביר שהן קופאות מקור רוב הזמן. גם לזה יש סיבה, אגב, אותה אין צורך לפרט עבור מי שהתעמק ברזי האנטומיה הנשית אפילו מעט. זה יותר קל מלצבוט אותן.

uri80

New member
כן, אתן בעייתיות. ידוע.

זו ישראל. חם כאן.

סלסרו

New member
אין כמו לראות בחורות כשחם בחוץ,

נורא חם, והן נכנסות למקום מקורר.. נניח סופרמרקט. שירה וזמרה.

miss mcmillan

New member
האנטומיה שלנו באמת קצת דפוקה

אם כי לא כמו שלכם. סניפ סנאפ ואתם שקופים כמו בדולח.

uri80

New member
../images/Emo45.gif אם זה עובד, אל תגע בזה.

מה שכן, לא הייתי מתחלף. keep it simple

סלסרו

New member
אל תגע בזה?.... ../images/Emo5.gif ../images/Emo5.gif ../images/Emo5.gif ../images/Emo5.gif

כשהייתי בחב"ד היה לי ידיד שהיינו עושים מבצעים ביחד. מידי פעם נשים היו רוצות ללחוץ לו את היד, או שהיינו נקלעים לשיחה למה בחורי ישיבה לא עושים סקס לפני החתונה. המשפט שלו, שתמיד זכה לציחקוקים, היה
my mother always told me, if it's not yours, don't touch it​

לא נראה לי

הן מסתובבות כך לא רק כשחם, אין לי בעיה עם זה אבל אני פה בשביל לחשוף את כוונותיהן האמיתיות.....

יש להם דרישות אחרות

"נכון שאני מזיין הכי טוב?" "נכון שאף פעם לא יהיו לך כאלה אורגזמות?" <כשאימא אמרה לך שאתה 'הכי חכם בעולם' האמנת, נכון?>

uri80

New member
אם זה היה פסיכולוג ומטופלות, זה היה

בסדר? לא נכנס לנכון, לא נכון, פלילי או לא, כי אין לי מושג מה קרה שם ולא ממש מעניין אותי. מבין את הגישה שלך אבל עם זאת רב שמעורב בקשר עם כמה נשים בו זמנית שפנו אליו לעזרה, יכול להיות גורו, מנהיג רוחני, מנהיג כת או כל דבר אחר שבא לאנשים לקרוא לו, אבל רב הוא לא.

סלסרו

New member
אם גפני היה רב חרדי ,

יתכן שהיה מקבל כאן יותר תגובות. בשנה האחרונה בארה"ב יותר ויותר מדינות מקבלות על עצמן את Jessica's Law הקובע שנות מאסר מינמלים לפדופילים. זאת מפאת הלחץ הציבורי שנוצר לאחרי פסיקות שופטים מקלות מאד (כגון 6 שבועות לאדם שהתעלל מינית בכמה ילדים, וכל אחד במשך שנים..). הציבור הזדעזע, התעשת, ולחץ על נציגיו. אין לי בעיה עם עונשי מינימום. יש לי רק בעיה עם עונשי מינימום מחמירים מדי, שאינם כוללים נסיבות מקילות. הדבר בסופו של דבר פוגע במספר קביעות האשמה: כשהעונש המינמלי הוא כה גבוה, חבר המושבעים או השופטים נרתעים מלהוציא פסק אשמה. כך יתכן שיותר פושעים יצאו לחופשי.

למעלה