אידי פאלקו

nesi happy

New member
אידי פאלקו

לדעתי מדובר על כוכבת ענקית, הדמות של כרמלה מסובכת והמשחק של אידי ענק. מי יודע איפה עוד ניתן לראות אותה?

kobi 23

New member
איזה קטע !!!!

זה נכון !!! אני חולה על שתי הסדרות הללו ורק עכשיו אני שמתי לב.לעובדה הזו היא שימשה באוז כסוהרת דיאן וויטלסי וממש לא הייתה שם רק בהתחלה. אין לי מושג איך רק עכשיו הבנתי את זה. תודה היונתן

היונתן

New member
כן

אוז הייתה סדרה מטורפת ואני זוכר שכשהיא עזבה אמרו שהיא עברה לסדרה אחרת ולא הבנתי איך אפשר לבגוד באוז, אבל זה היה עד שראיתי מספיק סופרנוס..

kobi 23

New member
אני חושב

שהיא שיחקה בו זמנית,בשתי הסדרות יחד. לפחות תקופה מסויימת... הרי הסופרנוס התחילה בתחילת 99,שאוז הייתה בעונה השלישית פחות או יותר

gozala

New member
שלום לכם, עדיין לא ראיתי את העונה ה-1 אפילו

אבל היא בהכנה, האמת שראיתי את שני הפרקים הראשונים "לבדיקה" והחלטתי להמשיך לאחר שאכין שיעורי בית: עוד שעה קלה אסיים הטמעת כיתוביות בעונה הראשונה ואתחיל עם כל הסיפור לאחר שגם עונה שניה ושלישית תהיינה זמינות, זה מניסיון. התחלתי עם נמלטים בפרק 17 עונה שניה ומאז הנשמה יוצאת מפרק לפרק והפסקות ופגרות חדשות לבקרים ועכשיו בכלל שביתה... מקווה שאעמוד בניסיון ואפסיק עם העונה השלישית לחלוטין עד שתוקרן בשלמותה. אז כן, עם OZ נתקעתי טוב. ראיתי עונה ראשונה ושניה ואמנם שלישית כבר מוכנה אך החלטתי לחכות שאסיים להכין את הרביעית (חמישית מוכנה גם). קוראים לה כרמלה? כן, היא נמצאת גם ב-OZ ובתפקיד ניכר למדי, מהמעט שראיתי תוך סינכרון הכיתוביות נראה לי שיש כאן זווית מלאת הומור בסידרה הזו. אז להתראות (כשיהיה לי מה לומר)

gozala

New member
לא וגם ה-DVD לא הגיע, פשוט שערורייה!

אבל בינתיים בלעתי שישה ספרים וזה כיף בפני עצמו. חבל שלא שלחתי את ה-DVD לארה"ב (במקום לארץ) כי לפני כ-10 ימים קפצתי ל-NY על מנת להביא מחשבים ניידים שרכשתי באי ביי ולמטרה הזו בלבד. עונה רביעית ושישית ירדו כל כך לאט שאי אפשר לתאר, עד היום אני בסך הכל על 65% כי לפני מספר ימים החלטתי להוריד (שוב) את העונה החמישית שירדה לי בזמנו עם כיתוביות צרפתית, אז חתכתי אותן והדבקתי במקומן באנגלית אבל זה לחלוטין לא זה, אז החלטתי שאוריד את העונה החמישית מאותו קישור שיורדות הרביעית והשישית, בדקתי. מדובר בסרטים באיכות לא רעה באנגלית והם על 350-400 מגה שזו איכות טובה מאוד לטעמי. בינתיים כבר יש לי 8 פרקים מעונה רביעית OZ מהמיול (הצרה שהם 700 מגה לפרק), בדיעבד אני חושבת שפה עשיתי טעות עם הביטורנט, למרות שממנו מורידים עונות שלמות וסדרות שלמות, לפעמים זה נוח מאוד. כנראה שהבעיה באתר ממנו אני מורידה כי "הזמנתי" את העונות 2-4 (בינתיים) של הסופרנוס ועונה רביעית יורדת ושלישית כבר על 20% תוך יומיים ועונה שניה פשוט לא זזה. כל זמן שיש מה לקרא, אין לי בעייה עם זה. את הסופרנוס אני רואה בקצב של שני פרקים לערב (עונה ראשונה).

למעלה