אחרי החזרה

תמי419

New member
הי לכולן,
אני אחרי החזרה ראשונה של מוקפא יום 3 עובר בדרוג A9 תאים.
ביומיים שלושה האחרונים התחילו כאבי מחזור. אני חוששת שהטיפול לא הצליח...בדיקת דם רק בעוד כמעט שבוע. רציתי לשאול כמה סבבים עשיתן לפני שהתקבלה בטא חיובית? (כמה החזרות מתרומה)
והאם גם לכן היו תחושות פיזיות בבטן שהווסת עוד שניה כאן ומה היה בסוף? שלילי או חיובי.
בינתיים משתגעת מההמתנה אז עשיתי בדיקה ביתית ויצאה שלילית (מיום 5 להחזרה). תודה למשיבות וסופש נעים.

ש

שמולי קיפוד לשעבר

Guest
לצערי, אין לדעת בשלב זה, היה לי הכול. התחושות יכולות להתפרש לכאן או לכאן, והבדיקה שעשית ממש מוקדמת מדי.
אני לצערי למודת אכזבות ועשיתי לדעתי 4 החזרות שלא הביאו ללידה (שתיים הביאו להריון, אך לא ללידה, לצערי. הפלות), משתי תורמות שונות ומסלולים שונים.
עכשיו במסלול חדש, החזרה ראשונה במסלול הזה, ואני בהריון. יש גם מוקפאים.
בהצלחה! מקווה איתך לבשורות טובות בעוד שבוע!

תמי419

New member
לצערי, אין לדעת בשלב זה, היה לי הכול. התחושות יכולות להתפרש לכאן או לכאן, והבדיקה שעשית ממש מוקדמת מדי.
אני לצערי למודת אכזבות ועשיתי לדעתי 4 החזרות שלא הביאו ללידה (שתיים הביאו להריון, אך לא ללידה, לצערי. הפלות), משתי תורמות שונות ומסלולים שונים.
עכשיו במסלול חדש, החזרה ראשונה במסלול הזה, ואני בהריון. יש גם מוקפאים.
בהצלחה! מקווה איתך לבשורות טובות בעוד שבוע!
תודה רבה על השיתוף המפורט יקירה.
מצטערת מאוד לשמוע על האכזבות. מזל טוב על ההריון! המשך בשורות טובות והריון משעמם ביותר בידיים מלאות אמן!
גם אני למודת אכזבות מאינספור ivf (ביציות שלי) אך מעולם לא נקלטתי ולכן המעבר לתרומה. מקווה שהימים האלה של השלילי מאחוריי ושגם אני אוכל לעדכן פה חיובי בקרוב:)

פ

פנדוליני

Guest
השבועיים האלו זה החלק הכי קשה ומאוד קשה שלא לנסות לפרש ולחפש סימנים.
אני נקלטתי בהחזרה ראשונה של תרומת ביצית, במשך השבועיים המתנה לא הרגשתי שום דבר, ממש כלום כלום.. לא רגישות בשדיים ולא שום דבר אחר (חרשתי את האינטרנט לחפש סימנים ולא היה כלום).

הדבר היחיד שהרגשתי בימים שלפני בדיקת הדם זה שאני הולכת לקבל וסת. כבר הייתי משוכנעת שאין שום סיכוי היה לי כל כך ברור שאני עומדת לקבל. כשקיבלתי תשובה חיובית בבדיקת הדם הייתי בהלם, התסמינים הגיעו בכל הכח רק בערך שבוע וחצי אחרי (שבוע 5 וחצי להריון).

כל זה כדי להגיד שבאמת באמת אין דרך לדעת, ואני יודעת שזה קשה אבל אני מאוד מאמינה שהבדיקות הביתיות רק יכולות לשגע אותך יותר, תעשי מאמץ לחכות לבדיקת הדם ואני מאחלת לך שתופתעי לטובה.

שולחת חיבוק גדול, רק מי שעברה את זה יודעת כמה זה קשה.

תמי419

New member
השבועיים האלו זה החלק הכי קשה ומאוד קשה שלא לנסות לפרש ולחפש סימנים.
אני נקלטתי בהחזרה ראשונה של תרומת ביצית, במשך השבועיים המתנה לא הרגשתי שום דבר, ממש כלום כלום.. לא רגישות בשדיים ולא שום דבר אחר (חרשתי את האינטרנט לחפש סימנים ולא היה כלום).

הדבר היחיד שהרגשתי בימים שלפני בדיקת הדם זה שאני הולכת לקבל וסת. כבר הייתי משוכנעת שאין שום סיכוי היה לי כל כך ברור שאני עומדת לקבל. כשקיבלתי תשובה חיובית בבדיקת הדם הייתי בהלם, התסמינים הגיעו בכל הכח רק בערך שבוע וחצי אחרי (שבוע 5 וחצי להריון).

כל זה כדי להגיד שבאמת באמת אין דרך לדעת, ואני יודעת שזה קשה אבל אני מאוד מאמינה שהבדיקות הביתיות רק יכולות לשגע אותך יותר, תעשי מאמץ לחכות לבדיקת הדם ואני מאחלת לך שתופתעי לטובה.

שולחת חיבוק גדול, רק מי שעברה את זה יודעת כמה זה קשה.
תודה רבה יקירה, זה ממש עוזר לדעת שאני לא לבד בתחושות האלה...איזה כיף לשמוע שלפעמים זה עובד כבר בהחזרה הראשונה. ההמתנה נוראית ואני מנסה להיות אופטימית אבל הכאבי מחזור האלה כל כך מוכרים לי מכל ההחזרות שלא צלחו...אני מקווה שאחזיק מעמד לא לבדוק בבית שוב...לפחות לא מוקדם מידי. למרות שכבר לא יודעת מה עדיף...תחושת מתח מאי הידיעה או אופציה לאכזבה מוקדמת. מקווה שיהיה חיובי פשוט! ויאללה הריון בע"ה.

פ

פנדוליני

Guest
תודה רבה יקירה, זה ממש עוזר לדעת שאני לא לבד בתחושות האלה...איזה כיף לשמוע שלפעמים זה עובד כבר בהחזרה הראשונה. ההמתנה נוראית ואני מנסה להיות אופטימית אבל הכאבי מחזור האלה כל כך מוכרים לי מכל ההחזרות שלא צלחו...אני מקווה שאחזיק מעמד לא לבדוק בבית שוב...לפחות לא מוקדם מידי. למרות שכבר לא יודעת מה עדיף...תחושת מתח מאי הידיעה או אופציה לאכזבה מוקדמת. מקווה שיהיה חיובי פשוט! ויאללה הריון בע"ה.
אני מבינה אותך לגמרי, הלוואי שהיתה לי נוסחה לעבור את זה יותר בקלות אבל אין ברירה פשוט להעביר את הימים עד שתוכלי לבדוק.
אני לא בדקתי בבדיקות ביתיות בעיקר כי לא היה לי אומץ, האופציה לאכזבה מוקדמת היא גם שוברת לב וגם נורא לא וודאית כי כל עוד לא עברו מספיק ימים אין לתוצאה הזו הרבה משמעות.. באמת כל מה שהרגשתי היו קצת כאבי מחזור והתחושה הזו שממש את מרגישה שזה כל רגע מגיע וכדאי כבר לשים פד, אז מהניסיון הקטן שלי אין שום דרך לדעת.

בסביבה שלי כולן היו כבר עם ילדים שבאו בקלות ובלי טיפולי פוריות ואני זוכרת טוב כמה זה קשה ובודד לעבור את זה, מחזיקה לך אצבעות ומקווה לשמוע בשורות טובות!

למעלה