אז...

I3lackM

New member
אז...

מישהו בכלל מנצל את זה שבסופי שבוע יש HONOR כפול או שכולכם עסוקים בTBC? :D

רוקי

New member
אני אישית

התעסקתי בעיקר ב-TBC. מה-BG קצת התחיל להמאס. כשנגיע לרמה 70 בטח נחזור אליהם.

NightElf

New member
מה זה BG?

ומה זה אומר שיש Honor כפול? זה מה שמקבלים כאשר מחסלים מישהו מהצד השני? במה זה תורם?

I3lackM

New member
BG =

Battleground בטח שמעת על Warsong Gulch Arathi Basin Alterac Valley ואם לא אז אתה מפסיד את עיקר הצד של PVP במשחק (שחקנים מול שחקנים). כשאתה הורג את האויב, אם סתם בעולם או ב BG אתה מקבל HONOR שהיום אחרי פאטץ' 2.0.1 זה כמו כסף ואתה יכול לקנות איתו דברים (מצויינים אפילו, לפחות לפני TBC). כל סוף שבוע אחד מהBG שציינתי למעלה מגיע לו HONOR כפול. מה זה אומר? שכל פעם שאתה הורג שם מישהו זה כאילו שהרגת שניים. :)

NightElf

New member
ראיתי כל מיני גרמלינים מצחיקים

שלחיצה עליהם מעלה חלון להכנס לזירת קרב, אבל לא ידעתי בדיוק איך להשתמש בזה
צריך שלב מסוים? אני כרגע בשלב 27 הרגתי כמה חברי Horde וראיתי שזה מוסיף לי נקודות "כבוד", אבל לא ידעתי מה זה נותן מבחינה מעשית. מה שכן, אם החל מעכשיו הנקודות האלה נותנות כסף, זה מסביר למה מציינים במשחק שהריגת שומרים לא מזכה בנקודות "כבוד".

I3lackM

New member
מה שראית נקרא

ARENA שאלו קרבות קבוצתיים של 2נגד2 3נגד3 או 5נגד5 ועוד מעט מתחיל הטורניר והכל. 'כבוד' הוא לא כסף. כשאמרתי שהוא כמו כסף התכוונתי שאתה יכול להשתמש בו כדי לקנות דברים מסויימים שקשורים לPVP. כלומר ככל שאתה נלחם יותר אתה מרויח יותר 'כבוד' ומשתמש בו מדי פעם כדי לקנות דברים, הוא בנפרד מכסף רגיל. בדר"כ PVP זה לרמות גבוהות יותר, לא 27 :)

JuffoWup

New member
אני חושב שבדרגה 27 אתה יכול

להיכנס כבר לאזור אחד שנקרא WSG; חפש באחת הערים הגדולות אנשים שכתוב שהם: Warsong Gulch Battlecaller ותדבר איתם. באופן עקרוני מדובר על משחק תפוס את הדגל אצל האויב. מומלץ לחכות לדרגות גבוהות יותר שם תקבל יותר נקודות.

למעלה