אז מה אתם ואתן אומרות?

אבח"י

Well-known member
אגב... "רק לזיין..." בעיני זה חוסר הבנה של פעולת המשגל...אין רק , יש לזיין מהלב או פעולה טכנית משמימה...
מקבל, בגילי ומניסיוני - יש בי חוסר הבנה מושלם של "פעולת המשגל", אמ-מה, נפלת בהגדרה שלך - "פעולה" = תנועה כלשהי. לא קשור אם היא מהלב, מהראש או מבוצעת על ידי דילדו לגברים.

Tarzan_dude

Active member
לאור שני וידויים כאן, של שני גברים -
מי באמת רוצה לדבר ומי באמת רוצה רק לזיין?
סקס זה אף פעם לא רק זיון, זה כימיה, קשר, דמיון, זה מלל (לפני, תוך כדי ואחרי), זה מגע (כל מיני) ועוד המון דברים...

sagivi12

Active member
לאור שני וידויים כאן, של שני גברים -
מי באמת רוצה לדבר ומי באמת רוצה רק לזיין?
לי השאלה לא ברורה, כי יש דבר אחד ברור:
מי שמדבר גם מזיין

מי שלא מדבר איך בדיוק הוא מזיין? יש פה נשים שמחפשות רק זיון בלי דיבור?

אבח"י

Well-known member
לי השאלה לא ברורה, כי יש דבר אחד ברור:
מי שמדבר גם מזיין

מי שלא מדבר איך בדיוק הוא מזיין? יש פה נשים שמחפשות רק זיון בלי דיבור?
מי שמדבר לפעמים גם מזיין
מי שמזיין לפעמים גם מדבר
אבל
יש שרוצים רק לזיין [ תקראי את סדרת ההבלים של יקיר, על גבר חרמן, סיס גנדר, חרמן וסטרייט לגמרי, שיזיין גם חור עכבר מרב תשוקה וחרמנות ] ויש שרוצים רק לדבר. וכבר פגשנו כאן בקשות לשיחה, התכרבלות ולאו דווקא זיון. הזיון הוא האחרון.

sagivi12

Active member
מי שמדבר לפעמים גם מזיין
מי שמזיין לפעמים גם מדבר
אבל
יש שרוצים רק לזיין [ תקראי את סדרת ההבלים של יקיר, על גבר חרמן, סיס גנדר, חרמן וסטרייט לגמרי, שיזיין גם חור עכבר מרב תשוקה וחרמנות ] ויש שרוצים רק לדבר. וכבר פגשנו כאן בקשות לשיחה, התכרבלות ולאו דווקא זיון. הזיון הוא האחרון.
כולם רוצים רק לזיין הלוואי וזה היה פשוט בלי לדבר

אני *אקרא* - לא אוהב לקרוא דברים ארוכים.בטח לא על גבר חרמן

לזיין חור עכבר מתשוקה וחרמנות?

ואני רואה בקשות רק לדיבור או התכרבלות או מה שתרצה כדרך עקיפה לבקשה לזיון.

Ellis Murphy

Well-known member
תראה... מבחינתי זה לא מדובר דווקא ב"שיחה" אף על פי שלהיתקע לכמה שעות בצימר עם האבלה זה די עינוי סיני. אבל מדובר פשוט בלהרגיש בנוח עם מישהי. להוריד לידה את כל המגננות ולהרגיש חופשי.

אבח"י

Well-known member
תראה... מבחינתי זה לא מדובר דווקא ב"שיחה" אף על פי שלהיתקע לכמה שעות בצימר עם האבלה זה די עינוי סיני. אבל מדובר פשוט בלהרגיש בנוח עם מישהי. להוריד לידה את כל המגננות ולהרגיש חופשי.
אז מי הולך עם אהבלה לצימר לכמה שעות?
מדוע אתה מוכן להוריד מגננות בפני אשה שאולי לא תפגוש שנית?
בענייני אהבלים, החבר שלי, זה עם הבלוג בו הוא מקטר על חייו המשמימים, די עוסק בסוגיה של יפה וטיפש לאור נסיונו הארוך.

Ellis Murphy

Well-known member
אז מי הולך עם אהבלה לצימר לכמה שעות?
מדוע אתה מוכן להוריד מגננות בפני אשה שאולי לא תפגוש שנית?
בענייני אהבלים, החבר שלי, זה עם הבלוג בו הוא מקטר על חייו המשמימים, די עוסק בסוגיה של יפה וטיפש לאור נסיונו הארוך.
במקרה כזה לא מדובר באישה שאולי לא אפגוש יותר
אבל מצד שני, אישה שלא אפגוש יותר לא יכולה לפגוע בי.

תזהר עם להוריד מגננות. שמעתי שאפשר להכנס מזה להריון....

מת לחיות..

Active member
באמת לא השארת מקום באמצע?
משהו בסגנון 'העולם מתחלק לשניים, אלה אוהבים לדבר ואלה שרק לזיין'.. (הציניים יגידו שזו החלוקה הישנה של זכרים ונקבות רק במילים אחרות)
אבל ברצינות, אני חושב שבעיקר בעולם הבגידות יש הרבה- כמוני- שמחפשים את שניהם באמת! ולא דוקא בשביל להוביל לאינטרס השני.

למעלה