אז כמה חכם או חכמה הם צריכים להיות?

parparlive

New member
מה אני חיפשתי

חיפשתי לי אחד שידע לפרוט במקום אחד מיוחד בגוף שלי, ושהוא נגע במקום הזה לא הפריע לי יותר כלום, כל המחסומים נפלו אחד אחרי השניה. שהוא נגע בנשמה שלי (סוטים מה חשבתם
) ידעתי שזכיתי באושר שמכיל יופי שמרגש אותי חיצונית כמו בשניה הראשונה שפגשתי בו, יופי פנימי שגורר אותי לשיחות אין סופיות ,מכלול של תענוגות גוף שמתחברות לחיוך שלי שחזר , לכנפים שלי להיות פרושות ולעוף גבוה כל פעם מחדש.

לא יודעת אם יש קשר...

אבל במקרה אתמול דיברנו אני והוא על סגירת מעגלים, סיפר שבפנטזיה שלו לסגור מעגל עם מישהי מהעבר הרחוק שלו, הוא זוכר ממנה שני דברים, לפי דבריו, האחד שהיא הייתה יפייפיה והשני שהיא הייתה מלומדת וחכמה מאוד. הוא רק שכח שהוא סיפר לי בתחילת הקטע שזה היה כשהוא היה ילד בכיתה ג'..... בטח הייתה אלופה בלוח הכפל של 4
מיותר לציין שכל הלילה התעלפתי עליו בצחוק.

תלוי מה מחפשים

יש שמחפשים אנשי שיחה יש שמחפשים סקס יש שמחפשים שילוב של השניים הכי חשוב שתהיה זרימה טובה - בלי לדקדק יותר מידי בציציות.

dermapon7

New member
עומק מינימלי, נדרש בהחלט

אני לא סוחב איתי שום דיפלומה ולא מצפה מהפרטנרית שלי שתפגין ידע ברמת מקבילית המוחות ומעלה. כן, חשוב לי שהיא לא תהיה רדודה ברמות על, כמו כמה בנות שמככבות בכל מיני ריאליטי'ס....כן כן, למרות שנים של לימודים אקדמיים, אני סופג גם מתרבות הטראש TV. היה לי לפני שנים רומן עם פרטנרית שגירתה אותי באופן יוצא מן הכלל ברמה המנטלית (בנוסף לזה גם לא היה חסר לה חן וסקס אפיל). זה היה חיבור מצויין אבל אני זוכר שאז היה לי מאוד מאוד קשה להתאושש ממנו. אני חושב שקשה מאוד לשים על זה את האצבע. בסופו של דבר הכימיה הראשונית קובעת, החום שאני מרגיש והפרפרים בבטן.

הקוסם33

New member
בולשיטטטטטטטטטטטט

כל אחד ואחת פה מחפש קודם כל את המראה החיצוני, ופחות חשוב לו האופי........ מניסוני בנט, כבר קרה לי כמה פעמים שהייתי בקשר עם בחורה בנט, מסרים מעניינים, שיחות מעולות בפון, משיכה שמרגישים אותה על גבי הנט והשיחות בטלפון, ואז בפגישה....(כן כן, מודה, אני לא בחור יפה,גבוה וחסון, אלה רק סתם עוד בחור נחמד)-אתה לא הטעם שלי........... אז את תבלבלו לי את המוח על אופי, כולם/ן ם מחפשים יופי וחיצוניות!! נ.ב שיט שיטטטטטטט עכשיו שרפתי את עצמי בפורום במחינה חיצונית.....-:)))))))))))))

מנסיוני גיליתי

שהחיים יכולים להיות מפתיעים לחלוטין ואנשים שלעולם לא היתי מסתכלת לכיוונם בנסיבות אחרות הפכו לאנשים הכי יקרים בחיי. והחתיך הורס שענה על כל הדרישות היופי שלי היה טוב עבורי בדיוק לפעמיים פעם ראשונה היתי מסונוורת מהיופי שלו, בפעם שניה אמרתי שזו תהיה גם האחרונה. אז אני לא שפוטת מוכנה לתת צ'אנס לכל אדם הכל עניין של חיבור מינטאלי ופיזי ואין זה עניין כלל כמה הוא יפה או לא או כמה הזין שלו קטן או גדול. כשאוהבים גם הקטן הופך פתאום למושלם
מדהים כמה זה משתנה כשהרגש עובר
מה שכן לעולם לא אגיד לעולם לא
אבל התכונות הכי מדהימות בעיני זה שמחת חיים והתלהבות

הרדוד

New member
איך.....

הוא שמחת חיים והתלהבות ואת אדישה אחת...... זה שילוב מנצח?

מאוהב ברעיון

Well-known member
לא להחליף

כלום, טענתי לא מזמן שהניק מבטא במקסימום הלך רוח מסויים שאינו מלמד כלום על האדם שמאחוריו, אני טוען גם שאפילו מהכרות שטחית לא ניתן ללמוד כלום. אבל מהתגובות בפורום, בהנחה כמובן שהן מבטאות את המחשבות והרגשות האמיתיים שלך, ניתן ללמוד המון, אז ממה שכתבת כאן ובתגובות אחרות, את בטוח לא אדישה, לפחות אינך אדישה לגבי העולם הזה. מה שקורה בשאר המקומות איני יודע וגם לא מעניין אותי. בקיצור, אין טעם להחליף ניק. והחלפת תגובה תעשה ממך שקרנית, אז תשאירי הכל ככה.

עכשיו אני רגועה ../images/Emo13.gif

היתי מאוד רוצה לומר לך שאתה צודק ב100% אבל לצערי אני לא יכולה להסכים עם הכל. בעולם הורוד שלי אני חושבת בדיוק כמוך רק לצערי אנחנו לא ממש חיים בעולם הורוד. וישנם נפשות הפעילות שיש להם רמת ניסוח מדהימה הם יכולים לכבוש עם המילים אך כשאתה מכיר את האדם לעומק מגלה שאלה היו רק מילים ואין מאחוריהם שום דבר חוץ מנסיון לכבוש את הטרף הבא. אבל בגדול אני מסכימה איתך
במקרה שלי הניק הוא סוג של הומור עצמי (ציני)
שבא כמובן ממקום מסוים אבל זה כבר סיפור אחר לחלוטין.

מאוהב ברעיון

Well-known member
שמח שנרגעת....

אינך חייבת להסכים עם הכל, וקרוב לוודאי שאיני צודק ב 100%. העולם שלך יישאר ורוד אם תשכילי לברור את המוץ מן התבן.... זה קשה, אני יודע ומכיר, איני חדש בתחום. כמעט תמיד יש אכזבות בדרך, אבל בסופו של דבר, עם קצת רצון והמון מזל מוצאים את האחד/ת שגורמים לעולם שלנו להיות ורוד.... שיהיה לילה טוב.

למעלה