אז כמה חכם או חכמה הם צריכים להיות?

זה נכון...

כשזה כלפי עצמך. את יכולה להרגיש סקסית בינך לבין עצמך. זה לא אומר שאנשים סביבך יחשבו עלייך שאת סקסית. כשאת חושבת שמישהו סקסי, זה לאו דווקא בגלל שאת מרגישה סקסית בעצמך. יש אנשים שהם סקסיים בעינייך ואינם סקסיים לאחרים.

את יודעת מה?

גם אני חושב.

את יודעת מה?

זה נכון. לקחתי את מה שאמרת וחידדתי שסקסיות, פנים רבות לה. אמרתי מה שאמרת...והוספתי נקודות מבט נוספות. איזה שיתוף פעולה נפלא.

אתה יודע מה

שמתי עוד לב? שאתה כתב את הנושא עם סימן שאלה ואני לא, תראה מזה תבניתיות.. לגבי השיתוף, ממש מפרה..

את יודעת מה

אני אעשה? אני אעלים את סימן השאלה מהכותרת ואשים אותו בהמשך השאלה, בתוך ההודעה. הנה הלך לו סימן השאלה בכותרת. איך? הפרתי את התבניתיות.

את יודע מה

החוכמה הגדולה, להפר את התבניות הגדולות של חיינו, למשל, אף אחד מאיתנו עוד לא שבר את תבנית "את/ה יודע/ת מה" נראה אותך...

את שברת...

את התבנית בכך שכתבת לי "את יודע מה"....שלא הבנתי אם זה כאלי כזכר. אבל הנה, שוב שברתי את התבניתיות. ראית מה זה?

ראית

איך הצלחתי לגמרי לשבור את חוקי המסגרת?? אפילו לא שמתי לב לזה, כניראה שהחתימה שלך בלבלה אותי לגמרי...

Just a man 111

New member
חכמה במידה

וסקסית במידה. אשה טיפשה לא תעשה לי את זה. אחת שכותבת/מדברת בשגיאות זה לא בשבילי. אבל כמו שמישהו כתב קודם - לא חייבת להיות מדענית טילים. צריכה להיות סקסית - אם אין משיכה, לא יעזור כלום. וזה כבר סובייקטיבי לגמרי.

צ'מע

כבר יצא לי לדחות אחד חתיך הורס בגלל שהשיחה שיעממה אותי והיו חכמים שלא קרה כלום אז הכל עניין של כימיה,וטיימינג בחיים אבל חשבתי שאתה הגעת מסודר מהבית...

למעלה