אז ככה שרשור סופי

KokaiNe

New member
אז ככה שרשור סופי

מה יהיה מה יהיה? תפוז כבר החליטו, זה שקוף , שום דבר לא ישנה את החלטתם והם כבר עונים לנו כמו פוליטיקאים ב"ננסה למצוא פיתרון" וכל מיני תשובות מופלצות מוכנות מראש, סך הכל הם חברה פרטית עם שיקולים כלכליים(למרות שיש פורום לכל פלוץ של כוכב נולד) ואי אפשר לכפות עליהם כלום- רק להפיץ תעמולה נגדית, לא לשכוח להם ולא יודע מה עוד... אז ככה- ניראה לי שאנחנו הולכים להתפזר למלא כיוונים, שכל יחד ישב יכין הודעת פרידה, על הזמנים הטובים, לאן הוא עובד מכאן כדי שנדע איך לשמור על קשר(ולא לשכוח - - - תשאירו מספר אייסי או מסנג'ר או אימייל), כניראה שיש עוד משתתפים פעילים/וותיקים שכבר לא כותבים שלא ראו את ההודעה על הסגירה ויגיעו לבקר מתישהו ויקבלו דף שגיאה בפנים, אז שלכל אחד יהיה כזה "דף קשר"... אני אישית כשאני מנסה להזכר בזמנים טובים בפורום לא כל כך הולך לי וזה לא בגלל שהיה חסר כאלה (-: אהבתי לריב עם ג'ימי, לתקן אותו על כל טעות או אי דיוק, אהבתי לריב עם מרי ג'יין, כל העקיצות האלה... אני אזכר בעוד אחרי זה.....

THC MaN

New member
חחח הנה בקטנה שלי

נכנסתי לפורום כדי לקרוא הודעות מצחיקות של "מסוממים" הדעות שלי על סמים היו נגד וחשבתי שגראס=מוות... בזכות זה שקראתי פה ימבה דברים הבנתי שזה דבר ראשון "סטלנים" פה ולא מסוממים ושגראס=חיים חחחח והתחלתי לעשן בקטנה
תראו איך האינטרנט מדרדר אנשים היום חח

^NB^

New member
אתה קטין

לא מתייחסים עליך בתור מישהו עם דיעה.

^NB^

New member
נו ראית איך הפורום הזה השפיע

על המוח הצעיר והרך שלך תראה איזה הדרדרות. בטח היה לך כינוי אחר אפילו

^NB^

New member
וההורים שלך

הם כנראה יכולים לתבוע את תפוז. שהם דירברו את הבן שלהם לסמים תחשוב על זה. אולי זה אפיק השקעות טוב.

THC MaN

New member
צודק!!

תפוז גרמו לי לשנות ת'כינוי!! יאללה חבר'ה בואו נארגן תביעה ענקית של כל אלה שתפוז גרמו להם לשנות ת'כינוי

^NB^

New member
השינוי בכינוי זה צעד אחד רק

אבל עזוב אם אתה לא רואה את זה כמוני, כנראה שאתה לא אמור להיות עורך דין או עשיר או מניאק.

Bik101

New member
רסמי

אני חושב שכדאי שנתארגן כמה אנשים נביא הוכחות שלפני הפורום לא נגענו בסמים ועכשיו אנחנו מכורים ולא מסוגלים להפסיק עם זה ובכלל בגלל כל הדברים הטובים שאמרו כאן על סמים הם גרמו לנו לנסות דברים קשים ועכשיו יש לנו בעיות תפקודיות ונתבע אותם אם סגרו אותננו לפחות נוציא מזה רווח בית משפט עוד יגרום להם להקים "קבוצת גמילה" ובית זמני לתקופת הגמילה שלא לדבר על פיצוי כספי ...ופיצוי לעוגמת נפש

lo dr ganga

New member
וואי פעם היה פה ילד "אסטרו" סטלן

ולא מגנג'ה. איפה הוא נעלם. ירדנו אותו איזה חודש והוא לא חזר. מחילה.

KokaiNe

New member
ניראה לי אלוהים מעניש אותנו על הסיפ

הסיפור ההוא

THC MaN

New member
חחחח כה עם הפטרוזיליה שהביאו לו

ד"א היום ההורים שלי חזרו עם שקית מפוצצת במה שנראה כמו ירוק מקוסס היטב.. הייתי בשוק... מתברר שזה היה איזה ג'ינג'ר או איזה תבלין כזה... וזה נראה מממממש דומה... כבר רצתי לקנות אספקת ריזלות לכל החיים חח

lo dr ganga

New member
וואי זה מזכיר לי.....חחחח

הייתה פעם איזו תקופת יובש. חבר שלי בא אלי (זה היה ברחוב) עם אורגנו (אורגנו באמת) בדף מקופל. ודף מפוצץ. אני כבר כולי התמלאתי עושר. וזא הוא בא ביציאה: "אחי זה לא טוב כל העישונים האלה צריך להפסיק". ושפך את הכל על החול. טוב עכשיו זה לא מצחיק, הייתם צריכים להיות שם.

THC MaN

New member
חחח ענק אני חייב לנסות

וזה מזכיר לי (לא יודע למה) שאמא שלי סיפרה לי שהיא הייתה אצל רופא שיניים.. ובזמן שהוא טיפל בה הוא כזה דיבר עם האסיסטנטית(?) שלו על סמים קלים ולגלזציה... הוא עושה שאומרים שזה הורג כל הזמן ואז כמישהו מנסה הוא מבין שדיברו שטויות והוא חושב את זה על כל מה שאמרו לו. חחחח חבר'ה, המצב נראה קשה במדינה, אבל יש כמה נקודות אור.. לאט לאט אנשים מתחילים לעכל את זה. להזכירכם, הדור שהביא את חוק היובש לארה"ב (איסור אלכוהול) היה דור של סאחים כמו הדור הקודם שלנו.. הם חשבו כל הזמן שאלכוהול זה רע, ותכלס באותה תקופה היה קשה להאמין שיתירו שימוש באלכוהול.. אבל אז הגיע הדור שידע שאלכוהול לא באמת מזיק כמו שהם תיארו אותו, ושינו את החוק. אותו דבר יקרה עם גאנג'ה... אין בן נוער היום שלא נחשף ל"אמת" על הגאנג'ה (אמת... אפשר לחשוב.. זה לא איזה סוד מדינה... פשוט צריך להכניס דברים לפרופורציה). אז הנה הסאחים היום סוגרים לנו ת'פורום, אבל עוד 20 שנה בדוק (עליי) זה כבר יהיה חוקי ונרים איזה באנג תלת ראשי מתקפל ומסתלסל

למעלה