אז יש לנו נפט בגבעות - זה מסחרי?

מצב
הנושא נעול.
אני מוכן כל הזמן שהכסף שלי יעשה 800% ואח"כ

למה להרוס
לאנשים את החלום..? (ציני) אנשים שמדברים על בורסה כקזינו מתכוונים (ללא ידיעה בד"כ) בדיוק למניות האלו - גז ונפט. אף אחד לא מבין בזה כלום, והמניות האלו זזות בחדות לכל כיוון ללא שום רציונל. זה לא שאני מבין כל כך גדול במה שאלביט מערכות עושה נגיד, אבל אני מבין מספיק בשביל לראות אם חברה מוכרת משהו מעבר להבטחות, ואם יש איזושהי הצדקה להשקיע בא. אני מאוד מקנא כל פעם כשאני רואה אנשים שהטיסו את הכסף שלהם ב 800% באחת המניות האלו, הקינאה בד"כ עוברת כשבוע אחרי כשאני רואה שהם יורדות ב 80%.
יירד ב 80%.

DukeNukem

New member
אוקיי.. רק שאני התכוונתי ש..

יירד ב 80%.
אנשים נכנסים אחרי שהם ראו שזה עלה ב 800% בתקווה שזה ימשיך ככה אבל אז זה יורד ב 80%.. מקווה שזה הבהיר חוסר הכדאיות..

אתה צודק במילון אחוז-זה מסוכן ראו הוזהרתם

אנשים נכנסים אחרי שהם ראו שזה עלה ב 800% בתקווה שזה ימשיך ככה אבל אז זה יורד ב 80%.. מקווה שזה הבהיר חוסר הכדאיות..
תשאלו את החכמים שקנט בשער 14.9 מצורף קובץ.

nismovich

New member
לגולש הזקן הרגיל והלא ברור ../images/Emo184.gif לקחת את כל

תשאלו את החכמים שקנט בשער 14.9 מצורף קובץ.
לגולש הזקן הרגיל והלא ברור
לקחת את כל
התרופות היום ??? אני קורא את מה שאתה כותב ואני לא מבין אם אתה בעד או נגד, ממליץ או לא, בפנים או בחוץ (במניה...). המקנה שהגעתי אליה היא שכנראה אתה אחד האידיוטים שבאמת קנו ב- 14.9 ועכשיו אתה לא יודע איך לצאת מהברוך אז אתה מקשקש כל היום- "בפנים וממליץ", "בחוץ ולא ממליץ" - בקיצור תהיה עיקבי ואמתי ולא רק גולש כזקן ורגיל......

prizman

New member
מה אכפת לך

לקחת את כל
התרופות היום ??? אני קורא את מה שאתה כותב ואני לא מבין אם אתה בעד או נגד, ממליץ או לא, בפנים או בחוץ (במניה...). המקנה שהגעתי אליה היא שכנראה אתה אחד האידיוטים שבאמת קנו ב- 14.9 ועכשיו אתה לא יודע איך לצאת מהברוך אז אתה מקשקש כל היום- "בפנים וממליץ", "בחוץ ולא ממליץ" - בקיצור תהיה עיקבי ואמתי ולא רק גולש כזקן ורגיל......
מה אכפת לך
מה הוא, מה חגי או מה אני באמת עושים? זה סה"כ אינטרנט ומה שאנשים כותבים לא אמור להשפיע על ההחלטות המושכלות שלך. גם לא מה שכותבים האנליסטים למיניהם. זה אמור להיכנס רק כשיקול בפרמטר של פסיכולוגית המונים שהיא חלק מהותי בהשקעה בבורסה.

בד"כ אני לא מתייחס לקשקשנים

לקחת את כל
אבל הפעם לשם שינוי אני יביא לך קישור להודעה שלי מה-4/12/2009 עוד הרבה לפני שיצאה ההודעה הראשונה של גבעות עם "נמצאו כמויות משמועותיות של נפט" שבה אני כותב שאני מחזיק גבעות http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=29&MessageId=136315116 לגבי הסתירה בהודעותי היא מסיבה פשוטה שאנשים גם יפנימו את הסיכון שיש במניה הזאת שכמו שאפשר להרויח המון אפשר גם להפסיד הכל, ואם כבר שאלת אז רכשתי את גבעות בשער 3.2 ומכרתי בשער 9, קניתי שוב בשער 7.3 ומכרתי אתמול בשער 8.1 כרגע אני לא מחזיק אבל אני מתכונן לסיבוב נוסף ולא קבוע כי אני מאמין שיש שם נפט בר הפקה אבל ההתנהלות של מנהלי החברה הורגת אותי ולכן אני נזהר.

nismovich

New member
לקשיש ../images/Emo161.gif תודה שהבהרת את עמדתך, הכל ברוח

אבל הפעם לשם שינוי אני יביא לך קישור להודעה שלי מה-4/12/2009 עוד הרבה לפני שיצאה ההודעה הראשונה של גבעות עם "נמצאו כמויות משמועותיות של נפט" שבה אני כותב שאני מחזיק גבעות http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=29&MessageId=136315116 לגבי הסתירה בהודעותי היא מסיבה פשוטה שאנשים גם יפנימו את הסיכון שיש במניה הזאת שכמו שאפשר להרויח המון אפשר גם להפסיד הכל, ואם כבר שאלת אז רכשתי את גבעות בשער 3.2 ומכרתי בשער 9, קניתי שוב בשער 7.3 ומכרתי אתמול בשער 8.1 כרגע אני לא מחזיק אבל אני מתכונן לסיבוב נוסף ולא קבוע כי אני מאמין שיש שם נפט בר הפקה אבל ההתנהלות של מנהלי החברה הורגת אותי ולכן אני נזהר.
לקשיש
תודה שהבהרת את עמדתך, הכל ברוח
טובה ו"ספורטיבית" ! זה לא היה אישי, אני פשוט לא אוהב שאנשים מדברים ומקשקשים בביטחון מוחלט.... כשאין להם מושג מה באמת יקרה.....! לטענתי לא חשוב מה הממצאים עד שלא יהיה סופי שהקידוח מסחרי, זה נחשב עדיין להימור של אחד לעשר בערך (היחס בין קידוח מוצלח ללא מוצלח - בעולם!). אגב, אני מחזיק במניה וקניתי באיחור יחסית (6.1) ואני עדיין לא בטוח שעשיתי צעד נכון, אבל כפי שאמרתי זה הימור וכך צריך להתייחס אליו ומי שלא מסוגל להבין את זה שלא יכנס בכלל לתחום הזה. אני באופן אישי מאמין בקידוח הזה בגלל מספר עובדות בשטח והכי חשוב תחושת בטן טובה מכל הסיטואציה והשתלשלות הדברים !

gili667

Member
מה הבעיה בהתנהלות מנהלי החברה?

ע"ע האסיפה לצורך הגיוס

ע"ע האסיפה לצורך הגיוס
בשלב של חודש לפני תוצאות הסופיות של הקידוח, סילוק צוותי הטלויזיה של הערוצים השונים ע"י לוסקין, אי התייחסות לפניות תקשורת וכדומה, אם יצחק תשובה היה בעסק הכל היה נראה אחרת.

ההודעה מצוינת יותר אפילו מההודעה

איך מפרשים את ההודעה החדשה וסגירת המסחר?
הראשונה שנתגלו כמויות משמעותיות של נפט, אם זאת צריך להמתין עד לתוצאות הסופיות של הליבות שיהיו בזמן הקרוב. שיחררתי היום את גבעות בשער 8.1 מחכה לסיבוב הבא...

DukeNukem

New member
אתה באמת מבין בעסקי חיפושי הנפט

הראשונה שנתגלו כמויות משמעותיות של נפט, אם זאת צריך להמתין עד לתוצאות הסופיות של הליבות שיהיו בזמן הקרוב. שיחררתי היום את גבעות בשער 8.1 מחכה לסיבוב הבא...
או שאתה סתם מהמר? אני שואל ברצינות ולא בהקנטה, אין לי מושג איך יודעים להיכנס/לצאת ממניות כאלו, כי בד"כ כששומעים עליהם זה כבר מאוחר מידי לשני הכיוונים..

אני מסכים איתך שיש במניות האלה סיכון גדול

או שאתה סתם מהמר? אני שואל ברצינות ולא בהקנטה, אין לי מושג איך יודעים להיכנס/לצאת ממניות כאלו, כי בד"כ כששומעים עליהם זה כבר מאוחר מידי לשני הכיוונים..
אני מסכים איתך שיש במניות האלה סיכון גדול
שנע בגבעות למשל בין שער 400 לשער 1 אגורה, אבל אני כיום (לא כעת אלא בבוקר) מסכן רק 10% מהרווח שהרווחתי בגבעות כך שגם אם ההימור יכשל יהיה עדיין מורווח ובגדול.

gili667

Member
אתה פועל בניגוד להערכות שלך?

אתה פועל בניגוד להערכות שלך?

izakta

New member
לדעתי אין שם כלום../images/Emo67.gif

איך מפרשים את ההודעה החדשה וסגירת המסחר?
לדעתי אין שם כלום

שמגיעים לשכבת נפט הנפט פורץ ! ואז בודקים את קצב ההפקה ומערכים בכול שיכבה אין שיפעת נפט או גז הקדוח

אוי אתה פשוט הצחקת אותי.

לדעתי אין שם כלום

שמגיעים לשכבת נפט הנפט פורץ ! ואז בודקים את קצב ההפקה ומערכים בכול שיכבה אין שיפעת נפט או גז הקדוח
אוי אתה פשוט הצחקת אותי.
נפט פורץ רק בסרטים. וזה רק מראה כמה אנשים מדברים נגד גבעות בגלל שהם מחוץ לפוזיציה .

מרטריקס

New member
המממ, מנסיון

אוי אתה פשוט הצחקת אותי.
נפט פורץ רק בסרטים. וזה רק מראה כמה אנשים מדברים נגד גבעות בגלל שהם מחוץ לפוזיציה .
המממ, מנסיון
לא! הוא פורץ גם באמת. זה תלוי בלחץ שיש במאגר. יש כאלו שמצויים בלחץ חיובי - ואז כל מה שאתה צריך לעשות זה לקדוח חור , לחבר צינור ולחבר לצינור מד דולרים שמכולי פעם ביום לפי מחיר חבית.

אולי בסעודיה הוא פורץ ממש

אוי אתה פשוט הצחקת אותי.
אולי בסעודיה הוא פורץ ממש
כשיש כמות של מליארדי חביות נפט בראש העין ודאי שלא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה