אז ...יש לי שאלה !

סנטה

New member
אז ...יש לי שאלה !

ובכן ככה ... רציתי לדעת כל אחד ממכם באיזה הופעה הוא הכי נהנה של עברי ? האם יש הופעה שממש ממש אהבתם ...? לי הייתה כזו ... אהבתי מאוד מאוד את ההופעה בפסטיבל הבירה היא לטעמי היא אחת הטובות ... ומה שלכם ?

אהם, לי יש תשובה חד משמעית..

ההופעות של עברי ביאכט פאב בפסח היו ההופעות הכי טובות שיש. הייתה אווירה כזו של התחדשות והם ניסו כל מיני דברים על הבמה...וגם היה נחמד לעמוד שורה ראשונה ,איפה שהמעקה, מול עילי (לא שאני לא שורה ראשונה תמיד אבל לא משנה..). ונראה לי שהסיבה שנהניתי כל כך הייתה שהיו שלוש הופעות רצופות- יום אחרי יום וזה היה פשוט מושלם- לא הספקתי לרדת מהיי של הופעה אחת וכבר יש עוד.. וגם הייתה לי יומולדת כמה ימים לפני אז החברה הכי טובה שלי בעולם אירגנה לי בווידאו ברכה מעברי´לה. בקיצור- היה לי מושלם!!!

Shani5

New member
אממ ההופעה שאני הכי נהנתי בה../images/Emo26.gif

ההופעה בעזריאלי לפני כמה חודשים.... לא יודעת- היה פשוט נהדר! ואני גם מאוד אוהבת את ההופעות שלו בצוללת הצהובה- הן תמיד אינטימיות כאלה....

omersch

New member
סנטה סנטה

אתה מדבר על פסטיבל הבירה האחרון? כי דווקא זו הייתה הופעה שליזכורה כבין הגרועות עקב בעיות סאונד צורמות אוזניים. קשה להחליט איזו הופעה היא הכי טובה ... לכל מקום יש את היחוד שלו אני למשל לא אהבתי את שתי ההופעות בעזריאלי ההופעות ביאכטפאב באילת (שהייתי בערך ב 8 כאלה) הם תמיד מהנות ומיוחדות עם כל מיני דברים מצחיקים. בסיבוב הזה זכורות לי ההופעות במועדון התאטרון ובאוניברסיטת תל אביב כהופעות מצויינות אבל אני אהבתי הרבה יותר את הסיבוב הקודם ואת ההופעות בצוותא. מהסיבוב הראשון אני לא כל כך זוכר איך זה היה. בעצם אני לא זוכר את כל ההופעות היו רק 31! גם בבארבי השבוע היה נחמד מאוד ולא כל כך מוזר כמו שחשבתי שיהיה. בסוף החודש בקמלוט יש הופעה די מיוחד מיכיוון שהיא בישיבה סביב שולחונות אז מעניין מה יהיה

אין ספק

ההופעה של עברי בעזריאלי שהייתה ב3.8 הייתה פשוט מצוינת לפי דעתי!!! כי: 1.הייתי שורה שלישית ממש במרכז! 2.ההופעה הראשונה שהייתה בה (מתוך 2
). 3.זכיתי בכרטיס זוגי להופעה דרך 88 FM. 4.היה פשוט כיף!!!! וזהו!

שכחתי להוסיף

שצילמתי את ההופעה כמו מטורף... פילם שלם ביזבזתי על עברי אהה ושתי תמונות על שרון חזיז...

סנטה

New member
אממממ תשמע ידידי ...

אני כן נהניתי בפסטיבל הבירה , אני לא זוכר בעיות סואנד שמעתי כמו צשריך , נכון שבשיר האחרון הכול נקטע באמצע אבל חפיש ! ממש אהבתי ... ד"א - אני גר באילתוהייתי בכל ההופעות של עברי לידר , אני זוכר את ההופעה הראשונה שלו באילת שהייתה בטיילת של דן ... וזה כבר לא אטרקציה בשבילי יאכט פאב ..אבל נחמד שם !

omersch

New member
אני גם הייתי שם..

אלו ההופעות הראשונות שראיתי את עברי הם היו בפאב שכבר לא קיים בטיילת של מלון דן. עכשיו יש שם משהו לא מוגדר וכל הזמן מחליפים שם את השם של המקום. אז ההופעה הייתה מצויינת, אומנם לא היו כל מיני תאורות מיוחדות אבל היו שירים מיוחדים כמו "אלף בנות" "לידו" "רעל" וכו´ בכל הופעה ולא רק פעם בשנתיים. היאכטפאב הוא מקום גדול ולא סתם הכריזו את עברי כ"מלך היאכטפב" בקשר לעיר הבירה... זה שבסוף הפסיקו את חולצת פסים זה לא מעניין אותי בכל מקרה זה אחד השירים שאני הכי פחות אוהב.. אבל הייתה את הבעייה הרגילה שיש בכל ההופעות האלה שהיא הסאונד לדוגמא ב "ואולי" כמעט ולא שמעו את עילי (הגיטריסט למי שלא יודע) ועוד ועוד. וגם לא היה איזה שיר מיוחד או איזה גימיק אבל אם נהנת אז סבבה!

omersch

New member
וגם..

לי יצא להיות בכל הפעמים שעברי הופעיה באילת אולי לא בכל ההופעות אבל בכל הפעמים במיוחד זכורה לי הפעם בל"ג בעומר לפני שנה וחצי שהיה ממש מגניב

למעלה