אושר עילאי

אושר עילאי

לחיות את ארבעת ההסכמות - פירושו להיות מאוהב. כשאתה חי לפי ארבעת ההסכמות, אתם רואים וקולטים אהבה מכל דבר, חי צומח ודומם... הכל הוא עניין של חלימת חלום אחר. החיים יכולים להיות קלים. האושר והסבל הם עניין של בחירה. כך הערפל, המיטוטיי נעלם. אתם מסכימים איתי?

כן!!!! ../images/Emo13.gif ../images/Emo24.gif זאת אומרת, עם מה שכתבת....

מצב מאד זוהר לחיות בו..

סבגבגית

New member
../images/Emo95.gif ../images/Emo215.gif

ארבע ההסכמות אכן יכולות להקל על החיים. ככל שאני מצליחה לשים לב לטוהר המילה, כך התקשורת שלי עם עצמי ועם האנשים בסביבתי הרבה יותר פשוטה, הרבה יותר מקדמת (ולא מעכבת). ככל שאני מנסה לעשות כמיטב יכולתי, כך אני פחות שקועה ב"מחשבות בדיעבד". ככל שאני מצליחה לא לקחת דברים באופן אישי, כך אני לא זקוקה לחומות והגנות. ככל שאני מצליחה לא להניח הנחות................ובכן, עם זה קצת יותר קשה לי..... אני לא מצליחה ליישם את ארבע ההסכמות כל הזמן באופן עקבי. זה לא קל לי. אני בהחלט משתדלת וחותרת לכך. אני רואה את ארבע ההסכמות כמפת דרכים להתמודדות קלה יותר בעולם הזה, הגשמי. כך שההסכמות לא מתחברות לי לעניינים עילאיים, אלא לעניינים מאוד ארציים. ה-
הוא כי לפעמים נדמה לי שתינוקות נולדים עם ארבע ההסכמות מוטבעות בתוך הגנים. החינוך של ההורים והחברה יוצר מוטציה בגנים ומה שנוצר הוא אנשים בוגרים שמנסים לחזור לתמימות הילדותית ולחיות לפי ארבע ההסכמות. וה-
כי זה דוגמה לאושר ארצי...

למעלה