אורנית!!!

אורנית!!!

היי זאת רעות תשמעי ניראלי שרק אני ואת נמצאים בפורום הזה אז בואי ניתכתב אני ואת מאיפה את בארץ? את יודעת שפגשתי את סופי 5 פעמים אישית היא ממש בן אדם מקסים ואני חולה עליה ועל אח שלה הם פשוט חמודים גם המשפחה שלה מדהימה יש לי איימל אם בא לך אז תישלחי לי דברים אני אשמח לקבל [email protected]

היי

איזה מגניב שפגשת אותה.אני שמחה בשבילך.בכל מקרה אין לי אי מייל לצערי,אבל אנחנו יכולות להתכתב במסרים אם בא לך.

אורניתוש!!!!!

מה מצב כפרה ?לא הייתי בפורום פול זמן תגידי את רואה שידורים חוזרים של לחיי האהבה אני רואה וגם מקליטה סידרה פשוט מהממת תחזרי ליתשובה תגידי מה את חושבת על נרי צדקה אני חושבת שהוא חתיך וזה שהוא מאמי זה ברור כי דיברתי איתו והוא כזה מושלם הוא ואחותו הפצצה סופי ואמא שלה מאמי בטירוף ואחיות שלה ואחיניות שלה והבת שלה פשוט משפחה מקסימה אני מכירה אותם אישית ואני גם מוזמנת אלהם בחנוכה וכן אני מתכוונת ללכת . ביי ביי מאמי נשיקות רעותוש שחולה על נרי וסופי

וואו איזה כיף לך!

אני בחיים לא פגשתי אותם במציאות.לא,אני לא רואה שידורים חוזרים של "לחיי האהבה" כי השעות לא נוחות לי.אבל באמת סדרה מהממת,באיזה פרק זה עכשיו? ונרי צדקה חמוד לדעתי,גם אותו אף פעם לא פגשתי.

לאורניתוש מה המצב!!!!!

לא תאמיני הייתי בטקס מסך הזהב במוצ"ש, פגשתי את יהודה לוי והוא ממש חתיך ומאמי ופגשתי את סופי ועוד מלא מפורסמים והיה פיצוץ והדובדבן שבקצפת שישבתי ליד נרי צדקה (אח של סופי) והוא נתן לי נשיקה וחיבוק! אני מאחלת לך שתיפגשי פעם את מי שאת מעריצה כי זה כיף לא נורמלי לפגוש מישהו שאוהבים ואני עמדתי למות באותו רגע שהתישבתי ליד נרי כי אני חולה עליו אני מקווה שניפגש פעם ואני ישים אולי השבוע תמונות מטקס מסך הזהב אבל אולי כי אין לי סורק אבל אולי כמה תמונות אני יצליח לסרוק. מאיפה את בארץ? חולה על סופי ונרי המושלמים רעות

אורנית!!!

היי זאת שוב רעות אני מנתניה. אבל ליבי במרכז תל- אביב אני חולה על העיר הזאת את הולכת לפסטיגל השנה? אני הולכת לפסטיגל לתום סוייר ולהצגה של סופי עליבבא וארבעים השודדים. הגעתי למסקנה שחייבים להמשיך לכייף למרות שאני בת15 עוד מעט אבל אני עדיין מתנהגת כמו ילדה אבל כזאת אני יש לי אופי גינג'י כזה מה את עושה בחנוכה אולי ניפגש אני רוצה להיפגש איתך או להיות בקשר טלפוני את נראית לי אחלה ילדה שיש על מה לדבר איתה. love sofi & nerry

../images/Emo51.gif,גם את נשמעת לי אחלה!

עדיין לא החלטתי לאן אני הולכת בחנוכה. את צודקת בקשר לזה שצריך להמשיך לכייף.תהני!

למעלה