אורי שגיא מצטרף לעבודה כ"ביטחוניסט" עלק

הפרבולה

New member
אורי שגיא מצטרף לעבודה כ"ביטחוניסט" עלק

ולחשוב שהוא היה ראש אגף במודיעין שקישקש ללא הרף על "איתותים" מסוריה שהם כביכול משתוקקים לשלום, לא יאמן לאיזה טמטום אפשר להגיע בגלל מחלת השמאלניות.
עוד בימי ברק התברר שכל התחזיות "המודיעיניות" שלו שסוריה כביכול בחרה באסטרטגית שלום היו מוטעים לחלוטים.
באיזה צרה איומה היינו היום אם חס וחלילה היינו מקשיבים לשטויות של "ראש אגף המודיעין" שלקה במחלה חשוכת המרפא של השמאלניות אם הסורים היו יושבים על שפת הכינרת אם כל מה שקורה שם.

ע מיש

New member
ערימה של שטויות

כדאי שתקרא קודם את הספר שהוא כתב על המו"מ עם סוריה.

הפרבולה

New member
ההיסטוריה מוכיחה שהוא טעה בגדול

כל ההערכות שלו שסוריה רוצה שלום התבררו עד מהרה כשטות מוחלטת ונבעו רק ממשאלת ליבו בלבד ( כפי שקורה לשמאלנים רבים שמערבבים בין משאלות ליבם לבין המציאות והעובדות ).

כבר בתקופת ברק כראש ממשלה הסתבר חד משמעית שאסד לא מוכן להתפשר על כלום ולא רק בנושא הטריטוריאלי אלה אפילו לא היה מוכן לתת את מעט המילים שהשמאל שלנו התחנן לקבל , בטח שלא היה מוכן לנרמל את היחסים עם ישראלץ איך אמר אסד " היד שלי תיקטע לפני שאלחץ ידו של מנהיג ישראלי".

השמאל שלנו כרגיל המשיך לפנטז ולחפש איתותים וניתפס לכל שמץ של ידיעה על אמירה של איזה עיתונאי שדיווח ממקור שלישי ממישהו שפגש את אסד ( גם האב וגם הבן ) ששמע משהו על "שלום" וכו וניפח את זה ( ביחוד בן כספית שכל שבוע היה ממציא "איתות חדש" מסוריה )

הפרבולה

New member
אני מביא עובדות מוצקות והיסטוריות

ואתה מקשקש בקומקום, בלי להביא שום טענות נגד .

ע מיש

New member
אתה מביא קשקושים והכפשות

בנוסח הימנוני הידוע ללא כל ביסוס וללא כל הוכחה.

הפרבולה

New member
אני מביא עובדות היסטוריות

אתה הוא זה שמביא הכפשות ללא ביסוס. הרי אתה רואה את המציאות בסוריה , ואיזה מזל שלא שמענו לאורי שגיא "ראש אגף המודיעין" שנתן לדעותיו השמאלניות להשפיע על שיקולי שכל ישר.

והנה אנקדוטה קטנה איך אולמרט ממש התחנן ללחיצת יד עם באשר אסד בועידה בפריס, וכירכר סביבו בצורה מגוחכת חחחח

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3567928,00.html

ע מיש

New member
קראת את הספר שלו

או שכמו כל ימנון מצוי אתה סתם פולט אויר חם

למעלה