אוקיי שאלה וסקרים

eMaster

New member
אוקיי שאלה וסקרים

1. האם איי פעם יצא דיסק עם פס-קול ההצגה? 2. סקר: כמה פעמים ראיתם את המחזמר מרי לו? 3. סקר: פאשלות מצחיקות שקרו בזמן ההצגה?

mary lou

New member
והתשובות ../images/Emo68.gif

עוד לא יצא, אולי יצא בעתיד כשהמחזמר ירד (או יהיה קרוב לירידה)
הייתי 14 פעם (היום מצאתי את הכרטיסים מהפעם השניה
זו שקיבלתי חינם... ממעריב לנוער... זה היה ב14.8...
)
פאשלות
וואי וואי ואי יש המון!!! אני אכתוב כמה ואם יהיה לי כוח נוסיף אחר כך עוד:
בשיר אלה סינדרלה אילנה התלהבה קצת יותר מדי והעיפה את הבובה עם השמלה... כמובן שזה היה נורא מצחיק אז היא גם צחקה... לבובה שלום (למרות שלדעתי הקהל שישב אז בשורה ראשונה כבר לא הולך יותר להצגות
)
בהצגה שהזכרתי קודם, ממעריב לנוער, אמיר היה צריך להזמין את צביקה פיק לבמה... ושכח...!!! זה היה ממש מצחיק! חצי מהקהל היה בחוץ, הכל נגמר הולכים הביתה... פתאום אמיר חוזר לבמה "אה...תחזרו תחזרו...יהרגו אותי על זה... שכלתי להזמין את צביקה
" ואז צביקה נכנס והיה שמח...
לפחות פעם אחת (אולי יותר) לטלי אורן התפרק הזר באמצע החתונה, והיא הייתה צריכה לזרוקק חצי ממנו
זה מה שעלה לי עכשיו אבל יש עוד המון המון! אין הצגה כמעט בלי כמה פאשלות ...

m o r s h

New member
סקר:)

1. כרגע לא יוצא מבעיות תקציב 2. משהו כמו 25 פעם:) 3. יש באמת מלאאאאאאאאאאא תקציר הטובות שאני ראיתי- שסמי (אושרי) נכנס מהחצר כי סיגי (טלי) טרקה יותר מדי חזק את הדלת. שגבריאל (אמיר) עצם למירי (מיכל) את העיניים ואז היא אמרה אני לא יכולה אני על 20 ס"מ (בעקבים הכוונה). שקלרה (אילנה) צעקה לסיגי (טלי) לא שומעים אותך שלא שמעו אותה ברמקול. שמירי (יעל) וריקרדו (יגאל) נקרעו מצחוק ולא יכלו לעשות את הקטע של המראה-מה עכשיו מרוב צחוק. ויש הרבה זה מה שאני זוכר כרגע

eMaster

New member
25 פעם הלכת לראות את המחזה?

ועדיין יש להם בעיות תקציב? סתם סתם בכל מקרה, אני הלכתי פעמיים. בפעם הראשונה הפאשלה שזכורה לי זה ששמלה של אחת הבנות נתקעה בתפאורה מספר שניות.... בפעם השנייה, אני לא יודע אם זו היתה פאשלה או בכוונה, גם אשרי לא יכול היה לפתוח את הדלת לטלי, והיא הגיעה מ"החצר"... כנראה שזו לא הפעם היחידה שהפאשלה הזו נעשתה, או שהיינו באותה הצגה.

m o r s h

New member
חחח זה היה חד פעמי לפי מה שידוע לי

חחח את מי ראית מופיע בתפקידים הראשיים? לפי זה אני יגיד לך..

אני אני אני../images/Emo70.gif../images/Emo163.gif

סקר: כמה פעמים ראיתם את המחזמר מרי לו? פעם אחת ואני רוצה שוב
סקר: פאשלות מצחיקות שקרו בזמן ההצגה? בקטע שגבריאל הראה למרי לו את התמונותש לה היא אמרה:"איזה יפה" גבריאל:"את תמיד יפה" מישהו מהקהל:"מה שנכון נכון
" ובאמת מה שנכון נכון
זה הכי היה מצחיק..ואצל אמא שלי בהצגה
יעל נתקע עם הרגל בקיר והיא ואמיר לא הפסיקו לצחוק

עונה לסקר ../images/Emo79.gif

1.מתי יצא פס קול למרי=לו? וואלה לא יודעת את גם אני וידיד שלי שראינו את ההצגה ביחד שואלים אותו דבר ואנחנו נהיה בין הקונים הראשונים אם וכאשר יצא דיסק. 2.כמה פעמים ראיתם את המזמר מרי-לו? ראיתי פעם אחת ורוצה שוב אח איזה מחזמר יפה ואמיר חתיך אמיתי
3.פאשלות מצחיקות בזמן ההצגה? הייתה רק אחת.בקטע שלפני התחונה של גבריאל ואלה שכל הבנות וקלרה מתכנסות עם שמלת החתונה של אלה.קלרה התבלבלה ואמרה על השמלה זו שמלה דגם שוק הכרמל והתחילה לצחוק.כל הקהל גם צחק

Sally Bowles

New member
תשובות שלי! חח

את מרי לו ראיתי 3 פעמים פאשלות? אוקיי! 1. באתי להצגה עם הביצפר שלי, יש קטע במסיבה שלהם שקלרה באה וסוגרת את המוזיקה, באותו רגע כל הקהל היה בשקט, היא סגרה את המוזיקה ומישהו צעק מהקהל: "למה את הורסת???" חחחחח זה היה מצחיק! 2. יגאל ויב"ז, בקטע של המראה, לא יכלו לדבר, לא הצליחו לדבר מרוב צחוק והאמת שאני לא זוכרת למה הם צחקו, אבל יעל פשוט התחילה לקפץ\להסתובב הבמה כדי לנסות להרגע וכל הקהל צחק איתם. 3. יש קטע שסמי אומר לסיגי: "את שומעת את זה? את שומעת את זה?" ולסיגי (טלי) לא עבד המקרופון והיא כל הזמן אמרה: "מה? את מה? לא , אני לא שומעת את זה, אני לא שומעת את זה", רצה מאחורי הקלעים, הביאה מקרופון רגיל, חזרה איתו והתחילה לדבר איתו ואמרה: "הו! עכשיו אני שומעת!" חח.... היו עוד פאשלות של סאונד, לא זוכרת. 4. יש קטע שסמי נוסע למירי, אחרי הרבה שנים ויש לו בטן, כרס, והוא דיבר בקול מוזר באותה הצגה משום מה והקרס הייתה כל כך מצחיקה! אז יעל לא יכלה להפסיק להרגע ושניהם צחקו כל הזמן. 5. בהשתחוויה, בסוף, בשאילנה שרה "דם חם" מישהו קם בקבל וצעק לה: "אילנה אני אוהב אותך!!!" והיא הפסיקה לשיר וצחקה חח..... 6. יש קטע, לפני החתונה של אלה, שאני לא זוכרת בדיוק, כולם אומרות, סיגי, קלרה, ממ לא זוכרת, שהן צריכות ללכת, כאילו ממציאות תירוצים. היו שם גם שלוש בנות מהקורוס ושלוש הבנות מהקורוס ניסו לצאת ביחד דרך הדלת, הצרה, הרגילה חחח והן הלכו במן קפיצות וקיפצו במקום כשהן נתקעו ליד הדלת בלי יכולת לצאת ביחד. כי מה לעשות, אי אפשר ששלוש יצאו ביחד. זה היה מצחיק! הן נתקעו שם 10 שניות בערך. וואי, היו עוד מלא אני לא זוכרת... זה היה מזזזזזמן

aMiRi GiRl

New member
תשובות

1. אולי כן ואולי לא 2. ראיתי 3 פעמים וב3.9 זו פעם רביעית... 3. קרה שלא היה את הניירות האלה בסוף ההצגה ומיכל שאלה את אילנה מה קרה עם הניירות והיא עשתה תנועות עם היידים....חחח.. לא ממש פאשלה..אבל חפיף.

M i R i L e

New member
חחח שלום שלום

אז קודם כל תתחדשו על הפורום..התקדמנו :) 1. בטח כשתירד ההצגה 2. 20+ 3. אלוהים תמיד כשאני באה יש פשלות ממש קורעות. קשה לי להיזכר במשהו ספציצי.. חח כפרה עליי וכל המצאת "מה שנכון נכון" :) אבל הייתה רק פעם אחת שבאמת כולם נקרעו ומחאו כפיים וזה היה בפעם הראשונה שאמרתי את זה. שזה יצא לי ממש ממש טבעי חחח למרות שלא נכחתי ביציאה של סיגי מהחצר לדעתי זה היה ממש ממש קורע. לי סיפרו ואני נקרעתי מזה. ובכלל טלי המדהימה הזאת קורעת ברמות מטורפות! אמממ מיכל קורעת עם העקב 20 ס"מ. והיה ממש ממש ממש יפה מה שעשו לה ביומולדת ששמו לה מלא בלונים בקטע שהם עולים לחדר.. הם התפוצצו מצחוק.. באלה סינדרלה טלי ואילנה תמיד צוחקות וזה משעשע.. טוב לא יודעת חחח כל הצחוקים בקיצר!!

aMiRi GiRl

New member
אשכרה!

באמת הקטע עם ה20 ס"מ עקב היה קורע!!! זה משו שמיכל הכניסה ככה סתם לא..? כאילו אמיר צחק כאילו אין מחר..חחח:p

Subil

New member
תשובות לסקר ../images/Emo88.gif

ואני שמח להצטרף (אפשר?) ראיתי פעמיים את ההצגה ועוד יומיים (יום רביעי) אני אראה פעם שלישית והפעם משורה ראשונה (הייתי כבר ב4 ו14) ראיתי פאשלה שנפל לאפ"ג פתק מהכיס שמן הסתם לא היה אמור ליפול אז בריקוד יעל בר זוהר הזיזה אותו עם הרגל כאילו תוך כדי ריקוד ואולי היתה עוד אחת לא זוכר.. זה היה בסוף הקיץ סתםם.. זה היה לפני שנה וחצי (דצמבר 2002) בכל מקרה אני בטוח שאהנה שוב ואפילו יותר בפעם השלישית מישהו מפה מגיע ביום רביעי? אה.. ופגשתי פעמיים את צביקה פיק ברחוב (למרות שזה קשור לשרשור אחר) שאמנם הוא לא מופיע במחזה אבל אם לא הוא אין מחזה ונראה לי שאאמץ את השיטה ביום רביעי לפגישה עם השחקנים.. נראה אם הידידה תרצה.

למעלה