אוף

Girl In The Box

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אל תדאגי דנה'לה
יהיה עוד טסט וגם אם אותו לא תעברי תעברי את זה שאחריו או את זה שאחריו בקיצור מתישהו תעברי חח don't worry be happy!

xXxHIMCRxXx

New member
אווווו... ../images/Emo10.gif

המוון אנשים אל עוברים הטסט הראשון, אמא שלי עברה רק ב-7 |נשים, נשים| והבנאדם היחידי שאני מכירה שעבר את הטסט הזה אבא שלי, ואת לא רוצה לנהוג כמוהו
הכל הייה בסדר, יהיו עוד המוון טסטים, ואת הולכת לעבור בבה

DuLcE NeTa

New member
אוי ../images/Emo201.gif

מממ.. אין לי הכי איך לעזור לך אבל בשביל לתמוך אני פה.

milkshakit

New member
.......

זהו. אני כנראה עוזבת את הבית. נשבר לי מאמא שלי. לאן? רק אלוהים יודע, ואולי הוא אפילו לא. אין לי פלאפון ואני לא יודעת מתי אני אוכל להתחבר שוב.. אם בכלל. אז אממ.. נשתמע?
צ'או.

קארין??? ../images/Emo163.gif

אני מקווה שיש לך את המס' שלי, קחי פלאפון מחברות ותתקשרי אליי כמה שיותר דחוף. תודה.

little WhiSper

New member
מילקשייקית לא!!

לא לא.. כאילו, חכי. בעיקרון אני רוצה להגיד לך שאל תעשי מעשה פזיז, כמה פלצני שזה נשמע. אל תעשי משו שתתחרטי עליו לא עכשיו ולא בעוד כמה זמן.... בקיצור תחשבי טוב טוב על מה שתעשי. ודברי איתי לפני שאת הולכת! או לא מתחברת יותר! או משו!

inbal287

New member
הו. לא. מה?

אני לא יודעת מה הסיפור איתך ועם אמא שלך, אבל היא אמ שלך ואני בטוחה שתוכלו לפתור את זה. אני מקווה זאת אומרת. לאן את מתכוונת ללכת בדיוק? אני דואגת לך
.

milkshakit

New member
אין, פשוט אי אפשר לפתור כלום../images/Emo4.gif

. אני מקווה שאני אוכל ללכת להוסטל או משהו בסגנון.. יש לי את אבא שלי אז אני גם מקווה שהוא יעזור לי.

inbal287

New member
תראי...

אני עזבתי את הבית של אבא שלי, לפני שלוש שניםאחרי שגרתי איתו כל החיים. הסיבות מאוד מורכבות אבל באופן כללי זה היה בגלל אישתו. אני לא מצטערת על ההחלטה שלי, אבל צריך להגיע באמת לרמות של יאוש לא נורמלי [ומתישהו כשתהיי יותר רגועה אני גם אתן לך לקרוא את כל הסיפור] כדי לעשות צעד כזה. לכן, תחשבי טוב. יכול להיות שלעזוב יהיה הכי טוב בשבילך... אבל יש לזה מחיר כבד. את צריכה לחשוב על זה מכל ההיבטים... בבקשה תבטיחי לי שאת לא עושה שומדבר פזיז. ובכל מקרה אם כבר החלטת ללכת, נסי ליצור קשר עם אבא. זה הרבה יותר קל כשיש את אחד ההורים לפחות. אני תמיד זמינה [בפלא] ואת תמיד מוזמנת אליי, רק שתדעי.

אוי קאריני../images/Emo201.gif

אני מקווה שתהיי בסדר מתוקה, את בטוחה שלעזוב את הבית זה רעיון טוב? ~דואגת לך מאוד מאוד מאוד~ אני באמת מקווה שהכול יהיה בסדר

linkintrance

New member
ללאלאלאלאלאלאל

אל תעשי את זה באמת! כמה שזה רע המצב עם אמא שלך, אל תעזבי את הבית.. אל תעשי משהו פזיז..תקש/יבי לחברותייך שרוצות רק בטובתך..סה"כ גם המשפחה... ואנחנו לא רוצות שמשהו רע חס וחלילה יקרה ורק טובתך חשובה...אז בבקשה בלי פזיזיות

danduuu

New member
בובה שלי!!! קודם כל תנשמי עמוק

אל תחליטי את זה ברגע אחד! תחשבי טוב טוב כדי שלא תתקעי איפשהו ולא יהיה לך לאן ללכת! דבר ראשון אין לי בעיה שתבואי אליי [אני יודעת שזה רחוק ממך אבל בכל זאת] מה שתצטרכי אני פה ואת יודעת את זה! יש לך את הפלא שלי את יכולה להתקשר מתי שתרצי! ודבר שני תנסי קודם לדבר עם חבר שלך, או עם אבא שלך, מישהו שיוכל לעזור לך..אל תלכי סתם ככה בלי שאת יודעת לאן ובלי כסף והכל. אני דואגת לך המון, אני אנסה להתקשר אלייך מחר אני מקווה שהכל יהיה בסדר. אוהבת אותך הכי הרבה שבעולם

למעלה