אוף אני מבואסת..

יהלום29

New member
אוף אני מבואסת..

נראה כאילו לא משנה מה אני עושה, הגוף שלי לא לא מגיב לכלום. חשבתי שאפילו פוליציסטיות מבייצות לפעמים, אבל כבר שנה!! שלא היה לי ביוץ כבר ירדתי 12 קילו (אני צריכה לרדת עוד אבל אני ממש בעודף משקל קל עכשיו) התחלתי לקחת מטפורמין לפני 3 שבועות, ובנתיים לא נראה כאילו יש לו איזה השפעה עליי - לא בירידה במשקל ולא בביוץ. עשיתי עוד סיבוב עם האיקקלומין אחרי המטפרומין, ושוב אין תגובה לפי האולטראסאונד אני מתחילה ממש להתייאש פה. האמת, הפעם היחידה שהיה לי ביוץ (כאמור לפני שנה) היה מיד כשהפסקתי את הגלולות. אולי בכלל עדיף לי לקחת גלולות בתור טיפול?

minimousegi

New member
יהלום מה היאוש שצועק שם מכל ההודעה שלך?

רק שתדעי שאקוקלומין לא משפיע על כל אחת ולאו דווקא בגלל שאת פוליציסטית... את עוקבת אחרי ביוצים רק במעקב אקוקלומין? (הכוונה היא איך את יודעת שאת לא מבייצת וסליחה אם אמרת ושכחתי...) וככה שתדעי ולא תתבעסי כבר כמה פעמים הציעו לי גלולות כטיפול לביוץ. אל יאוש! כל דבר בזמנו

יהלום29

New member
המממ

אולטראסאונד זה לא מדד לביוץ? כי נראה לי שאם אין זקיק גדול זה די אומר שביוץ כבר לא יהיה.. בעיקרון גם אין לי מחזור טבעי בכלל, אני לוקחת כדורים אחרי חודש וחצי בערך, כדי להביא את המחזור ולהתחיל מחזור חדש (בשביל לא לעכב את הטיפול) פשוט בכל מקום כתוב ש80% מגיבות לאקקלומין. וכתוב ש40% עוזר להם ירידה במשקל ועוד כך וכך אחוזים שהמטפורמין מסדר אותם ואצלי נראה כאילו אני מקרה אבוד.. טבעי זה בטוח כבר לא ילך, איזה עוד אופציות נשארו לי?

minimousegi

New member
תראי רק US לבד לא מספיק, אם זה היה מספיק

אז לא היו עושים בזמן טיפולי פוריות רק US, בדיקות דם נותנות מדד מעולה וזה כמובן גם תלוי באיזה י"מ עשית את הבדיקה... לפני שאת חושבת על משהו הייתי ממילצה לך לנסות לבקש מהרופא בדיקת דם E2 ופרוג' בי"מ 3-5 ואחרי י"מ 20 ואם את לא מקבלת אז גם בי"מ 30 בערך ואז לדעת אם בייצת או לא... יש עוד המון דרכים לפני

פוליפז

New member
הי יהלום

ראשית, אל ייאוש כי את עושה רק חסד עם עצמך. להכנס להריון עם עודף, ולו קל יבותר הוא פתח לצרות במהלך 9 החודשים גם שלך וגם של העובר. שלך - כאבי גב ולחצים מיותרים. לעובר - נטייה לסכרת בגיל נעורים ועוד כהנה וכיוב'. אל ייאוש כי הדרך ארוכה, ולמרות הצורך העז לעשות fast forward עם ה"שלט", זה לא עובד כה במציאות. וכדאי להתחבר יותר למציאות מאשר לעולם הוירטואלי שעושה נזקים נפשיים לא מבוטלים (בגלל זה אין לי TV כבר 9 שנים והחיים שלי שלווים ומאושרים (אני כבר רואה שאת שואלת איך אני מעודכנת וכו' - יש אינטרנט, עיתונים ורדיו). תרגיעי. הלחץ לא תורם, הוא מפר ומשבש. זה בדיוק מה שקורה אצלי ולכן אני כותבת לך מתוך הזדהות מוחלטת. גם אני בתהליך ירידה. עובד ההלכה למעשה שהרזיה מעלה סיכויי פוריות. אבל, עדיין אנחנו מתעסקים עם סטטיסטיקה ויש בה שוליים ויוצאים מן הכלל. לכן צריך "לעבוד" בכל מיני מישורים. מישור ההרזיה אצלך מוצלך. - כבר אמרנו - תמשיכי ורק תזכי. במישור הלחץ הנפשי - מצאי לך את הפתרון המובחר עלייך. במישור הרפואי - תתייעצי עם טובי המומחים, אבל ראי זאת כהמלצה בלבד ותעשי מה שאת מבינה - כי האינטואיציה היא הכי חזקה. ובטח ובטח האינטואיציה הנשית. בהקשר הישיר למה שאת כתבת - כבר היו מאמרים בספרות המקצועית שדנו בסוגייה עם נטילה של גלולות והפסקתן "מסדרת" את הגוף. אני חייבת להגיד לך שהיו מאמרים שתמכו בכך! ואת רואה - אינטואיטיבית את עלית על אחד מהפתרונות הרפואיים. אני חייבת להגיד לך שאני נכנסתי להריון ספונטני מיד לאחר הפסקה של גלולות שנטלתי במשך מספר חודשים לפני החתונה. מיד בחתונה הפסקתי ושבועיים לאחר מכן הריתי. היום אני לא מגיבה לטיפולים - כנראה עקב עודף משקל. התחלתי לקחת מטפורמין בתחילת החודש. יש לי תופעות לוואי לא הכי נעימות, אבל זה נסבל. אני חייבת לשלוח לך חיזוקים ולעודד אותך. זה יקרה. תני לגוף שלך להסתגל למצב החדש שלו. הוא עדיין "חושב" שהוא במצוקה כי אבד לך המון משקל. הוא צריך להרגיש "יציב" ולצאת ממצב ה"סטרס" ולהכנס למצב "שגרה". ולוקח זמן. אז תני לו את זה. תהיי קשובה אל הגוף, והוא יהיה קשוב אלייך בחזרה, בתמורה. שיהיה לך כל טוב ובשורות טובות. לאט לאט. פולי

היי יהלום

נראה לי שאת צריכה סבלנות.. הייתה פה את אין לי מצלמה שדיווחה שהשיפורים במחזור והכל הופיעו אצלה רק כמה שבועות/חודשים אחרי הירידה במשקל. לגוף לוקח זמן להסתגל, וכל גוף הוא אחר. לפעמים צריך להתאזר בסבלנות
אם את מטפלת בעצמך כמו שצריך, אין סיבה שלא יהיה תוצאות, גם אם זה לוקח עוד כמה שבועות.

למעלה