אוףףף בא לי לאכול ואני לא...

אוףףף בא לי לאכול ואני לא...../images/Emo163.gif

יודעת מה?!?! אז מה אם אני נשמעת פאטתית לחלוטין עכשיו...אני באמת במצוקת רעב וחוסר החלטה בצורה זוועתית... פתחתי את המקרר העמוס לעייפה שלי-ושום דבר לא קורץ לי... לא גבינות, לא נקניקיות, לא הפסטה מאתמול, לא בא לי על מעדן, ולא על שום פרי.... אוףףףףף-אני רעבה...

וואי, אני בדיוק באותו מצב!...

אני מתה מרעב ואין לי מושג מה לאכול. אני רואה תמונה של אוכל וישר רוצה, אבל אין לי פה איך להשיג... ובבית אין שום דבר שקורץ לי...

hagit2000

New member
זה בדיוק מה שקרה לי אתמול

ו-
לא מצאתי מה לאכול. בסוף אכלתי שני קיווים, והייתי מאד גאה בעצמי שהצלחתי לא לאכול שטויות. אבל לא תמיד זה מצליח.... בעיקר בגלל שאני בשמירה מלאה בבית כבר כמעט 7 שבועות! חוץ מזה, אני שמחה שהכל בסדר אצלך. תשמרי על עצמך טוב טוב. אגב, אני במעקב הריון בסיכון גבוה אצל ד"ר גוטרמן.

א י ו ש י

New member
אז רק אני זוללת כל מה יש מול מחשב?

כל שניה המקרר נפתח... אני רואה משהו טעים זוללת (פירות, עוגות, גלידה, וגם אוכל כמובן... ארוחת בוקר נפתחה עם סלט, פלטת גבינות ששמתי בצלחת כל הסוגים שיש במקרר, ביצה קשה ולחמניה. אחורי זה... כמה אפקסקים ועכשיו אחתוך אבטיח ולקינוח בנתיים עד ארוחת צהריים אוכל משהו מתוק..

or251

New member
אתם כולכן מגרות אותי למשהו טעים..

הכי הרבה.. האבטיח שלך איושי... דרך אגב, נעלמת אתמול או שאני טועה?

א י ו ש י

New member
איזו חמודה אור, גם את שמת ../images/Emo23.gif?

כן ימי שני אני לא בבית הייתי אצל אמאור בטיפול והיה לי קורס הכנה ללידה בערב בליס אז כל היום נטולת מחשב אבל הנה אני כאן היום...

or251

New member
בטח ששמתי לב

וקצת דאגתי אבל אני מאוד שמחה לשמוע שהלכת לפנק את עצמך.. זה הכי חשוב!

מנופ

New member
רוצה להתחלף?

אני התיישבתי בכיף לאכול צהריים ליד המחשב במשרד, וככה פתאום בלי הודעה מוקדמת הקאתי הכל, מזל שעוד הספקתי לרוץ לשרותים.(סליחה על התאור וקלקול התאבון) צריך להיבהל מזה? כי מאז יש לי קצת תנועות עובר אבל הרבה כאבים בסרעפת ובגב התחתון. ורק להזכיר לכן שאין לי מושג מה מרגישים שיש צירים או בריקסונים או כל דבר אחר שמסמל על לידה קרבה. אנא עזרה

מנופ

New member
ממש לא, התחלתי לאכול סלט ירקות

ללא רוטב (אולי בגלל זה?) וחצי פיתה עם סלט חצילים טרי. איך שאכלתי את הביס האחרון זה קרה. בלי התראה מוקדמת.

אחותי אולי בא לך ספגטי עם רוטב

שמנת עם פטריות עכשיו עשיתי בלי להיות צנועה יצא לי משהו משהו רק תגידי ואני שולחת לך

לא אמרת שאת לא נוגעת יותר בספגטי

מוקרם לפני איזה חודשיים? אני ממש זוכרת את זה...אמרת שכבד לך...

יכול להיות...

אז מה גם אמרתי שאני לא אוכלת יותר סושי... אל תתפסי אותי במילה בכל מה שקשור לאוכל-לא סתם אני"מלאה באהבה"...

סחתיין עלייך איזה זיכרון

מה אני יעשה קשה לי שלא להתפתות אני חולה על פסטה עם רוטב שמנת ואני אוכלת מנה יותר קטנה שלא יהיה לי כבד.

למעלה