אוסטין ריברס לנשיאות

Krit123

Well-known member
21 נקודות, רובן ברבע האחרון, בפרט מספר שלשות משוגעות.
אין לי מושג איך הצלחנו לשמור על היתרון. הם קלעו בערך 10 שלשות רצופות בדוחק השעון, כמעט חזרו מהפרש דו ספרתי דקה לסיום. עד אז הם לא פגעו מחוץ לקשת, למעשה זה סיפור המשחק - ערב שיא שלנו (20-38) לעומת ערב חלש שלהם במבטים טובים (14-45).

גורדון עשה עבודה אדירה על דיים במחצית השנייה, נורק יצא בשש עבירות פעם נוספת. וואו.. צריך כמה דקות לנשום.

Rapgamer

Well-known member
מיאמי- מילווקי
הבאקס משלימים את העבודה וכל שנותר הוא לתהות האם הסדרה תסתיים בסוויפ או בסוויפ ג'נטלמנים.
הפעם מילווקי ניצחה דרך ההגנה שלה- נטרלה לגמרי את דאנקן רובינסון, יאניס שמר על באטלר כמעט לכל אורך המשחק, דראגיץ' שקודם לפתוח בחמישייה לא הצליח להביא את האימפקט שלו ובנוסף לכך השלשות של מיאמי לא נפלו- אלה מכלול הסיבות בגינן מיאמי נעצרה על 84 נקודות בלבד והובסה פעם נוספת.
צריך לומר שזו לא אותה מיאמי של שנה שעברה. לא בכושר האינדבידואלי, לא בהנעת הכדור או כוח האש מעבר לקשת. זו מרגישה קבוצה מבוגרת, עייפה וחסרה כלים התקפיים כדי להתמודד מול מילווקי.
אחד מהקווי העלילה הפחות מדוברים של הסדרה בעונה שעברה היא חוסר היכולת של יאניס להשפיע על מאזן הכוחות בהגנה. הסיבה היא שבשנה שעברה ה-driving force ההתקפי של מיאמי הגיע מדראגיץ' והירו נגד מילווקי. הפעם הם ביכולת הרבה פחות טובה, מה שמכריח את באטלר ליצור את ההתקפה ושם מתבטאת היכולת ההגנתית של יאניס, שמגבילה את ג'ימי לסדרה סופר חלשה.

המשחק נשמר בפער סביר במחצית הראשונה כי השלשות של מילווקי לא נפלו. היתרון שלהם בריבאונד בכל זאת הורגש וגם באיכות המבטים. ברבע השלישי הסכר נפרץ, הבאקס הרחיבו יתרון דו ספרתי ל-27 הפרש ובול גיים. הביג 3 של מילווקי נראה בהחלט כמו ביג 3, יאניס במשחק יחסית פושר אבל הביא את האימפקט שלו עם 17-17-5, מידלטון והולידיי כל אחד מהם במשחק אול אראונד נהדר.
דיוינצ'נזו נפצע וזה לא מפריע למילווקי בסדרה בה ברין פורבס מתפוצץ מהספסל (פתח ברבע השלישי) אבל בסיבוב הבא נגד ברוקלין פורבס ינוצל הרבה יותר בהגנה, מילווקי תצטרך את כל הסגל שלה ואת דיוינצ'נזו בפרט.

לייקרס- פיניקס
הלייקרס ממשיכים להציג את ההגנה הטובה בליגה ולנצח במשחקים לא מעוררי השראה במיוחד. הפעם דיוויס היה דומיננטי יותר התקפית ובריבאונד והלייקרס ניצחו בדו ספרתי על אף off night נוסף משלוש. הבעיה של פיניקס בהתקפה נותרת בעינה, כריס פול עדיין רחוק מכשירות מלאה וזה מאפשר ללייקרס להביא המון עזרה על בוקר ולחשוף את המחסור של הסאנס ביוצרים נוספים. בודנהולצר מורט את השיערות שאין לו כשהוא רואה את קראודר 2/20 משלוש בסדרה אחרי ששם 22/50 נגד הבאקס בעונה שעברה.
מונטי וויליאמס הכניס את טורי קרייג לרוטציה והאחרון הגיב במשחק חיובי אבל זה לא ממש משנה, התחושה שלי שהסדרה הזאת גמורה אלא אם פול יחלים לפתע מהפציעה שלו. היו לו 7 נקודות גם הלילה באחוזים נמוכים, הוא לא מסוגל לאיים על הסל. שרודר מנגד עם עוד משחק טוב של 20 נקודות והגנה סולידית.
מקווה לראות את פיניקס מושכת את הסדרה ל-6 משחקים, לא חושב שהם מסוגלים מעבר לזה.

Krit123

Well-known member
מיאמי- מילווקי
הבאקס משלימים את העבודה וכל שנותר הוא לתהות האם הסדרה תסתיים בסוויפ או בסוויפ ג'נטלמנים.
הפעם מילווקי ניצחה דרך ההגנה שלה- נטרלה לגמרי את דאנקן רובינסון, יאניס שמר על באטלר כמעט לכל אורך המשחק, דראגיץ' שקודם לפתוח בחמישייה לא הצליח להביא את האימפקט שלו ובנוסף לכך השלשות של מיאמי לא נפלו- אלה מכלול הסיבות בגינן מיאמי נעצרה על 84 נקודות בלבד והובסה פעם נוספת.
צריך לומר שזו לא אותה מיאמי של שנה שעברה. לא בכושר האינדבידואלי, לא בהנעת הכדור או כוח האש מעבר לקשת. זו מרגישה קבוצה מבוגרת, עייפה וחסרה כלים התקפיים כדי להתמודד מול מילווקי.
אחד מהקווי העלילה הפחות מדוברים של הסדרה בעונה שעברה היא חוסר היכולת של יאניס להשפיע על מאזן הכוחות בהגנה. הסיבה היא שבשנה שעברה ה-driving force ההתקפי של מיאמי הגיע מדראגיץ' והירו נגד מילווקי. הפעם הם ביכולת הרבה פחות טובה, מה שמכריח את באטלר ליצור את ההתקפה ושם מתבטאת היכולת ההגנתית של יאניס, שמגבילה את ג'ימי לסדרה סופר חלשה.

המשחק נשמר בפער סביר במחצית הראשונה כי השלשות של מילווקי לא נפלו. היתרון שלהם בריבאונד בכל זאת הורגש וגם באיכות המבטים. ברבע השלישי הסכר נפרץ, הבאקס הרחיבו יתרון דו ספרתי ל-27 הפרש ובול גיים. הביג 3 של מילווקי נראה בהחלט כמו ביג 3, יאניס במשחק יחסית פושר אבל הביא את האימפקט שלו עם 17-17-5, מידלטון והולידיי כל אחד מהם במשחק אול אראונד נהדר.
דיוינצ'נזו נפצע וזה לא מפריע למילווקי בסדרה בה ברין פורבס מתפוצץ מהספסל (פתח ברבע השלישי) אבל בסיבוב הבא נגד ברוקלין פורבס ינוצל הרבה יותר בהגנה, מילווקי תצטרך את כל הסגל שלה ואת דיוינצ'נזו בפרט.

לייקרס- פיניקס
הלייקרס ממשיכים להציג את ההגנה הטובה בליגה ולנצח במשחקים לא מעוררי השראה במיוחד. הפעם דיוויס היה דומיננטי יותר התקפית ובריבאונד והלייקרס ניצחו בדו ספרתי על אף off night נוסף משלוש. הבעיה של פיניקס בהתקפה נותרת בעינה, כריס פול עדיין רחוק מכשירות מלאה וזה מאפשר ללייקרס להביא המון עזרה על בוקר ולחשוף את המחסור של הסאנס ביוצרים נוספים. בודנהולצר מורט את השיערות שאין לו כשהוא רואה את קראודר 2/20 משלוש בסדרה אחרי ששם 22/50 נגד הבאקס בעונה שעברה.
מונטי וויליאמס הכניס את טורי קרייג לרוטציה והאחרון הגיב במשחק חיובי אבל זה לא ממש משנה, התחושה שלי שהסדרה הזאת גמורה אלא אם פול יחלים לפתע מהפציעה שלו. היו לו 7 נקודות גם הלילה באחוזים נמוכים, הוא לא מסוגל לאיים על הסל. שרודר מנגד עם עוד משחק טוב של 20 נקודות והגנה סולידית.
מקווה לראות את פיניקס מושכת את הסדרה ל-6 משחקים, לא חושב שהם מסוגלים מעבר לזה.
האחריות המוגברת של יאניס בהגנה +הנוכחות של הולידיי/טאקר מאפשרת להכיל את פורבס בהגנה, מאוד חשוב.
בשלב מוקדם של העונה אמרתי שהירו קצת אוברייטד, עכשיו זה כבר לא קצת.

מאוד מתחבר לכך שהניצחונות של ל"א לא מעוררי השראה, הם פשוט מוצאים דרך. הייתי מוסיף שקמרון פיין מוכיח שהוא שחקן רוטציה אמיתי, במשחק הקודם הרגשתי שלרגע כריס פול נתן לו את הכוחות שלו.

Krit123

Well-known member
עוד כמה נקודות על בלייזרס - נאגטס

ארון גורדון היה ענק. אם לצטט את צוות השידור, he was everywhere בפתיחה. תפס ריבאונדים, יצא למתפרצות ושם נקודות על הלוח. המשחק הכי טוב שלו מאז ה.. שבועיים הראשונים הייתי אומר, היה מעורב בהמון דברים טובים. עושה רושם שהתכנית היא לזרוק אותו על דיים במחצית השנייה, עבד עד לאותה ריצה מטורפת בה הוא פשוט הפך למטרה נוחה לשלשת סטפ באק קשה.

זה רק אני, או שwe couldnt get into our offense כמעט לכל אורך המפגש? יכל להיות שאני פשוט רואה את הקבוצה יותר מדי, אז אני רגיל לפלואו מסוים מבלי לשפוט את התוצאה הסופית באופן אובייקטיבי. לא הצלחנו להריץ כלום, יוקיץ' עם חסימות דרדלה ותרגילים שלא מבוצעים כהלכה (שלא לדבר על משהו יצריתי או חדש), הפיקאנד פופ מהאמצע הרגיש כמו תרגיל למריחת זמן, בוא נוריד 14 שניות מהשעון בהתנדבות ואז ניקח עוד 5 עד שנכניס כדור לפוסט. הקבוצה הזאת טובה, ועדיין יש לי תחושה של המון פוטנציאל מבוזבז.

אז טעיתי, אין מה לומר. עם זאת, בואו נהיה כנים, מתי בפעם האחרונה קבוצה סיימה 20-38 משלוש, ועוד במשחק חוץ? זה חד פעמי, ונשמע היסטורי למען האמת, שילוב של כמות ויעילות פסיכית של שלשות.

אתם מתארים לעצמכם מה היה קורה אילו פאקו היה מחליט לוותר על ה-NBA? אשכרה עצוב לחשוב שהאוהדים היו מפספסים אותו, the world needed to know about him. הוא גאון כדורסל, מאלון העביר אליו את ניהול ההתקפה. הוא זהב טהור בלהגיע לעזרה בהגנה, סחט עבירת תוקף קריטית מנורק, אפשר היה לראות קדימון לכך במחצית הראשונה. לפעמים הגבוה תופס את הכדור בגלגול לסל with a head of steam מבלי יכולת לעצור, גם אם לא נצליח לשחזר את ההצלחה, מדובר בחומר מחשבה להמשך בידיעה שהאסטרטגיה שלנו היא כיסוי גבוה בפיקאנדרול.

ג'וקר היה בשלב מסוים 10-13 מהשדה, סיים 12-24. חלקן היו החטאות חרטא של טיפ אינס, אבל צריך להיות יותר חד. לפחות הפעם הגיע לקו בסיום הרבע השלישי, בעיצומה של ריצה, השלב הבא בהתפתחות שלו. פורטלנד הלכו להרכב נמוך וקצת מיהרו להביא עזרה לטעמי, מעניין אם נראה עוד מזה על חשבון קנטר. מוזר שללא הטורקי הם בכל זאת יצרו המון נקודות מהזדמנות שנייה, משהו שאנחנו צריכים להשתפר בו.

קרדיט למאלון באופן כללי, בפרט על האמון במרקוס הווארד. נתן לנו 9 דקות, האריסון הוסיף 5, מהותי במצטבר. חוששני שהקרדיט של הווארד לא ימשיך המון זמן, הפעם כבר סימנו אותו בהגנה. הוא אנדרסייזד, אז אני לא מצפה ממנו לשים גוף, רק שהפעם הוא לא זז מספיק טוב lateraly, ולזה אין תירוץ.

למעלה