אוון לא מזכיר לכם את יו-גרנט בפנים?

גל אדום

New member
אוון לא מזכיר לכם את יו-גרנט בפנים?

במיוחד בהבעות פנים? בתגובות? בחיוך.... יצא לי היום לראות כמה סרטים של יו-גרנט ואוטומטית עלתה לי מולו דמותו של אוון. פשוט קופי. ואם אינני טוען, השחקן שמשחק את אוון זכה על פרס על משחקו.

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifמממ לא יודעת... אולי יש משו... אבל לא ממששש קופי... הוא זכה בפרס../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif לא ידעתי, אבל תאמת זה לא ממש מפתיע סמואל ג'ונסון שליטעעע../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo47.gif

Black Queen

New member
נורא מצחיק שקוראים לו ככה.

סמואל ג'ונסון זה גם שמו של משורר ניאו-קלאסי מפורסם מהמאה ה 18. אני לא יכולה לחשוב על עוד 2 אנשים כ"כ שונים...

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifזה לא מצחיק../images/Emo70.gif זה זנותי לגמרי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif כמה שעות אני ונדיה מחפשות ביוגרפיה של השחקן - עזבי ביוגרפיה, כבר מצאנו הכל, הכל, חוץ מהפאקינג תאריך לידה שלו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif וכל התוצאות שהמנוע חיפוש נותן לנו הן של הקקע הזה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif!| גררר../images/Emo46.gif

לא ממש

פעם דווקא היה פה שרשור על הדמיון בין אוון ליוני בלוך, ותשמעו - השבוע ראיתי את יוני בלוך מדבר, והוא לגמרי אוון. גם דמיון חזותי, ותנועות הגוף... מצחיק.

זמר חביב

השיר היותר מוכר שלו נקרא "נפוליאון", אם זה אומר לך משהו. ("זה איתי והוא מתווווווווווק..." :))

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifמתי ראית את יוני בלוך../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif *שוק טוטאלי ורצון לבכות*

למעלה