אווו! &))

אווו! &))

אני שנואת את כל הפורום הארור שלנו! לכולם יש פורומים בהנהלתם ורק לי יש איזה פורום ארפיג´י נידח אי שם באזבוארד עם 4 משתתפים, כולל אותי (לא, זה לא היה רמז...אבל אני תמיד מוכנה להביא את הכתובת!) אז...זהו :) מזל טוב! הייתי משתתפת, אבל...ארמ...נו, טוב-אני לא ממש רואה מכושפות. פרט שולי, אבל עדיין...*מחייך במבוכה* רציתי להתחיל לראות, אבל פספסתי מלא מהפרקים הראשונים! באמת! באמתתת.... *נגררת למרתפים* *אהמ* כן. מזל"ט. ~*Meggie&Nanna*~

Ophel McNeil

New member
לא תירוץ!

אני, שאני (ולין) יכולה להעיד על עצמי כעל הבן אדם הכי אובססיבי בעולם (אוקי, אז זאתי שכותבת באתר שלה את כל התסריטים של הסדרה מעט יותר אובססיבית ממני, אבל זהו), לא ראיתי, מלבד אולי חמש פרקים וחצי, את העונה הראשונה או השניה של הסדרה (עכשיו אני בהשלמות של השניה, והיא הרבה הרבה הרבה יותר טובה מהשלשית), והתחלתי להתמכר רק מהעונה השלישית. למרות שעכשיו היא נגמרת, ואין לי יס, ואני צריכה להתחנן על חיי בשביל כל פרק שמקליטים לי... *סניף* *סניף*. לא נורא, אני אשרוד, ואם לא- אז עוד יותר לא נורא. הגברת עם הקמיליות (אל תשאלו אותי מה הקשר, כי אין לי מושג), אופל מקניל.

As I Am

New member
אוווו! ליאת!! ../images/Emo123.gif../images/Emo103.gif

כפי שאמרה אופל, ידידתי הטובה (?!), אפשר להשלים... ואוי, תראי איזו מקריות, יש לי את כל הפרקים של העונה השלישית עד עכשיו מוקלטים, ועומדת להיות לי את כל העונה השנייה. אני אעזור לך בהשלמות...
... נכון שאני פשוט מותק?? או שלא. אני יודעת מה יקרה לי אם אני אנסה...
אה וול, תודה בכל מקרה. לין

למעלה