אהלן

2cookie

New member
חח לא הבנת אותו

בכל מקרה, ברונו לסידרה שלושים אין ספיקר. ותתחילו להתרגל לזה שאני רושם מספרים במקום מילים

brunu

New member
אני יודע שאין ולידור הבין אותי מצוי

ן...התכוונתי שבגלל המספרים חשבתי שהכל נוקיה אני לא מפרט הרבה שאני כותב מהוואפ כי קשה לי. תודה רבה לשניכם. עכשיו הגעתי למסקנה שהD700 מתאים לי הרבה יותר מה7600, יש בו מצלמה וידאו ותמונות,נגן MP3,בלוטות הכל כמו ב7600 אבל מסך יותר גדול,סיביאן,משקל פחות,כרטיס הרחבה וזאת החברה האהובה עליי אבל החיסרון הגדול עברית.....בעע

brunu

New member
עוד כמה שאלות עם לא אכפת לכם

תענו בבקשה זה לא סתם סקרנות בדצמבר אני מתכוון לקנות ואני מתלבט.. 1. כמה זמן צילום הוידאו שלו? 2. יש דרך לסדר לו עברית בתפריטים? 3. בGSMARENA כתוב שהוא יצא בחלק ה3 של השנה ואין סיקורים או תמונות אמיתיות שלו...עוד טעות שלהם?

o r o r

New member
D700

אני מציע לך לא לבנות על המכשיר הזה. היה אמור לצאת כמו שרשמת ברבעון ה 3 אבל לא...המכשיר עושה הרבה בעיות וממש לא יציב מעבר לזה ההשקה שלו נדחתה לרבעון הראשון של 04 כרגע, אם לא יותר..חוץ מזה עבר שינוי תדמית עם תמונות שהעלו בעבר כאן ויתכן שיעבור שינוי במפרט הטכני שלו ממה שהציגו עד עכשיו.

brunu

New member
באסה

אני בוכה...טוב אולי אחכה לו, תענו על 1ו2 גם בבקשה

brunu

New member
טוב אז אחכה לו

מילא אני מפליג לחו''ל ברבעון ה1 של 04 אז אביא בעצמי עוד יותר סבבה... אבל תגידו לי לגביי הצילום וידאו והעברית...

למעלה