אהלן פרזניק...

אהלן פרזניק...

נכנסתי לפורום כדי להתרשם והתרשמתי לטובה,עלו והצליחו. מצאצאית של רבי נחמן(דור שביעי או תשיעי יש לי שושלת יוחסין מוכחת). שלך חנה גונן

פראזניק

New member
חנה:)

ברוכה הבאה. נכדה של רבינו, אח, איזה שמחה זו. ממש שימחת אותי. מקוה שתשארי איתנו.

לעופר פרזניק וזיסער...

כרגע אני לא בבית ואין עלי את הנירת שח אילנות היוחסין אבל מחר בעז"ה אני בהחלט מקוה להביא לכם את האילן ואגב האם ידוע לכם על עוד צאצאים של רבי נחמן בארץ שאוכל לקשור איתם קשר גניאולוגי? ושלא איכפת להם שאני חילונית שלך חנה גונן

פראזניק

New member
משפחת גלבך..

משפחת ברזסקי (או ברזבסקי (מפרסום "בטחון")) משפחת חלמיש. בחסידות גור, יש כמה משפחות.

משפחת ברסקי מפרסום בטחון.

מעניין איך אף אחד לא עשה עד עכשיו אילן יוחסין של משפחת רבינו. והרי יש בזה גם חשיבות רבה לענינים רבים.

מירושלים.

אחד ממכרי הוא ממשפחת ברסקי. הם שש עשרה ילדים במשפחה, אחד מהם ברסלבר והשאר חסידי גור. וזהו אילן היוחסין שלהם. אני מצטט מהזכרון, ומקוה שאיני טועה. 1. ידידי הנ"ל, יוסי. 2. אביו, ר´ ישראל ז"ל. 3. אביו, רבי נתן ברסקי ז"ל. מאנ"ש באומן ופולין שעלה לא"י לפני השואה. 4. אביו, רבי שמשון ברסקי ז"ל, מגדולי חסידי ברסלב בדור הקודם. 5. אביו, רבי אפריים ז"ל. 6. אמו, מרת שרה ע"ה. 7. אביה, רבינו הקדוש, רבי נחמן מברסלב זי"ע. 8. אמו, מרת פייגא ע"ה. 9. אמה, מרת אדל ע"ה. 10. אביה, רבינו ישראל בעל שם טוב זי"ע. זכות כולם יגן עלינו ובעדנו להוושע בתשועת עולמים. משפחת גלבך, עשרת בניו ובנותיו של רבי יצחק גלבך ז"ל: אמם היא בתו של רבי אליקים געצל ליובאוונא זצ"ל, מגדולי חסידי ברסלב, שהיה נשוי לאחותו של רבי שמשון ברסקי זצ"ל הנ"ל. ויש לציין ששלושה מתוך חמשת חתניו של רבי יצחק גלבך ז"ל הם מחשובי הרבנים בברסלב: הרב שמעון ויזנפלד, הרב משה ביננשטוק, והרב שמעון טייכנר. משפחת קניילסקי מחב"ד גם הם קשורים למשפחות הנ"ל, והם נכדי רבינו.

לעופר- אני רואה שהם כולם דתים...

אבל אני חילונית האם הם יסכימו ליצור איתי קשר? שלך חנה גונן

חנה, מאיפה הדעות האלה על "דתיים"?..

בודאי שהם ישמחו ליצור עמך קשר. כולנו יהודים, לא? ובמיוחד שזכית בזכות הזאת להיות נכדת רבינו, הם יקבלו אותך באהבה ובכבוד. רבים מהם אני מכיר אישית, והם אנשים נחמדים ומאירי פנים. אני רק יכול להפנות אותך לרב שמעון טייכנר, שאשתו היא נכדת רבינו. פני אלי במסר הפרטי ואני אתן לך את מספר הטלפון שלו.

זיסער

New member
אז"ש :)

אז זהו שלא... אם יהיו לך בעיות איתם תגידי להם שאת מכירה את זיסער

jack0

New member
בטוח שכן ../images/Emo6.gif

חסידי ברסלב ידידותיים לכולם, וכל אחת כמה וכמה לנכדי הרבי.

לבקשתכם:אילן היוחסין שלי:

נחמן מברסלב-שבע גיטל-שרה ביילה-שלום יחזקל הלמן-מרים הלמן-חיים דב חלמר (סבא שלי). שלכם חנה גונן

פראזניק

New member
חנה...

לפי מה שזכור לי, לא היתה לרבינו בת בשם "שבע גיטל", כנראה את מדברת על נכדה. תבדקי שוב?

LeeRoy

New member
אכן מדובר בנכדה...

וגם אבי כתב כן בתשובתו לזיסער. שלך חנה גונן

JFK3

New member
מדהים

שלום לך הופתעתי לשמוע על היחוס המרשים שלך הייתי מאד מעונין לשמוע פרטים נוספים על אין היוחסין ומאיזה צד. אשריך שזכית ואשמח לשמוע על כך בהקדם. בברכת יום טוב JFK

לגי אפ קי-ובכן אתב יכול לראות את...

שלשלת היוחסין שלי כפי שפירטתי. שלך חנה גונן

למעלה