אהלן, מה נישמע

dan5677

New member
אהלן, מה נישמע

היום בלילה היה לי את החלום הכי מוזר שהיה לי בחיים ואני זוכר ממנו יחסית המון. דבר ראשון שעשיתי כשחזרתי מהעבודה זה לבדוק אם קיים פה פורום שאולי יבהיר לי מאיפה הטירוף הזה שלי. הנה זה בא: הייתי בתוך ת"א ליד מגדלי עזריאלי והיה שם כפר אפריקאי (בחלום זה היה מובן מאיליו...) פתאום איזה ילד מהכפר הזיז מקל שהיה חלק מסכר שהגן על ת"א שהים לא ישטוף אותה, הסכר נהרס גל גדול עלה והרג את כל מי שבת"א (ובינהם אני). ואז כל האנשים האלה התגלשו במין מגלשה (מפחיד, אבל ראיתי את זה כמשהוא כיף ולא מסוכן). המגלשה הביאה אותנו לגן-עדן. לא גן-עדן בעננים כזה (למרות שאני זוכר שמישהו טען שם שגן-עדן זה בעננים אבל אמרתי לו שהוא טועה). בגן עדן הייתי במין חדר גדול (ויפה גם) עם חלונות גדולים שהשקיפו על עיר שהיתה מלמטה. בעיר הזאת היו בניינים כביכול מפורסמים מכל עיר בעולם בינהם היה גם משהו שבחלום הבנתי שזה הר הבית והיה שם גם כיפת הזהב בירושלים. אמרתי לעצמי שאיזה יופי שעשו את זה ככה כדי שכל אחד ירגיש בבית. אח"כ נכנסו למקום הזה עוד "נגלה" של אנשים ובינהם היתה סבתא שלי (שתיבדל לחיים ארוכים). למרות שבחלום גם אני מת וגם סבתא שלי התעוררתי עם הרגשה מאוד טובה ולא רעה כפי שאפשר לצפות. מחכה לדעותיכם...

nutmeg

New member
גן עדן גלי עד גבה גלי

מים בחלום בדרך כלל מייצגים את הלא מודע ואת מצבך הרגשי. בדרך כלל כשרוצים להתעמק יותר מנסים ללכת עם פירוש "מצב המים" בחלום. בחלומך הגיע גל ענקי - שיכול לייצג את עוצמת הרגשות עמם אתה מסתובב לאחרונה עוצמה חזקה שיכולה גם להיות הרסנית. גן עדן לעומת זאת יכול לסמל את הרצון שלך למצוא אושר מושלם. יכול להיות למשל שאתה מנסה להמלט מקשיים מסויימים ביום יום שלך. גן עדן הוא גם תזכורת שאתה עושה לעצמך לגבי "טבעו של עולם" - שלא הכל כל כך גרוע. להזכר שיש גם עבור מה להיות אופטימי. איך שני החלקים מתחברים? אולי תגיד לנו אתה?

dan5677

New member
וואלה

תיארת את החיים שלי כרגע בצורה מדוייקת. באמת, אני המום תודה

dan5677

New member
יש לי שאלה קטנה...

ראיתי שפירשת את הדברים העיקריים בחלום שלי: גל גדול וגן עדן. אפשר להסיק מסקנות גם מהפרטים הקטנים יותר בחלום? (למשל: כל הדברים האחרים בחלום) תודה

nutmeg

New member
בטח שאפשר

אבל הייתי צריכה להגיע לאיזו שהיא החלטה בפורום הזה היכן "לחתוך". הכניסה לפרטים מצריכה גם אותך להיכנס לפרטים לגבי חייך. למשל הייתי צריכה להתחיל לראיין אותך לגבי המשמעות של שבט אפריקאי עבורך שזה קצת כמו טיפול... ולא כל כך מתאים לפורום.

למעלה