אהבה של חורף

סקסיית

New member
../images/Emo25.gif תודה יקירה

אוהבת את החורף המון ת'לפים ומחכה לאהבה החורפית הזו

אלה1000

New member
אהבה של חורף

להיות ביחד, ולהחזיק חזק וקרוב ולחשוב שאולי זה לא יגמר, ולהרגיש כמה חם ביחד וכמה קר בנפרד.... אני אוהבת אהבות.... יופי של קטע

סקסיית

New member
בדיוק בדיוק....

אני אוהבת אהבות גם
תודה

לוליטה30

New member
שתמיד יהיה לך רק חום

כמי שמעידה על עצמה שהיא סקסית ואני בטוחה שאת כזאת אני מאחלת לך את כל האהבות קיץ חורף תסיו אביב העיקר שאהבה תהיה מסביב איזה כיף לך

סקסיית

New member
אני לא מעידה על עצמי

תחטטי בארכיון הפורום תמצאי מי נתן לי את הניק
ותודה על כל האיחולים

Donna4f

New member
../images/Emo20.gif

"היא מתנהלת בעצלתיים כשברקע שיר שקט." מקסים! :) D

קודם כל כתבת נפלא../images/Emo13.gif

את יודעת לסחוט את חדרי הלב למילים תמיד. אבל אני רוצה להוסיף עוד דבר כי עלעלתי בקוסם בבלוג שלך, יקירה אהבה שיושבים ומחכים לה ללא הרף גורמים ללב פנימה לפעמים להתעייף, ואפילו להתאכזב..מזה שדרוכים ומצפים..ואיפה היא נו אני מספיק מחכה ..באמת עם יד על הלב. וזה לא נאמר בפסימיות נהפוכו, בהמון אופטימיות ואהבה. אהבה תגיע, מבטיחה לך היא תגיח ותעטוף אותך בקסם אחד גדול, מה שאת צריכה לעשות כדי שהיא תגיע זה לא ממש כמו דורתי עם הרגליים :)), פשוט להיות מאושרת מהדברים הקטנים שקיימים שם סביבך, לעטוף את עצמך כמו תמיד יקירה בחברים אוהבים, לנסות למלא את הדברים הקטנים שמציקים פה ושם באור ואהבה תחליפית ולדעת שזה זמני, כי ממש בזמן שלא תהיי מוכנה, היא תגיע אליך, האהבה הזו ותעטוף אותך. את חיה נושמת בועטת קיימת
וזה החשוב מכל! והאהבה תגיע אני מבטיחה לך, היא לא מקפחת שום אדם, לכל אדם יש את הגורל שלו, זה הכל עניין של זמן. מאחלת לך להיות מוצפת שם בחדרי הלב יקירה
(מצטערת על האורך)

סקסיית

New member
תודה על התגובה ../images/Emo9.gif

למרות שלא ממש נוהגת להגיב למה שכתוב בלוג שלי על גבי הפורום... אני אחרוג ממנהגי
אני לא יושבת במקום ולא מחכה שזה ינחת עליי הדימוי שם הוא בגלל שאני עושה את כל הצעדים "הנכונים" וזה לא קורה וארחיב יותר אם תרצי בשיחה אישית במסרים או במסנג'ר... זה בטח לא מעניין כאן את כולם
ולגבי הבין לבין... זה לא באופי שלי למלא את החסר במשהו שהוא זמני מראש אני אדם טוטאלי נותנת את הלב הנשמה והקישקע ומצפה לקבל הכל חזרה... ואהבה זמנית.. או סטוץ... לא נותנים את כל זה חזרה...ואת יודעת מה... אפילו לא חלקיק מזה... אז מעדיפה לחכות לפיה
תודה

אהבה של חורף זה כשהיא מחכה שתגיע רא

ראשון למיטה ותחמם אותה ואז שכהכל חם וענים היא מקפיאה אותך עם ידיים ורגליים ישר מהמקפיא. למה אתן כ"כ קרות "בפריפריה"? אבל במרכז הכל גועש בוער ו... (נו אין לי תכשרון
)

להיות יפים? לא עודכנתי בפרט הזה...

עד היום חשבתי שיפה זה "מותרות" מכיר מושגים כמו : מסוקס שרירי חסון בנוי לתפארה (?) רב שגל פלייבוי

סקסיית

New member
כל יום למדים דברים חדשים...

ועכשיו זה גם "להיות יפים". וכמובן שזה חוץ מהגבוהים, מסןקסים, חכמים וחמים

סקסיית

New member
בוודאי שמותר...

להיות לבנבן להיות ממושקף להיות חיוור להיות עדין מראה ממש כמו בראד פיט ב-אושן11 או מאט דיימון בסיפורו של וויל האנטינג

סקסיית

New member
../images/Emo25.gif לך

אכן .... האהבות הכי נעימות... הן של החורף... כאלו שמתחילות לאט.. ומתחילות להתפשט ולהתחמם עד פיצוץ כבר בקיץ

למעלה