אהבה שאיבדתי

mey29

New member
אהבה שאיבדתי

מוקדש ל ד. הייתה לי אהבה שרק אפשר לחלום עליה, הוא היה נפש התאומה שלי , החברה הכי טובה שלי ,החבר הכי טוב שלי , כמו אח ,אבא, הכל בשבילי , הוא עשה אותי אדם בוגר ,היה אמיתי ,אף פעם לא חשדתי בכלום לא היה בוגד בי לעולם, אהב אותי נורא , אך מרוב שהכרתי אותו כל כך טוב ומעולה ידעתי שמתי שהוא זה יבוא והוא יגיד שהוא רוצה להיות לבד, לראות עולם וכך זה קרה אחרי 3 שנים וזה נגמר בטלפון כך כך קר ואכזר, אף פעם לא התגברתי עליו ,, היינו עוד בקשר טוב אחרי ידידים כאלה ,יזיזים איך שלא יקראו לזה לא יכולנו באמת להתנקת אחד מהשניה אבל בסוף חתכתי כי למה שיענה משני העולמות,,, אני רוצה אותו רק בשבילי, ואז הוא טס לחול לטיול ארוך ובדיוק באותו היום של היום הולדת שלי אייך הוא יכל לעשות לי את זה!! נפרדנו כך בשדה תעופה היתה דממה אמרתי לו שאני אוהבת אותו והוא יסתדר לבד שם בעולם כי ככה הוא לאן שילך ולא משנה מה יעשה יהיה חזק ויתחבר לכולם כי ככה הוא , בכינו נפנפנו לשלום ואז היה תורי קצת לנקות ראש לטוס לחול הייתי שם 4 שנים ,הכרתי מישהו אחר שהוא ממש ההפך ממנו ואז כשיש לי כבר חבר הוא אהבה שלי מחליט להתקשר ולהגיד לי שהוא יגיע לכמה שעות למדינה בה הייתי ושאפשר להיפגש אמרתי לו שאני לא יכולה אבל האמת הייתה שלא ידעתי אייך אני אגיב שאראה אותו וכרגע אני בכלל עם אחר אז זה קצת לא פר. ואייך שהיום אני מצטערת שלא הלכתי להיפגש איתו הרי הגורל רצה שניפגש שם באמצע העולם ,כי אולי אז הדברים היו מסתיימים אחרת,, ואולי אנחנו עוד היינו היום ביחד ,,,והוא לא היה ממשיך לארץ ופוגש את האחרת ,,נשארנו חברים טובים דיברנו הרבה במסנגר ובטלפון היה כייף עד שהוא שלח תמונה של החברה וזה פשוט הרס אותי אז ניתקתי קשר...חזרתי אחרי זמן מה לארץ נפרדתי מהחבר והחזרתי את הקשר עם האהבה שלי הישנה שהוא גם החבר הכי טוב שלי ורציתי לספר לו מה עברתי בחול ועם החבר כמה רע לי בחיים כרגע רציתי אוזן קשבת ,,אבל הוא לא היה שם מאה אחוז היא כנראה הפריעה ושאלה עם מי הוא מתכתב ואז הכל נהפך להיות קר ,,,הבנתי ממנו פעם אחת שכבר ניפרד ממנה שאלתי אותו למה אמר את יודעת את מכירה אותי הכי טוב מכולם ,,,ואז גם ידיד שלי סיפר לי שאחרי שניפרד ממנה היא לא התייאשה פשוט לקחה מזוודה דפקה לו בדלת והציוה עובדה שהיא עוברת לגור איתו שם במדינה אחרת... מאז ניסתי לחזור להיות בקשר אבל תמיד הוא היה עונה בקרירות או כאילו הוא לא שם...זה נורא עיצבן אז שאלתי אם אני מפריעה והיא לא מקבלת שאנחנו בקשר אז אני אבין אמר לא זה בסדר זה ממש לא ככה ואז כבר קיבלתי את הרמז שהוא לא יודע אייך להגיד לי כי אני נוראה הפגע והקח קשה ,,,אז הוא גם מתישהו פשוט בכלל לא ענה להודעות מלפני שנה וחצי ,,למייל שלחתי ,,,לפאלפון...חיפשתי וחיפשתי לא הבנתי זה לא יפה לפחות מגיע לי שתגיד לי שזה לא מתאים לך כבר שאלתי בעבר לא מתאים לך להתנהג ככה ...כנראה שאני הייתי צריכה להיות כמוה ...להיות דורשת ..לקבוע עובדות,,,להיות עקשנית,,,,וגם להשפיל את עצמי שצריך...כי ככה היא השיגה אותך אני הייתי כנראה יותר מידי טובה כמו שאמרת... תמימה... והיום אחרי חיפוש רב באינטרנט לנסות לקבל מידע או לתקשר איתך והינה מצאתי אותך בפייס בוק דרך אחותך ופתאום הלב פשוט נקרע שוב לשנים כי ראיתי אותך ואותה בתמונה של החתונה שלכם ...היתה לי הרגשה ...כי אחרת מה הסיבה שאתה התנתקת.... כמה שזה כאב ,,,כאילו הרגע הנורא ההוא שאמרת שאתה רוצה להיפרד ככגע קורה שוב,,,כמה שזה עצוב לא חשבתי שכך ארגיש חשבתי שהינה אוטטו אנחנו בני שלושים ועדיין לא נשואים ואז הבטחת שאם נגיע לגיל שלושים לא נשואים אנחנו נתחתן ,,,אוי כמה שזה כואב..וצובט מחדש אתה הייתה בשבילי עכשיו נותרתי באמת לבדי,,,מה אעשה ...אהוב ליבי אייך עשיתה לי את זה כנראה שאני עשיתי זאת לעצמי כי אילו רק היינו נפגשים אז במדינה ההיא לכמה שעות היום היינו אולי ביחד ..הייתי רק רוצה שיתנו לי להחזיר את הזמן אחורה וכן להיפגש איתך ,,,אולי אז לא הייתה מכיר את אישתך ,,,ואולי אם הייתי קצת יותר כלבה,, ולא נותנת לך לדבר עם ידידות או חברים ולהציק לך כל היום היינו ביחד כי זה מה שבעצם גברים אוהבים ,,ככל שהבחורה ביצ'ית זה יותר מעניין את הלקח שלי למדתי רק מקווה שבגלגול הבאה אתה תשאר איתי כי אנחנו פשוט נפש תאומה אז ניתראה בגלגול הבאה....מביטחה להמשיך לאהוב אותך אבל עכשיו אני יודעת שהבחור הבאה היה שם איתו מאה אחוז כי אין אותך יותר אולי הוא עדיין אוהב ,,אולי ניפגש עכשיו זה אבוד צריך רק לעכל ולהתחיל להתאהב מחדש מקווה שהכיר את בעלי שהיה עם אותו האופי כמו שלך,,,אני רק אהיה מאושרת כך אז שהיה לך המון המון מזל טוב אוהבת אותך לעולם ועד מ.

שירשולי

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gifוואוווווווו כול הכבוד

תהיי חזקה קטן עלייך אני מקווה שבאמת תיפגשי את גבר חלומותייך במהרה כול הכבוד תתעודדי יש הרבה דגים ביים וגם דיגים.............

למעלה