אהבה כפייתית ביומן שישי

zenov

New member
אהבה כפייתית ביומן שישי

בעידן שבו ניתן להקליד כמעט כל ערך בגוגל ולקבל אין-ספור תוצאות, ושבו ניתן לאחסן כמויות עצומות של אינפורמציה בזיכרון הקשיח של המחשב, יש מי שלא מוותרים על ספריות-הענק בסלון הבית או במשרד. אספני ספרים המכורים לריחו של הדף, אחיזת הכריכה בפעם הראשונה, והמצוד אחר הספר הנדיר שאין לאף אחד אחר (להמשך...)

Boone

New member
מרתק, תודה ../images/Emo13.gif

אישית אני ממש מזדהה עם כל אחד מהסיפורים בכתבה. בגיל 11 אמרו לי שאני דיסלקט ויהיו לי קשיים רבים בקריאה וכתיבה. אז נכון עד היום יש לי בעיות בכתיבה, אבל לקרוא! מגיל 11 ועד היום,לא הפסקתי לקרוא (ואני קורא הרבה). יש לי בבית ספריה של כ 3,000 ספרים ויותר שאותם אני שומר מכל (לא למכירה), אני ידוע כאדם רכושני ומאוד קשה לי להפרד מספר או סרט טוב. יש לי את רוב ספרי המד"ב והפנטסיה אצלי בספריה, ספריה שאני אוהב וגאה בה כל כך, לצידם מאות ספרי קריאה קלאסיים, ספרים בני זמננו, ספרי נוער, מחזות וגם עיון. מכל ספר אני לומד משהו, כל ספר השאיר אצלי משהו בפנים ואני חושב שכל עוד הספרים ישאירו אצלי משהו, אני לא אפסיק לקרוא לעולם. באותו נושא, תנו לי להמליץ לכם על ספר נפלא שנותן הצצה לתוך ספריות ביתיות של דמויות ישראליות כמו: אילנה דיין, גיל חובב, עודד קוטלר, חוה אלברשטיין, שי זרחי, חיים באר ועוד ועוד... 29 שיחות מרתקות ומעוררות מחשבה שלצידן תמונות של הספריות, יגלו לנו ממה עשויה האהבה הגדולה לספרים ולמה ואיך מתחילים לאסוף אותם. "חיים עם ספרים" את הספר כתבה "מיכל יפת" שהיא בעלת משרד לעיצוב פנים, הספר יצא בהוצאת "אחוזת בית ספרים" ומחירו הקטלוגי עומד על 98 ש"ח.

למעלה