אהבה זה כואב...

A d i 23

New member
כאחת שמחשיבה את עצמה לבחורה

מאד אומוציונאלית, שנוטה ללכת אחרי הלב שלה,אני אומרת לך להקשיב אך ורק להגיון! היית איתו יותר משנה ואני לא מאמינה שסבלת יחס כזה תקופה כל כך ארוכה! תעשי טובה ענקית לעצמך, ותעברי הלאה! NEXT

אז ככה...

הוא יודע לפנק אותי ולתת לי להרגיש הכי מלכה שיש , אוהב לחיות את החיים , אוהב אותם דברים שאני אוהבת , חכם , מוכשר, איש משפחה, חם ואוהב, יודע לפרגן ולתמוך, חברותי, אמיתי , אני אוהבת את הנשמה שלו, זה לא משהו שכל כך אפשר לסביר הכל פשוט התמזג בצורה הנכונה... אני מנסה עם הרבה גברים אחרים אבל אף אחד פשוט לא משלים אותי...

אוקיי ... אז הוא מפנק ומפרגן.

ומצד שני,מגביל ומאיים,מבהיל,מפעיל עלייך מניפולציות זולות,מרחיק אותך מאנשים שאת אוהבת, מעליב,מקלל ומשפיל. והכל במסווה של אהבה ורומנטיקה.
תחשבי טוב ובהגיון: הוא הבטיח להשתנות,נכון? הוא לא השתנה. מה גורם לך לחשוב שפתאום הוא ישתנה? הוא רוצה לכלוא אותך. וכשתהיי האסירה שלו-המצב רק ילך ויחריף. אני רואה את המצב שלך חמור מאוד. את רגילה וקשורה אליו,מסנוורת מתשומת הלב שהוא מרעיף עלייך .... את לא רואה שהוא בעצם מרחיק אותך לאט לאט מכולם . בסוף,תשארי לבד. תשארי תלויה בו . אהבה לא צריכה לכאוב (כפי שכתבת בכותרת) . הלוואי והדברים שאני כותבת יחדרו טיפה לליבך.

לחיפשושית היקרה...

באמת תודה לך מתוקה אני לוקחת את מה שאת אומרת כמו עצה של חברה , הקטע הוא שאני פשוט יודעת שאת צודקת, אבל קשה לי להתגבר עליו, אבל כנראה שאין לי ברירה אלא להמשיך הלאה... הבעיה שאני לא כל כך יודעת איך עושים את זה... הזמן הוא תרופה להכל , רק חבל שבדרך הוא הורג את התלמידים שלו...

אני יודעת שקשה לך להתגבר עליו ....

באמת ..!!!! השאלה היא : האם את רוצה להתגבר עליו ? באמת ובתמים ? האם את מבינה שהוא לא טוב לך או שאולי את חושבת שאתם יכולים להתאים במידה והוא ישתנה ... אם התשובה היא כן- מיד תגיע תגובה נוספת

אין אין עלייך....

אני רוצה להתגבר עליו , אני יודעת שהוא לא בשבילי, ואני חושבת שאם הוא ישתנה הוא יהיה מושלם בשבילי, הבעיה שאני יודעת שהוא אף פעם לא ישתנה... שאלה לי אלייך.... פעם אהבת מישהו באמת? שהיית מוכנה לעשות הכל בשבילו? שכל פעם שראית אותו היו לך פרפרים כאלה בבטן?

שאלה קשה .

אני לא מסוג הבנות שיגידו "אני מוכנה למות למענו". פשוט לא. אני לא אהיה מוכנה לעשות "הכל" עבור מישהו מלבד עצמי. וכן,היו לי מיליוני פרפרים. אם את באמת רוצה להתגבר עליו
את חייבת להתנתק ממנו לחלוטין. לא להכנע לכל המניפולציות שהוא עושה . אל תרחמי עליו כשם שהוא לא ריחם עלייך כשהוא קרא לך זונה או השפיל אותך. תעשי הכל כדי להתגבר עליו. תעמיקי את הקשרים החברתיים שלך,תלכי,תצאי,תבלי,תעשי הכל !!! רק אל תחזרי להיות איתו בקשר. תספרי להורים שלך מה קרה ותדאגי שהם יגבו אותך. אל תעני לטלפונים או תפתחי לו את הדלת כשהוא בא.

luda88

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif

תומכת במה שחיפשוש אמרה במאת האחוזים

l i r u s h

New member
וואי חיפשושית...את תותחית על../images/Emo47.gif

פשוט את כל כך צודקת, אמרת את כל מה שרציתי להגיד.

omer73

New member
תראי,

לכל דבר יש את הגבול שלו. אני מבין שהוא מקנא, שיש לו "חשש" כשהוא שומע קול של גברים, זה שהוא רוצה להיות איתך. הכל טוב ויפה. הבעיה מתחילה כשזה עובר את גבול הטעם הטוב, וכל דבר קטן מאיים עליו, אין לו אמון בך, והכי גרוע- הדרך שהוא מעביר את מה שיש לו. הדרך והצורה שהוא מתבטא הם גועל נפש ולא צורה לא בנאדם. זה נראה שעכשיו הוא מנסה "לאזוק" אותך באמצעות ההצעה האחרונה. מהצד זה נראה לי קשר מאוד בעייתי ולא בריא, והבנאדם הזה חייב לעבוד על עצמו חזק.

עומר...

קרה לך פעם שקינאת כל כך בחברה שלך או אישתך שהפכת פתאום להיות בננאדם אחר... אני מרגישה שכשהוא עצבני הוא נהפך ךהיות מישהו שאני לא מכירה במיוחד לא הגבר שהתאהבתי בו שמעריך אותי ומעריץ אותי, פתאום נכנס בו איזה שד והוא מתחיל עם התקפי הקנאה שלו.... וזה לא שנתתי לו סיבה לקנא אף פעם א בגדתי בו ולא הסתכלתי אפילו לצדדים למרות שקיבלתי המון הצעות... הייתה לנו איזה בעיה עם איזה מטרידן סידרתי שהיה מצלצל אליי בשעות לא סבירות ועוקב אחריי וזה עבר לטיפול משטרתי ומאז הוא מתנהג בצורה כזו, חשבתי שזה יעבור לו אבל זה לא עבר , זה רק הלך והחמיר

omer73

New member
תראי,

קרה שקנאתי לחברה, וקרה שהיה חשש כזה מה יקרה אם יתחילו איתה, אבל מכאן ועד לבדוק איפה בת הזוג, ולקבוע לה מה ללבוש (לגיטימי לחוות דיעה על הבגדים, אבל לא לקבוע עבורה), או בגלל ששמעתי קולות של גברים להגיד לה "זונה" לא הגעתי. תרצי או לא, יש כאן בעיה, ולדעתי האדם הסביר היה מבין שמדובר במטרידן סדרתי, ולא במאהב שאת משתפת איתו פעולה ויש ממה לדאוג.

ס א ט י ן

New member
בן אדם כזה

יש לו בעיות. הוא לא נורמלי, את מבינה?... הוא אובססיבי, והאמת שלפי מה שכתבת הוא גם נשמע מטורף. הוא לא ישתנה, הבעיה שיש לו היא בעיה נפשית. הוא יכול לנסות טיפול פסיכולוגי, ואני בספק כמה זה יעזור לו. הוא אובססיבי כלפייך. אני כבר לא יודעת גם כמה מדובר כאן באהבה אמיתית שלו כלפייך....כי כשאוהבים מישהו באמת רוצים בטובתו, והאדם הזה לר רוצה בטובתך. הוא רוצה רק בטובת עצמו. הוא רוצה שתהי שלו, בכל המובנים. אני יודעת שאת אוהבת אותו, אבל אם תסכימי להצעה שלו החיים שלך יגמרו. חד וחלק. הוא לא יתן לך לצאת מהבית ובסופו של דבר יהפוך אותך לסמרטוט שלו. אני לא אתפלא אם ירביץ לך בנוסף. זו בעיה נפשית, וזו לא פעם ראשונה שזה קורה, ומספיק שמענו סיפורים על מערכות יחסים כאלו שתמיד, אבל תמיד נגמרו ברע. הרבה פעמים זה גם נגמר במוות. תזהרי ותתרחקי ממנו כמו מאש.

l i r u s h

New member
אנשים כאלה צריכים להיות במוסד סגור.

בן אדם כזה, לא רק שאת לא צריכה להיות איתו, הוא לא שווה את היחס שלך, או את המחשבות שלך, או את הבלבול...או כל דבר שאת עוברת, בטח שלא כאב כזה. הוא עוקב אחרייך כי הוא לא סומך עלייך, וגם אם היה מישהו אחד שהטריד אותך זה בטוח לא צריך לגרום לו להרחיק אותך מכולם. והכי הרג אותי שאחרי חודשיים של פרידה הוא בא וציע לך אירוסין ובעצם רוצה שתהיי שלו ( ורק שלו) ובכך יהפוך אותך לאדם בודד שאין לו חברים משלו וחיים משלו ואישיות משלו... תעיפי אותו קיבינימאט ותתני לעצמך לחיות כמו שצריך. אם את צריכה עוד משהו תפני אליי בפרטי
שיהיה לך בהצלחה- ואל תפני את הראש אחורה!!!

עד כמה את מודעת לזה ש...

בהודעה שלך את מתארת כמעט את כל התסמינים של מערכת יחסים אלימה? אני מקווה שתקחי לתשומת ליבך את התגובות שקיבלת ולא תרשי לעצמך להתדרדר אל מקום ממנו מאוד קשה לצאת... אני יכולה לספר לך מנסיון אישי, ובטח גם אחרים פה יכולים, שגם אני חשבתי שלעולם לא אוהב כמו שאהבתי, אך בסוף גיליתי שאני מסוגלת לאהוב עוד יותר. ואפילו בלי קשר לזה- אהבה היא לא סיבה טובה להיכנס למערכת יחסים אלימה. אני מקווה שאת מבינה את זה...

אני אף פעם

לא יהיה מסוגלת להאמין שהוא יהיה מסוגל להרים עליי יד תבינו אני יודעת שזה נשמע ככה ושזה כל התסמינים של גבר מכה... אבל זה הוא זה אהבת חיי איך ייתכן שהוא יירצה לפגוע בי?

למעלה