אהאהאהאהאהאהאה אין מאושרת ממני!!!

אהאהאהאהאהאהאה אין מאושרת ממני!!!

כמה זמן לא הייתי פה.. חחחח טוב הייתי בחול 3 שבועות אז לא היו לי דרכי קשר :p מצאתי את 'בודהה' באיזו חנות מדהימה של מוסיקה בשיקאגו (תבינו.. חנות של 2 קומות.. בקומה הראשונה כל הדיסקים שאתם רוצים.. תקליטורים.. וכאלה.. בקומה השניה חוברות מוסיקה מגזינים חולצות ותיקים של להקות ודברים של פנדר וכאלה.. משהו פשוט מדהיםםם!! אפשר אפילו להזמין שם כלי נגינה!!!! הלוואי היה בארץ!!!) אז האוסף שלי מושלם.. יש לי את כל האלבומים...!!!!! יחלתי לרגע הזה כבר המון זמן =] יש משהו חדש פה?

FairY ZoNe

New member
יש לך את האוסף האחרון?

עם העטיפה השחורה? של הלהיטים כאילו? אם כן חח איפה קניתתתתתת?? אני טסה לצרפת אתם חושבים שאני ימצא שם? [איפה?] תנקס ותנקס

בכל חנות מוסיקה אפשר למצוא האוסף..

אני קניתי את שלי בדיסק קלאב באילת.. אבל ראיתי אותו בערך בכל טאוור רקורדס שהייתי בו לאחרונה.. ובצרפת.. אאאמממ נסי.. חחח מי יודע? =] בהצלחה...

COW COW

New member
פששששש........

יפה יפה..... גם לי יש אותו ועוד את enema of the state take of ypur pants and jacket dude ranch blink 182 ואני לא מוצא לקנות את בודהה, את האוסף אני לא רוצה, הוא נראה לי סתם גרוע....

לדעתי האוסף מעולה.. אבל

איך שבא לך.. ובודהה גם אני לא מצאתי בארץ.. קניתי את שלי בשיקאגו.. בהצלחה עם זה =]

נצלש אני יודעת שטראוויס ברקר../images/Emo99.gif

יצא מבלינק 182 ושהו ואישתו היצורה מתגרשים, אך האם זה אומר שפגוש את הברקרס"נגמר באמטיוי? אם לא,מי יכול להגיד לי מתי -בדיוק- יש אתזה?

וואי הבנתי משהו לגמרי שונה

ממה שרשמת.. חחח הפסקת לשמוע בלינק או את האלבומים הישנים? ואם את בלינק אז... למה?!?!?!?!?!?!?

may90

New member
פפפט

הפסקתי לשמוע אותם לא שומעת שירים שלהם יותר. השתנה הטעם להקות חדשות להקות יותר טובות

אין להקות יותר טובות!

לכולם הטעם משתנה.. מאז שאני ממש שומעת מוזיקה וקונה לי דיסקים וכאלה השתנה הטעם שלי גם לגמרי (ואצל כולם זה ככה מין הסתם) אבל בלינק תמיד נשארים נאמבר 1.. =]

למעלה