אדם לוין במשפט שהצליח כנראה לעצבן את אדם

RacheLambert

New member
אדם לוין במשפט שהצליח כנראה לעצבן את אדם

ואת הגלמברטיות. מתמודד בתכנית THE VOICE שר בצורה די נוראית את WWFM, השופטים התלהבו מקיר לקיר ואדם לוין אמר שהוא לא מכיר את השיר הזה ואף פעם לא שמע אותו. עושה רושם איך שהוא דיבר כאילו שהוא גם לא יודע מי זה אדם למברט או שרצה לא לדעת מי זה
איך אפשר שלא לדעת?
אז אדם שלנו צייץ Yeah Nakia! Saaaang boy!! Great performance. I think Adam might know who I am after this next album. Get ready for me Levine. Hahah מה חשבתן על זה ועל הקאבר?

MIDNIGHT SKY

New member
לא מתלהבת מהביצוע.

היה סבבה. ותאמת גם לא אכפת לי שאדם לא מכיר את אדם חחחח רק הציוץ של אדם גורם לשמוח! מעלה לי את הציפיוותת!!!!

RacheLambert

New member
באופו עקרוני זה לגיטימי,זכותו לא להכיר את אדם

אבל איך שהוא אמר את זה זה היה "who the heck is adam lambert"? ואמר שהוא בטוח שהגרסה של ניקיה הרבה יותר טובה מהמקור
רק חייזרים לא ידעו מי זה אדם למברט. טוב ואדם באמת ענה לו יפה וגם לי זה מעלה את הציפיות ואת הסקרנות!!

הוא כבר התנצל,בטוויטר עפו עליו בגדול על

פליטת הפה המטופשת,ויצא מזה איך שהוא....נו טוב לא כולם חושבים פעם נוספת לפני שהם פולטים שטויות

LoveKills

New member
הוא לא התנצל...

זה מה שהוא כתב
I had honestly never heard that song before. I thought that @nakia made me like a song that would have otherwise fallen flat. I'm NOT sorry.

הוא כן התנצל

No disrespect intended for @adamlambert ...I honesty had never heard the song before. I'm not one to take cheap shots like that.

mokasosex

New member
שניהם אהובים שלי וזה היה לי נורא עצוב לשמוע

את הנימה של לווין כשהוא אמר את זה
אפילו שהוא אמר את זה בקול הסקסי הזה שלו ........ בכל מקרה, למברט השיב לו ממש יפה ואני כוססת ציפורניים בציפייה, כי לצערי תמונות וראיונות לתחנות רדיו רוסיות כבר לא מרגשים אותי
אבבבבבבבל, סיימתי בשעה טובה את כתה י', אז אני מקווה להמצא פה יותר בחודשיים הקרובים.

t r e c o o l

New member
חחחחח את הורגת אותי!../images/Emo6.gif

"בקול הסקסי שלו."
אני בכלל חושבת שהוא אמר את זה כי אדם בא מ"אמריקן אידול" והרי הם מ"הקול" מחשיבים את עצמם ליותר טובים.. בגלל זה הוא אמר שהוא חושב שזה היה יותר טוב מהמקור..

LoveKills

New member
הבעיה היחידה שהייתה לי עם מה שאדם אמר

היא שהוא אמר שהגירסה של ניקיה יותר טובה מהגרסה של הזמר ששר אותו במקור. ואם הוא לא מכיר את השיר, איך הוא יכול להגיד לו דבר כזה?
לגביי ניקיה - ממש אהבתי את הקאבר שלו!

למעלה