אגד משנה לו"זים ביום א'

מצב
הנושא נעול.

davidfainshtein

Member
מנהל
אל תצחיק אותי!

טרמינולוגיה מוכרת באגד, האם משהו
עבד פעם עד שעה 28 או 32? אני כן! כמובן שזה נובע מאילוצי מחשב אבל בכל מיקרה קל יותר להמשיך ולהתיחס ברצף ליום הקודם מאשר "לפתוח" יום חדש ולגרום לבילבול, מכיוון שזה אתו לו"ז. שים לב שבנסיעות חצות וחצי לאילת שמתחילות ביום חדש כתוב 00:30 ולא 24:30.
אל תצחיק אותי!
לא אילוצי מחשב ולא נעליים! טמטום של מפתחי המערכת. זה הכל! בכל מערכת ממוחשבת נורמלית אין שום בעיה לוגית לפתוח יום חדש.

846

Active member
אתה צודק שאין בעיה לוגית או

אל תצחיק אותי!
לא אילוצי מחשב ולא נעליים! טמטום של מפתחי המערכת. זה הכל! בכל מערכת ממוחשבת נורמלית אין שום בעיה לוגית לפתוח יום חדש.
אתה צודק שאין בעיה לוגית או
מיחשובית "טהורה" ויש דרכים להתגבר עליה אבל הבעיה היא יותר "לוגיסטית", הנסיעה של 25:00 קשורה לסידור של יום האתמול ולכן נוח יותר להמשיך את השעות ברצף. כל עוד מבינים על מה מדובר. אם תכתוב 01:00 זה יתייחס לתחילתו של היום הקודם....

השינויים בחיפה

אגד משנה לו"זים ביום א'
באתר יש הרבה הודעות חדשות, כולל הודעה כללית שמציעה לכל העולם להתעדכן. נראה לי שיהיהו כמה אנשים עצבניים ביום ראשון בבוקר, כשיגלו שהקדימו להם את האוטובוס והם לא ידעו. שימו לב לקו 480, שבו אגד מצאה דרך להאט את סיבובו של כדור הארץ...
השינויים בחיפה
גם שם בנוסף לשינוי הגדול הצפוי ב-9/7/06.

שאלת תם האם בקו 480 תל אביב

אגד משנה לו"זים ביום א'
באתר יש הרבה הודעות חדשות, כולל הודעה כללית שמציעה לכל העולם להתעדכן. נראה לי שיהיהו כמה אנשים עצבניים ביום ראשון בבוקר, כשיגלו שהקדימו להם את האוטובוס והם לא ידעו. שימו לב לקו 480, שבו אגד מצאה דרך להאט את סיבובו של כדור הארץ...
ירושלים וההיפך ניתן לקנות כרטיסייה בהנחה מישהו יודע מה המחירים ומה החיסכון בכרטיסייה כזאת תודה מראש לעונים וסליחה על הבורות?

למיטב ידיעתי אין כרטיסיה לקו הזה

ירושלים וההיפך ניתן לקנות כרטיסייה בהנחה מישהו יודע מה המחירים ומה החיסכון בכרטיסייה כזאת תודה מראש לעונים וסליחה על הבורות?
למיטב ידיעתי אין כרטיסיה לקו הזה

Shark Alarm

New member
יש הלוך-חזור ../images/Emo26.gif

תודה אנדי
יש הלוך-חזור

5 נסיעות ב71 ש"ח זה יוצא 14 ש"ח

בטח שיש....
כרטיסיה רגילה של קוד 10, 5 נסיעות במחיר של 4, המחיר של הכרטיסיה הוא 70.80 ש"ח.
5 נסיעות ב71 ש"ח זה יוצא 14 ש"ח
ו20 אגורות הלוך ושוב אם אני לא טועה עולה 30 שקל זאת אומרת חיסכון של 80 אגורות בכל אופן תודה רבה לכולם נראה כבר מה יותר משתלם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה