אבנים?

אבנים?

שלום לכולם!! הודעה ראשונה שלי בפורום הזה...
רציתי לשאול אם למישהו יש איזה אתר גדול על אבנים (שם, תמונה, השפעה)... ועוד שאלה (אם מישהו יכול לענות לי על זה בלי שום קשר לאתר על אבנים): אני לא מסתמך על שטויות כאלה בדרך כלל אבל הייתי סתם באיזה חנות שמצאתי בחיפה (סתם הסתובבתי) והחלטתי לרכוש אבן. הסתכלי דקותיים ובחרתי (מבלי לדעת מה זה) אובסידיאן סנופלייק. המוכרת אמרה לי שקוורץ (לא זוכר איזה) מלוטש מגביר כל אבן פי כמה וכמה. רציתי לדעת אם הדבר נכון. בתודה, סאונדווייב

stoneage

New member
יש אתר מקסים

ויש אליו לינק בראש הפורום. ואין צורך להתנצל, אז נהנת להסתובב בחנות אבנים. מה יש ? כולם נהנים מזה לא צריך להתבייש. הקוורץ מגבירה כל דבר בלי קשר לזה שהיא מלוטשת או לא. עצם המינרל שבה וההתגבשות עושים את זה, לא סתם היא נמצאת בשעונים, מחשבים ועוד. זה שבחרת תוך דקותיים בלי לחשוב זה מעולה, ככה בוחרים אבן, אז בכל זאת "יש לך את זה" יש המון אנשים שלא יכולים לבחור לפי אינטואציה.

אסף כץ

New member
רגע רגע רגע.. אם אני אשבור את שעון

היד שלי אני אמצא בתוכו קוורץ? ומצד שני עצם העובדה שיש לי קוורץ בשעון אומרת שלשעון שלי יש תכונות של אבן קוורץ? (שעון המזל של
) ועוד שאלה, איך בדיוק כל העסק הזה עם חשמל ואנרגיות עובד? אשמח לקבל תשובות תודה מראש

stoneage

New member
קוורץ בשעון

בחלק גדול מהשעונים יש קוורץ, אם רשום על השעון שלך "QUARTZ, אז יש בשעון קוורץ שהוא דואג שהמחוגים יזוזו בצורה מדוייקת. איך זה עובד ? האמת אני נותנת הרצאה שלמה בנושא. בקיצור נמרץ: האבן מתגבשת במעמקי האדמה. ההתגבשות אורכת זמן ממושך מאוד ודורשת כמות עצומה של אנרגיה שנאגרת ונשמרת באבן. האבן אח"כ פולטת את האנרגיה כאשר סוג האנרגיה והשפעתה תלוי בהרכב המינרלי ובצבע האבן. זה בקיצור. יש המון דוגמאות של אנשים שלא האמינו באבנים או לא ידעו שיש לידם אבנים והיתה להם השפעה מדהימה.

רגע...../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

זה אומר שמי שיש לו שעון דיגיטלי עם קוורץ, מושפע על ידי הקוורץ? כאילו שהוא נושא אותה בתור אבן כיס?

stoneage

New member
בשעון דיגיטלי אין קוורץ כי

התפקיד של הקוורץ בשעון הוא לדאוג שהמחוגים ינועו בקצב הנכון. האבן מעבירה פולסים. חוצמזה שגם שעון עם קוורץ הקוורץ פצפון פצפון ומעבר לכך סגור גם במתכת של השעון וגם בזכוכית שלמעלה כך שקשה להאמין שממש "יוצאת" משם אנרגיה של קוורץ.

תודה רבה :)

אני הולך עכשיו לטייל באתר
ובקשר לבחירה שלי - הייתי צריך הגנה וטיהור באותו הרגע, ולקחתי את האבן הנכונה בשביל זה מסתבר!
דיי פיקפקתי במוכרת כי היא סטרה את עצמה כמה וכמה פעמים כשדיברתי איתה והיא אפילו לא ידעה מה זה פנטגרם (אני הולך עם תליון כבר שנתיים וחצי יום-יום), אז רציתי לבדוק אם היא לא עבדה עליי או משהו. שוב תודה!

stoneage

New member
הבחירה הנכונה

כאשר בוחרים אבן לפי אינטואיציה - היא נכונה. נתקלנו באין סוף מקרים. נדיר מאוד שמישהו בוחר אבן וכאשר שומע למה היא אומר שהוא לא מבין למה בחר בה. אגב, זה שהיא לא יודעת מה זה פנטגרם לא אומר שהיא לא מבינה באבנים. מה הקשר ? האבנים הם עולם בפני עצמו ומי שמבין בהם לא בהכרח קשור לתחומים אחרים הקשורים למיסטיקה.

אתר אבנים וקריסטלים

היי סאונדווייב יש עוד אתר אחד שעוסק בעיקר באבנים וקריסטלים: http://www.crystals.co.il גלישה נעימה שלומי

פנטגרם...

אתה כמובן צודק, אבל היא אמרה לי שהיא לא אוהבת שאנשים לא מוכנים לשמוע על משה או פוסלים אותו על הסף, ואז כשהזכרתי מאגיה - היא פסלה את מה שאמרתי על הסף (והיה לי ברור שהיא לא מבינה בזה כל כך). לדעתי פנטגרם הוא צורה מאגית שכל מי שעוסק ב"מיסטיקה" צריך לדעת מה הוא, כי סך הכל - זה מתקשר להרבה תחומים. אבל שכחתי גם להזכיר שהיא חשבה שאני ב(ציטוט): "כת השטן או משהו" בגלל הפנטגרם שענדתי - שדרך אגב - לא היה אפילו הפוך! בגלל זה לא בטחתי בה בדיוק. אבל באמת תודה על העזרה
ותודה גם לך שלומי!

stoneage

New member
SOUNDWAVE...

אני את ולא אתה. שמי שני. טוב, אין טעם להכנס לויכוח פילוסופי, אין ספק לפי מה שאתה אומר שהבחורה לא היתה בסדר אבל אני לא מסכימה אם זה שזה שאנחנו מומחים לכל הקשור באבנים אומר שאנחנו צריכים לדעת ולהבין בתחומים אחרים. להבין ולאהוב אבנים לא אומר שצריך "לחיות מיסטיקה" ואני חושבת שדווקא בגלל זה כולם תופסים אותנו כאמינים וסומכים עלינו. בפרט אנשים שלא מגיעים מתחום המסטיקה, כל אנשי ההיי טק שמגיעים, מקבלים את דברינו דווקא בגלל שאנחנו לא "מדברים מיסטיקה". בכל מקרה לעולם לא אתווכח עם לקוח על נושא כזה (או לצורך העניין כל נושא אחר), לכל אחד הזכות לדעות שלו ואנחנו מקבלים בטולרנטיות את כולם. הדעות

שלום שני :)

עכשיו שאני יודע- אני לא אשכח
אני לא מנסה להכליל אף אחד - אבל לא בטחתי במוכרת ההיא בפרט. היא אמרה שהיא קוראת בטארות, מאסטר פנג שוי ועוד כמה מאסטר בעוד כמה דברים שאני כבר לא זוכר... ובגלל זה התפלאתי איך היא מכלילה כביכול את כל מי שעונד פנטגרם כ"כת השטן"... אבל באמת לא משנה! נעים להכיר אותך שני!

stoneage

New member
נעים גם לי...

מנסיוני מי שהוא מאסטר ומאסטר ועוד מאסטר - עדיף לא להתייעץ איתו בכלום. מי שבא ומספר שהוא מאסטר ושהוא טוב - גם איתו לא הייתי מתייעצת כי האנשים הכי טובים ואמינים הם לרוב צנועים מאוד. הם לא מספרים לכולם מה הם עושים אלא כן אם יוצא תוך כדי שיחה. הם גם לא עוסקים בהמון תחומים שונים. ההילרים הכי טובים בעולם הם הילרים נטו לא גם וגם וגם כנ"ל לכל התחומים (תחשוב גם על תחומים שלא קשורים למיסטיקה, אי אפשר להיות טובים בהכל). בכל השנים שלי בתחום, המטפלים או "מגלי עתידות" בכל הצורות - הטובים ביותר התמחו בתחום אחד מכסימום שניים. אז אתה צודק לגביה. ומי שאומר "אני ואני ואני" - לברוח !! וחוץ מזה שאני מאמינה שלכל אדם מותר לעסוק במה שטוב לו ולא צריך לשפוט או להעביר ביקורת על אחרים

למעלה