תרופות לאפלפסיה

רוני471

New member
תרופות לאפלפסיה

שלום ! רציתי לשאול בעלי מטופל 5 שנים בתרופות לאפלפסיה , דגרטול 3 פעמים ביום ודפלאט 4 כדורים ביום האם זה גורם לבעיות פריון אצל הגבר והאם יש אפשרות לשנות את סוג הכדורים כדי לפתור את ב. הפריון תודה

לגבי תרופות לאפילפסיה

שלום רוני באופן עקרוני אין בסיפרות איזכור לגבי קשר ישיר בין התרופות שציינת לבעיות פריון. מה שכן, מתן טגרטול לעכברים גרם לפעמים להגדלה של האשכים ולדיכוי ביצירת תאי זרע. אני חושב שזה פרט רלוונטי למרות שאין מדובר על נסיון בבני אדם. לדעתי רצוי לשאול על כך גם את הרופא המטפל. בברכה ובהצלחה ישראל

גליה0

New member
עוד שאלות בנוגע לאפילפסיה

לפי מה שענית לקודמי - האם יכולות להיות גם בעיות פוריות אצל נשים או ליצור בעיות בכלל הבת שלי סובלת מאפילפסיה, בת שנתיים ואני מעונינת לדעת האם טגרטול גורם להקאות בזמן האחרון היא מקיאה הרבה ולא נמצאה שום סיבה בדיקות תיפקודי הכבד שלה תקינות, והיא בריאה בד"כ, אינה הולכת לגן כך שאין לה מאיפה לחטוף כל מיני מחלות יש לציין שהיא מקבלת מינון גבוה כדי להשתלט על הפרכוסים אולם עדיין אין שליטה מלאה עליהם כמו כן היא מקבלת סבריל תודה מראש

תשובה

שלום גליה יתכן וההקאות הן רק כתוצאה מוירוס עונתי ויתכן שזה מהטגרטול. צריך כאן להתייעץ עם הרופא המטפל שרשם לה את הטגרטול. לגבי פוריות בנשים, לא ידוע על השפעה לרעה של טגרטול על עצם הפוריות. בברכה ישראל

למעלה