תמיכה נפשית

ברונדבי

New member
תמיכה נפשית../images/Emo70.gif

היי! תודה. בכל זאת, אני איתי. אני מחפש מצלמה דיגיטלית טובה, אמינה, די קטנה, בסביבות 1500 שקל, ועם זאת, להתפתח מאותן מצלמות אולימפוס C-200 מיושנות וטיפשיות אל עבר מצלמה חצי ידנית, יותר יעילה, טובה ומתקדמת. החלטתי להתמקד בקנאון. אם כך, הבחנתי ב3 דגמים עיקריים: s1 510\520 a95 כמובן שאני לא צריך את כל ה5-7 מגהבייט (אני לא הולך לפרסם שלטי חוצות), ולכו תדעו כמה אני צריך..מה שאני לא ידוע שאני צריך (או הפוך). מישהו יכול לעזור לי? להמליץ לי מנסיון אישי..מה לעשות? איך לבחור? (לא סומך על מוכרים בחנות, אתם נראים חבר'ה אמינים וישרים.) תודה רבה.

moryoav

New member
תעשה טובה...

בדיוק היה כאן שרשור ענק של מישהו ששאל על ההבדל בין A95 ל- S1. תקרא אותו. ה- 510 לא בשבילך, פשוטה מידי, לא מתאימה לדרישות שהצבת. יואב.

בקצרה

> אלו הדגמים המדוברים ביותר בפורום.אז-לעשות חיפוש.תמצא הרבה מידע. > יש הבדל ברור מאוד ביניהן,ותצטרך להחליט כבר בשלב הזה לגביו: ה510 הכי קטנה וקומפקטית,ממש מיניאטורית.ה95 גדולה יותר,וחיישן גדול יותר,עם חיי סוללה כנראה טובים יותר,אך כבדה יותר.אומרים שאיכותית יותר.ספק אם תרגיש בתמונות 10*15 או במחשב,בצילומים רגילים הS1 היא סופר זום=זום ענק.השתיים הקודמות זום 'רגיל',עד x3x4 בסה"כ, והיא דמוית רפלקס,כלומר הנוחה ביותר לשימוש,לדעתי,אבל גם גדולה,בקצת,משתי הקודמות.

למעלה