שלום -
סיפור הלידה של ליהיא

קוקה1

New member
שלום -../images/Emo23.gif סיפור הלידה של ליהיא

שלום שמי שילה ואני חדשה כאן בפורום ואת ליהיא שלי ילדתי לפני שנה וחודש וזה היה ממש מדהים כי הגעתי לבי"ח בלי צירים פשוט לא הרגשתי תנועות ופחדתי (שבוע 37) ןפתאום הודיעו לי שיש לי פתיחה של 3.5 ס"מ ומחיקת צוואר מלאה ושלחו אותי לחדר לידה לא הייתי מוכנה ומאורגנת הייתי בכלל עם חברה (שלחצה עלי לגשת לבי"ח בעקבות ירידה בתנועות) במשך כמה שעות שהייתי בחדר לידה פשוט לא הרגשתי שום כאב לא צירים ולא כלום וממש חשבתי שאני אוטוטו משתחררת הביתה (היה כיף נהנתי לצחוק עם המיילדות) בשלב כלשהו (משהו כמו אחרי 6 שעות) קיבלתי זריקת זירוז ואחרי שעה היתה לי פתיחה מלאה ועד שהבנתי שאני אמורה לבקש אפידורל ילדתי את המלאך היפה שלי - ליהיא 3 ק"ג אחד הדברים הכי יפים שקרו לי בחיי זה הלידה שלה כיום אני בחודש שמיני מצפה לבת נוספת ומאחלת לעצמי בדיוק את אותה חוויה.

cookie1

New member
ברוכה המצטרפת ../images/Emo140.gif

שהלידה הקרבה תהיה בדיוק כמו הקודמת... ודרך אגב מכייון שאת "אגדה חיה" (כן אין הרבה שלא כואב להן
), אנו שמחות שבעתיים על הצטרפותך, ואולי תתני לנו טיפים לשיכוך כאבים טבעי

קוקה1

New member
../images/Emo6.gifטיפים ללידה קלה

בהריון הראשון שלי כמה שזה ישמע מצחיק פשוט אמרתי לעצמי שאני אלד כמו חברה שלי שבאה וילדה בשתי שניות בלי אפידורל ובלי כלום - וזה עבד! עכשיו אני צפויה אוטוטו ללדת אין בי טיפת פחד ואני ממש אופטימית ואני מקווה שאני אוכל לספר שגם הלידה הזו היתה נפלאה כמו הקודמת. (והקודמת היתה נפלאה במלוא מובן המילה)

למעלה