שארלוט הורנטס

88nothing

Active member
לאחרונה יצא לי לראות כמה משחקים של שארלוט, גם ללא גורדון היווד הם נראים קבוצה מחוברת ומאומנת היטב.
יש להם כמה בעיות וכמה נקודות חלשות אבל סה"כ נראה שהם נכנסו לפלייאין בצדק מוחלט, והייתי שמח אם יסיימו במקום 8 ויצליחו להתברג לפלייאוף.

לשארלוט 3 שחקנים שיודעים ליצור לעצמם ולאחרים, שיכולים לשחק יחד: היווד, רוז'יאר ולמלו בול.
בעמדה 4 משחק וושינגטון האנדרסייזר, אבל מדובר על שחקן טוב מאד. שחקן שנה שנייה בלבד שעושה הכל על המגרש ואפילו קולי ב40% מהשלוש כמעט 2 שלשות לערב.

דוונטה גראם ומאליק מונ,ק שחקנים משמעותיים מסיימים חוזה נמוך השנה, שהורנטס צריכים להחליט האם לשמור אותם ותמורת כמה.
את דוונטה הייתי משאיר על שכר של עד 11M לעונה ולא מאמין שתימצא קבוצה בליגה שתציע לו הרבה יותר מזה.
מאליק מונק הוא חפשי מוגבל, ולכן זכאי ל 7.3M אם ירצה להמר על עצמו או לחוזה חדש, בחוזה רב שנתי מעל 5 לעונה לא הייתי נותן לו.

גם הסנטר הפותח והפצוע כרוני שלהם, קודי זלר, מסיים חוזה גבוהה השנה, בהתחשב במה שנתן בעבר ובשוק הסנטרים של היום לא מאמין שיקבל מעבר ל7M, אם בכלל.
יש ישאירו את מונק, גראהם וזלר, ישארו עם פחות או יותר 8M מתחת לתקרה.

נראה כי הבעיה הכי גדולה של שארלוט זה היעדר סנטר הגנתי, שיקח ריבאונד ובהתקפה בעיקר יתפוס לובים.
או לחלופין סנטר הגנתי שבהתקפה יכול לקווח את הצבע.
כמובן שלמצוא את 2 אלה בגוף אחד זה AD או אומביד, שזה פחות ריאלי.
כאשר בוחנים את שוק השחקנים החופשיים, השחקנים היחידים שיכולים להשתלב ועונים על חלק מהצרכים שלהם זה אנדרה דראמונד ורשאן הולמס.
דראמונד לא צפוי להיות יקר, בטח אם זכה באליפות עם הלייקרס השנה, לעומתו הולמס יהיה שחקן מבוקש בליגה ואם שארלוט יחליטו ללכת עליו, שיתכוננו לשלם בין 15 ל20 לעונה.

Rapgamer

Well-known member
אכן החיסרון המרכזי בעמדת הסנטר.
אני חושב שסקראמנטו תרצה להמשיך עם הולמס, מה ששם את שארלוט בעמדה פחות נוחה לקראת הפרי אייג'נסי הקרוב כשבאמת אין סנטרים קורצים במיוחד.
עוד נתיב אפשרי מצדם להתחזק בעמדה הוא לספוג סנטר אוברפייד מהסוג של סטיבן אדאמס או אל הורפורד- שחקנים טובים יותר מזלר עם טרייד ואליו ניטרלי-שלילי.

88nothing

Active member
אכן החיסרון המרכזי בעמדת הסנטר.
אני חושב שסקראמנטו תרצה להמשיך עם הולמס, מה ששם את שארלוט בעמדה פחות נוחה לקראת הפרי אייג'נסי הקרוב כשבאמת אין סנטרים קורצים במיוחד.
עוד נתיב אפשרי מצדם להתחזק בעמדה הוא לספוג סנטר אוברפייד מהסוג של סטיבן אדאמס או אל הורפורד- שחקנים טובים יותר מזלר עם טרייד ואליו ניטרלי-שלילי.
חשבתי על הורפורד, אבל את מי תיתן תמורתו? אלה אם אתה מוותר על החתמת כל השחקנים החופשיים שציינתי ומוסיף פחות או יותר רק את רוזיאר.
אדאמס לא פותר לשארלוט את הבעיות, הוא לא ריבאונדר מספיק טוב וממש לא נותן להם בהתקפה את מה שהם צריכים.

אולי לנסות לשלם למונטרז הארל הרבה יותר ממה שהלייקרס יכולים.

Rapgamer

Well-known member
חשבתי על הורפורד, אבל את מי תיתן תמורתו? אלה אם אתה מוותר על החתמת כל השחקנים החופשיים שציינתי ומוסיף פחות או יותר רק את רוזיאר.
אדאמס לא פותר לשארלוט את הבעיות, הוא לא ריבאונדר מספיק טוב וממש לא נותן להם בהתקפה את מה שהם צריכים.

אולי לנסות לשלם למונטרז הארל הרבה יותר ממה שהלייקרס יכולים.
כן, אני לא חושב שדראמונד או קודי זלר יותר טובים מהורפורד.
אדאמס דוקא ריבאונדר טוב מאוד אבל בדומה להורפורד הוא פחות טוב מהשכר שלו.
אולי שארלוט צריכה לחכות שנה נוספת עד שיהיו סנטרים יותר טובים בשוק.

Krit123

Well-known member
אחלה פוסט יבגני, הייתי מוסיף שהם צריכים לחדש חוזה לברידג'ס בקרוב, לדעתי מהותי יותר מגראהם ואולי אפילו מונק. מסכים עם יובל שהם יכולים לחכות עם סנטר בהתאם להיצע, יש להם שניים שבחרו בדראפט שעבר, אחד מהם קיבל הזדמנות ונראה סולידי. אפשר ללכת בכיוון הזה או לנסות למצוא מישהו על הספסל סטייל גאפורד, שחקנים כמו נואל למשל מאיישים עמדה על הספסל, לא סיפור למצוא סנטר סולידי שעונה להגדרה שלך ברחבי הליגה אם מוכנים לוותר על בחירה נניח.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לדעתי לאור היכולת של למאלו שתפס די מהר את עמדת הרכז הראשון, הם יוותרו על גראהם ואני מקווה בשבילו שהוא לא ישאר שם כי הוא שחקן שיכול וצריך להיות רכז פותח ולא כזה שעולה מהספסל.
מסכים עם טל שבריג'ס צריך להיות השחקן שהם ילחמו עליו אבל גם לא בטוח שהם יצטרכו לבחור כי כסף לא חסר להם כרגע ולא אמורה להיות להם בעיה לשלם לכולם בשלב הזה, במיוחד אם לא מדובר בחוזי עתק.

שארלוט היא אחת מהקבוצות שאני מחבב כבר שנים, עוד מימי גלן רייס ואני ממש שמח בשבילם שהם מתייצבים והופכים לקבוצת פלייאוף לגיטימית (לא העונה אבל בעונה הבאה בהחלט כן)

למעלה