שאלה דחופה

שאלה דחופה

שלום רב לפני כחצי שנה הורדתי מאתר חברת אדובי גירסת ההדגמה של פריימיר פרו 2 TRYOUT לחודש ימים , השמשתי בה והכל אחלה, נאלצתי אח"כ לפרמט המחשב ולא התקנתי התוכנהשוב בכלל, ומזה שבוע אני מוריד התוכנה עצמה מאתר אדובי ומתקין במחשב, הכל מצויין, אבל כשאני רוצה להפעיל התוכנה מקבל חלון בפתיחה עם שורה קטלנית והיא: Regstration Information is Invaled/ Please Reinstall Adobe Premiere Pro ושוב ושוב אני מנסה להתקין מחדש ולתקן שגיאת ההרשמה ללא הצלחה, אפילו נכנסתי לאתר חברת אדובי עם כתובת מייל אחרת והורדתי פעם שניה ושוב פתחתי ואת אותה הודעה קיבלתי !! היכן טעיתי? נכון- זאת תוכנה הדגמה לחודש ימים- אבל זה מספיק לי אודה לכם אם תסייעו לי בפתירת הבעיה הקטלנית הנ"ל1 יש לציין שבמחש אין שום תוכנה של פריימר וכנל לגבי מחשב אחר של אחי שיש בו פריימיר 1.5 מתקבלת אותה הודעה אחרי התקנת הפריימיר פרו 2 בברכה עמיר

yos1232

New member
אולי לא פירמטו עד הסוף?

נשאר לך קוקי'ס במערכת שלא מאפשר התקנה חוזרת. במחשב של אחיך יש כבר גרסת פרמייר והם לא מאפשרים התקנת גרסת נסיון למי שבמחשבו מותקן פרמייר פרו 1.5......זו תשובה שקיבלתי מהם לפני כמה חודשים.....

תודה ושאלה

המון תודות אבל מה עושים במצב כזה כדי להפטר מכל מיני קוקסים קטלניים?? איך ובאיזה תוכנה ניתן להסיר הכל אבב, פירמטתי המחשב כמה וכמה פעמים ותמיד אותה שורה קטלנית מקבל אחרי התקנת הפריימיר פרו 2 יעני גם דיסק קשיח חדש נותן אותה תשובה למרות שלא התקנתי בו כלום חוץ ממערכת ההפעלה אקס פי כל רצוני הוא להתקין גירסת הדמו של חודש בלבד וזהו

ועוד דבר

לצערי לא מצליח להסיר הפריימיר פרו 2 מתוך לוח הבקרה= הוספה או הסרת תוכנות, לא יודע מה קורה, מתחיל בהליך ההסרה ועוצר לבד ולא ממשיך, אולי יש לזה קשר כלשהו? כי במצב בטוח גם אי אפשר להסיר ואם אתקין על גבי הארדיסק חדש שיש בו כאמור רק חלונות ולו פעם אחת, אזי זהו אי אפשר להסיר גם מלוח הבקרה ואי אפשר להריץ

yos1232

New member
מה יש בפרמייר 2 ?

שהוא כל כך חשוב לך ולו לחודש? יש לך במחשב של אחיך את 1.5 , לא פחות טוב לביצועים רגילים, תעזר בו. הרי אתם אחים..... עיניינית , לא פימטת את המחשב. אולי רק בכאילו. יש דיסק לפירמוט שכשמכניסים אותו מאבדים את כל מה שיש במחשב כולל חלונותכולל כל הקבצים וכולל הכל מכל בכל כל. ואז ורק אז תפטר מהקוקי'ס הטורדניים האלו (שמותקנים לך על הרג'סטרי וגם החלפה של דיסק קשיח אחד לא עוזרת להם) ורק אז תוכל להתקין לחודש את גרסה 2.0. יוסי

תודה יוסי- אבל..

באיזה דיסק יוסי מדובר, אני מאתחל המחשב עם דיסק אתחול של חלונות 98 ובוחר FDISK ואז מחלק למחיצות ואח"כ בעזרת תקילטור אקס פי אני מפרמט או שוב עושה FDISK ומחלק ומפרמט ומקבל דיסק קשיח ריק ומוכן אולי אתה מתכוונן לדיסקט ספציפי?? אודה לך אם תרשום שם הדיסק הזה

yos1232

New member
לאאאאאאאאאאאאאאאאאא

תבדוק בפורום עזרה במחשבים,(לווי נט יש פורום סיוע טכני מעולה) שם ודאי יפנו אותך לדיסק המתאים....יש לי אותו על דיסקט והכנסתו למחשב והפעלתו גורמת לכל המחשב להימחק תוך 10 דקות....פחד אלוהים לגעת בזה.....בכל מקרה זה אינו מוצר של מיקרוסופט ולא חלק מתוכנת חלונות........רק אחרי פירמוט מתחילים מהתחלה, התקנת חלונות בהתחלה ואחריה את כל התוכנות החוקיות ושאינן חוקיות. יוסי

למעלה