שאלה דחופה

שאלה דחופה

בנות חביבות אולי לא הכי קשור לפוריות ופיריון אבל אולי תוכלו לעזור לי....אני כבר חודש בהפסקה מהטיפולים לנקות את הגוף...בשבועיים האחרונים יש לי שינוי בשד - הפיטמה כאילו נכנסה פנימה ויש קצת מיחושים בשד. אציין כי לפני כמה חודשים חודשיים שלושה בערך , הרופא נשים שלי בדק את החזה - הכל היה תקין. ליפני שבוע עשיתי ספירת דם והיא תקינה לחלוטין. האם מישהי עברה משהו דומה?? האם אילו שינויים הורמונליים או צ'יסטות?? אני פוחדת נ-ו-ר-א אשמח לכל תשובה שתעזור לי להפיג מעט את החרדה. תודה

לי מ ו ר

New member
אין לי מושג אבל....

אני הייתי קובעת תור לכירורג שד. כירורג שד יכול על סמך המישוש לומר לך אם זה גוש הורמונלי, ובעיקר להרגיע. אני הגעתי לכירורג עם גוש והוא אמר לי שזה קשור לביוץ, ולהגיע אחרי חודש לפני הביוץ. ואכן הגוש לא היה שם. האיש שלי קיבל כוריגון לשלושה חודשים, ובמקום שיפור בזרע הוא גידל גוש בשד. גם במקרה הזה הכירורג ידע שזה גוש מהכוריגון, שלח אותו לממוגרפיה ואכן זה היה אותו גוש.

לבנה123

New member
אני גם חושבת ששווה ללכת לכירורג

שד. מאוד יכול להיות שזה באמת קשור לטיפולים, אבל בעקרון כל שינוי במבנה השד, או הפטמה, שלא במסגרת הריון, כדאי לבדוק. הוא יבדוק אותך, ואולי יעשה US למקום (קטעים, ה?, לעשות US לציצי אחרי שעושים בד"כ באזור אחר...)

נרי כ

New member
הכי תרגיע אותך פגישה אצל כירורג

שינוי כזה כמו פטמה שוקעת פתאום מחייב בדיקה מהירה למדי אצלו.

למעלה