שאלה ב-Norton Utilities

• פותח הנושא ord12
  • פורסם בתאריך

ord12

New member
שאלה ב-Norton Utilities

מי שמבין ומכיר את נורטון יוטיליטיז 2002, יש לי שאלה אליו: יש כמה דברים שאני לא מבין מה הם עושים, אתם יכולים להסביר לי?? 1-UnErase Wizard 2-Wipe Info 3-Image 4-Norton Registry Editor 5-Norton Registry Tracker מה הם עושים ומתי כדאי להשתמש בהם תודה!

jumpgate

New member
תשובות

אני לא מכיר את גרסא 2002 אבל כל השמות שציינת מופיעים גם בגרסאות הישנות יותר. 1 - מנסה לשחזר קבצים שנמחקו (לא מסל המחזור אלא ממש נמחקו) 2 - מוחק קבצים בצורה כזאת שאפילו UNERASE WIZARD (ואפילו אמא שלו) לא ימצאו וישחזרו אותם 3 - כלי שמגבה חלקים קריטיים בכוננים כמו BOOT SECTOR ו FAT למטרת שחזור מאוחר יותר 4 - עורך REGISTRY יותר משוכלל ויותר נוח מ REGEDIT של WINDOWS 5 - תוכנה שעוקבת אחרי שינויים ב REGISTRY (למשל בזמן התקנת תוכנה) ב 1 משתמשים כדי להציל מידע רגע לפני שתולשים את השערות ב 2 משתמשים כדי שמי שמנסה להשתמש ב 1 אכן יתלוש את השערות ב 3 משתמשים על בסיס שבועי כדי שיהיה על מה להסתמך ביום הדין ב 4 משתמשים רק אחרי שמרגישים נפשית שאנחנו מספיק מיומנים כדי לשוטט ב REGISTRY (או בהמלצת חברי הפורום בעת הצורך) ב 5 משתמשים כשרוצים לבדוק אם פעולה כלשהיא שינתה משהו ב REGISTRY, וכדי לאתר את השינויים

למעלה