רציתי להתייעץ איתכם במשהו שקרה...

מילושית

New member
רציתי להתייעץ איתכם במשהו שקרה...

אז ככה זה די ארוך,יש לי חברה שהיה לנו איזה ריב לפני 4 חודשים בקירוב.ואחותה התערבה גם בנושא ואמרה לה בהתחלה לא לדבר איתי. לאחרונה היא התחילה ליצור איתי קשר מחדש,ואף אחלה לי שנה טובה.ביקשתי ממנה סליחה והיא אמרה שמבחינתה הכל מאחורינו על מה שקרה ביננו והשלמנו.מאז ערב ראש השנה לא דיברתי איתה,ואתמול התקשרתי אליה (לבית)ושוב דיברתי איתה,והיה הכל נחמד וסבבה איך שאומרים בשפה יפה,דיברנו יפה והסכמנו שנפגש בשבוע הבא.היום התקשרתי אליה גם כי רציתי להתייעץ איתה במשהו שלא סבל דיחוי לפלאפון הנייד שלה ולא היתה תשובה,ואני ברב טיפשותי התקשרתי אליה הרבה פעמים כי חשבתי שאולי היא תענה ולא היתה תשובה ואז שהיא ענתה,אז ענתה לי בחורה ממש חצופה ואמרה לי שהבחורה שאיתה השלמתי מכרה לה את הטלפון לפני כמה ימים,וששאלתי אותה ממתי וזה אז היא אמרה לי משהו כמו"מה אכפת לך" בצורה כועסת כזאת.ואמרה לי שאני אפסיק להתקשר ולהטריד אותה.השאלה אם זה שדיברתי עם חברה שלי(ההיא שאני לא יודעת אם מכרה לבחורה השניה את הטלפון או לא)ודיברנו בצורה מאוד יפה אתמול(בטלפון שבביתה)וכאילו לא היה ריב ביננו,אתם חושבים שהיא החליטה שהיא לא רוצה לדבר איתי שוב? או שסתם עושים ממני צחוק?ואם היא החליטה למשל שהיא לא רוצה לדבר איתי אז איך אתמול דיברנו בצורה יפה?מה אתם חושבים שכדאי לי לעשות? להתקשר אליה לביתה ולנסות לברר מה קורה איתה?אם היא כועסת עלי או משהו כזה(לא שנראה לי הגיוני כי אחרי הכל לא רבנו בימים האחרונים ולדבריה השלמנו)אני צריכה עצה אני לא יודעת מה לעשות :/

הו הו הו..../images/Emo80.gif

אני לא בעד להסיק מסקנות שווא. אני חושבת ששווה לבדוק עם חברתך <כלומר, להתקשר לביתה שנית.>. באופן עקרוני, חבל להפסיד חברה <בייחוד לאחר שהשלמתן.> בשל אי הבנה או חוסר בתקשורת. אני לא מכירה את החברה שלך, ולא יודעת מה טיב היחסים בינכן. רק את יכולה להעיד - האם את מכירה אותה בתור אדם כזה? אדם שלועג לאנשים? לפי האמור, לא נראה לי הגיוני שהיא "תצחק" ממך, הרי למה בעצם חידשה את הקשר לאחר ארבעה חודשים? נראה לי די טיפשי וילדותי. התקשרי אלייה ותבררי את הנושא איתה. מקווה שעזרתי :]

למעלה