רגע לפני או הצעה לסדר.. (גם אם נשלח באחור)

רגע לפני או הצעה לסדר.. (גם אם נשלח באחור)

בנות יקרות, שלא לומר לסביות נאורות ! חג שמח אביב מאושר ליבלובים וניחוחות בלי גמר ! אז,,,,,, יש שרשור לגבי נשואות/גרושות/מתלבטות/מתחפרות/דרומיות/צפוניות/חריגות/גבוהות/רזות/חדשות/ותיקות/מנוסות/מסתקרנות/ פוחדות/אמיצות ועוד...ועוד.... שאר ירקות ! הלילה הזה אמור להיות מרור אבל האם אנו מצוות לסחבו כל השנה ? לא, כתוב בפירוש "שבכל הלילות אנו אוכלים שאר ירקות"... גם אם ננסה לברוח מכותרות לא נצליח, כולנו כאן, כולל הכותבת, הן : לסביות - כן, כך קוראים לאשה שהתאהבה/אוהבת/חושקת באשה אחרת. נשואות - רובנו כמעט ככולנו נישאנו או בנינו מסגרות זוגיות עם גבר בשלב כזה או אחר של חיינו ! בארון - רוצה לראות את זו שנשואה לגבר ויש לה ילדים והיא "מחוץ לארון" לחלוטין !!!!! ופורום - ברור מאילו.. אז כן, כן וכן !!!! "פורום לסביות (בארון) נשואות לגבר" זה כאן ושלב ראשון חיוני הוא להבין את המילים, את צירופן את המשפט כולו, להתבונן בראי הנפש ולחשוב האם זו אני ? אם לא, היי שלום וזכי לאושר רב ! אם כן עשי חשבון. מה יש לך כיום היכן את ניצבת אישית, משפחתית, חברתית, מקצועית, כלכלית (כן, גם זה שיקול !) והחשוב מכל רגשית. מנגד העמידי את רצונותיך בשינוי האם את מחפשת "הרפתקה", האם רוצה להתנסות בחוויה, להרגיש שאת משוחררת ופתוחה וכיוצאות בזאת סיבות......... או שאת יודעת מרגישה ושלמה עם העובדה שנשמתך גם אם בהמון מובנים מלאה, עדיין זועקת בקול, שלא ניתן להשתקה : "אני רוצה אשה !!!" אם לסוג האחרון את שייכת הכיני טבלה ארוכה ונסי לסדר את הנסיבות, החלומות, הסכנות, הבושות, העלויות החברתיות, כלכליות ועוד סוגיות בטורים ישרים ובדקי, עד כמה שניתן, את המהלכים ומשמעותם. אנו נמצאות במועדון מיוחד, כפי שניסחה בערמומיותה שועלה פראית, זה מועדון "נגעת - נסעת", אין כאן "טרמפ מזדמן" (או סיכול אותיות), מי שטעמה מפריו של הפרי האסור, תרגיש כאסירה במקום "הברור" המקובל והנראה. מאחר ואין חכמה כבעלת הנסיון אספר אודות עצמי. מגיל צעיר מאד ידעתי, חשתי חד משמעית מה אני מעדיפה. נסיבות החיים הובילוני לנישואים, היום לאחר 28 שנות חיים משותפים ילדים ובית, עמידה נחושה על שמירת המשפחה במחיר של גזלת חירותי, שמחתי, בריאות נפשית ופיזית. לפני כחצי שנה החלטתי לקחת בחזרה את הנהגת חיי ומעבר לשחרור מהמון קילוגרמים מיותרים החלטתי לנסות ולממש את רצונותי המיניים. אישה בה נפגשתי באתר הכרויות שידכה ביני לבין פרוסט האחת והיחידה וכך "נכנסתי" לקהילה המיוחדת הזו. להגיע לפגישה מאד רציתי אבל החלטתי לעשות זאת בשלב בו אחוש מספיק בטחון. בחרתי לבדוק את הפורום ונכבשתי ! בשירשורים הראשונים ניסיתי לבקר כצופה קפדנית וסקפטית מהצד אבל אז די מהר הבנתי שמשם לא אתקדם... והבנתי ש"כל הפוסלת במומה פוסלת", התחלתי להבין שמה שקורה זה אמיתי. כלומר שגילויי החיבה, החיבוקים, הנשיקות וההצהרות אינן קסמי שוא ואין לי מה לצאת "חוצצת"נגדם. ישרתי מבטי למראה והבנתי שאם אני בורחת לשיפוט או לשלילה אשיג בוודאות את המטרה ההפוכה. אינני באה, חלילה, לפסול או לפסל את מי שבוחרת לעשות כך. אני, בחרתי ל"השתדל"( ואולי להחליף את ה"ד" ב"ג") ולשמור כוחות בטוב כי רע יש מספיק והוא מגיע גם בלי עזרה . הגעתי בגפי לפגישה הראשונה כדרכי הרגשתי "עוף מוזר" אבל החל מהפעם השניה כבר הייתי חלק אינטגרלי מ"החבורה" - הקהילה, הכל כך מיוחדת הזו שאפילו בקהילת "הלסביות הגדולה" זוכה לעמדה של חריגה ו"נחותה". אנו בנות אנוש וככאלו איננו זהות, בתור יהודיות אנו גם נושאות את הגנים לפלגנות, לפיכך לא אנסה להכריח ואפילו לא לשדל את כל מי שחפצה בקבוצה חדשה ואפילו אברך אותה בהצלחה. אבל נסו וחשבו האם יש לכן את הכח הנסיון והגישה הנפלאה של מנחתנו המדהימה, המגוייסת כולה בכל נימי נפשה לשליחות. ובאשר לנושא "ההטפה" לגירושין, ממש לא ! בין משתתפות הקבע בקבוצה, יש רוב לנשואות ואף אחת לא מנסה לומר ששמירה על המסגרת היא התווית נגד ומונעת שייכות. אז, בואנה נעשה מעגל גדול.... ונגלה את כוחה של הקבוצה ושל מרכיבותיה הנפלאות שעוזרות לשמור על שפיות למרות שאנו "מטורפות", ובדורות קודמים ייתכן ועל המוקד היינו עולות כמכשפות. ריחות אביב באויר שאפנה אותן פנימה וצעדנה קדימה !! חג החירות נמשך רק שבוע אבל חופש ועצמאות שנרכשו, לארון לא יוחזרו !!!

שועלית6

New member
אופו את ראבק?????

יאללה כמה את כותבת????. לא דיברנו שאת הכינה לי ארוחת צהריים????. לא דיברנו שאת פותחת לי..... שולחן משהו משהו????? לא?... כל היום על המחשב פורום פורום.... תזהרי אני יודעת אופו את גרה!!!!!!

פניה למשטרה

הלו ? זה רדיו ? "קם יריד בבית ! מה פה? איזו מין צרה צרורה פה?! .... מה עושים? חסל! אין עזר!"... (מתוך גלגולו של מעיל - קדיה מולודובסקי) כולנו בפחד נורא אז החלטנט לפנות למשטרה הגשנו תלונה נגד שועלה שנראתה לאחרונה מטיילת בארצה. נסעה צפונה ונשכה כלבים ויש חשש להדבקת אנשים... אז גם משרד הבריאות בתמונה ! למרות שעם קשריך ואזיקייך... ?????????????????? סליחה לא התכוונתי ! בחיי ! חוץ מזה שלא תפחידיני מביתי לביתך מרחק הרבה קילומטר מליבי לליבך אף לא מילימטר... לבלובי (ילדות ?) אביביים... לפחות יודעת להחליף חיתולים. אוהבת, וגם אותך המוןןןןןןןן !

למעלה