קניית פרגוד...?

boringvered

New member
קניית פרגוד...?

שנים שלא בקרתי (למרות שהפסקתי להניק את גל רק לפני כחצי שנה והיא הייתה בת 3...). בכל אופן, הגברת השניה בדרך ואני כבר חושבת על איך אני פותרת לי את נושא השאיבה בעבודה. בפעם הקודמת עמד לרשותי מחסן עם מפתח - הפעם לא. מצד שני אני יושבת בחדר ולא באופן ספייס. איתי בחדר יושב עוד בחור... והחדר עצמו היה פעם חדר ישיבות אז חלק מהקירות עם מזכוכית שבחלקים ממנה היא אטומה וחלקים קטנים שקופה... את נושא הזכוכית אני יכולה לפתור ע"י הדבקת נייר בחלקים הקטנים שחשופים... מה שכן, אני רוצה לקנות פרגוד לשים לי בחדר ולהסתיר את עצמי בזמן השאיבה (ממש לא אכפת לי שיודעים מה אני עושה שם וכל זה...). אני מחפשת משהו כזה במחיר שפוי - אולי למישהו פה יש נסיון עם זה? צריך כמובן שיסתיר טוב ושיקיף אותי טוב - לא קצר מידי. כמובן, הכל תלוי אם ההנקה תצליח כמו בפעם הקודמת... אה - ופניתי לכ"א לגבי ארגון פינה לשאיבה... אבל יש לנו מצוקת חדרים והם די... בורים בתחום וחושבים שאפשר לשאוב בכל שעה שבא לי ולא מבינים את החשיבות של שעות קבועות - חשבו שאני פשוט אסתדר עם הבכירים שיתנו לי את החדר מתי שפנוי אבל זה ממש לא עובד ככה ואני מעדיפה כמה שפחות תלות באחרים כשמדובר בנושא הזה. תודה, ורד

הילהל

New member
במקרה חיפשתי אתמול פרגוד

למטרות אחרות לגמרי (יצירת פינת לימודים שקטה ליונתן לרגל כיתה א') ראיתי אתר שנקרא "חותם" שיש בו דברים יפים מאוד במחירים שפויים (290 ש"ח נדמה לי) יש להם חנויות בכ"ס וגם אופציה להזמין בנט

boringvered

New member
תודה!

ראיתי באמת את האתר שלהם. אני צריכה ללכת לראות פיזית במה מדובר. אולי אחרי שאני אלד וקצת נתארגן אני אלך לראות - צריכה לראות שאני כמובן מסתדרת עם ההנקה גם הפעם. ומצאת משהו ליונתן? (יש באתרים שמוכרים לגני ילדים פרגודי רופא נמוכים כאלה... אבל השאלה אם זה מה שאת מחפשת). בנוסף המליצו לי על "פגודה פרגודים" וגם על אתר שנקרה "קנה קש" אם במקרה את מתעניינת. ורד

הילהל

New member
החלטתי לא להחליט

כי אני לא מרגישה שהבית כבר "שלי" קודם נכנס, ואז יהיה לי חודש עד ה 1.9 להחליט אם אני רוצה מחיצה "רצינית" (גבס או אקורדיון) או רק פרגוד.

ימי82

New member
הצעה נוספת

אם לא איכפת לך שיודעים מה את עושה אולי את יכולה לשאוב עם כיסוי. להפנות את עצמך לקיר, ופשוט עם כיסוי\סינר.

למעלה