קיבלתי המלצה למדרסים

1ט ל י

New member
קיבלתי המלצה למדרסים

מאורטופד. אמרו לי שאני צריכה לעבור ועדה בשביל לקבל מדרסים, ואמרו לי לעשות צילום לכפות הרגליים.... מה בדיוק קורה בועדות האלו? אני בטוח צריכה מדרסים, אבל האם הם יכולים להחליט שזה לא בגלל הנכות שאני מוכרת עלייה? ואם הם מחליטים שלא בגלל הנכות, אבל אני מביאה להם הוכחה שכן (הראומטולוגית המליצה על המדרסים, האורטופד היה חותמת גומי) אז אפשר לעשות משהו בנדון? אני מקדימה את המאוחר, נכון? פשוט כבר אין לי כוח לדברים האלו. אין לי כוח לעוד ועדות, בלאגנים, פקסים ומכתבים.

עָנת

New member
המלצות../images/Emo70.gif זכויות והטבות../images/Emo70.gifנכות מוסבת../images/Emo70.gif

טלי שלום 1.לידיעתך,אגף השיקום אינו חייב לקבל כל המלצה קל וחומר רפואית. קבלת ההמלצה תלוייה בשיקול דעתו של הרופא המחוזי המטפל בך,לידיעתך,תמיד שמורה לך הזכות /www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/ForumFAQAnswer.asp?id=388&QID=20341 target=_blank>לערער על החלטת הרופא. 2.כידוע לך,זכויות והטבות ניתנים ע"ס סעיפי הליקויים עליהם את מוכרת,האם הגשת תקנה9 http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/ForumFAQAnswer.asp?id=388&QID=10467 בגין כפות הרגליים? אם כן? והועדה הרפואית קבעה לך סעיפי ליקויים,לא תהיה לך בעייה,אין מה לדאוג(אני מבינה שלא הגשת!) אם לא? את תלויה לחלוטין ברופא המחוזי שלך
בירוקרטיה/טפסים/פקסים/בקשות/ועדות/המתנות/תשובות חיוביות/תשובות שליליות זה חלק בילתי נפרד מהחיים שלנו
,מה עושים? עושים
והכל בכדי לקדם המטרה ולקבל הזכויות המגיעות. אם הדבר מצריך שתגישי תקנה 9,תגישי
(ובכדי לא לפגוע בכפות רגליים שלך,תמיד ניתן להשיג מדרסים דרך קופ"ח) מקשרת אותך לשירשור דומה ,וכן להוראה 53.07,בכדי שתיראי,כי ישנם חוקים,וכללים מוגדרים לנכים הזכאים לקבל הטבה זו. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forum=388&a=81889&c=2755&sc=0&ssc=0
בועדת נעליים,כמו כל הועדות השונות במשרד הביטחון,בודקים לעומק את זכאות הנכה.(כשלעצמו זה מבורך מאוד
מה היה אם ועדות השונות היו מחלקים על ימין ושמאל זכויות לנכים שלא זכאים?) הוראה 53.07 מצורפת להודעה,ובהוראה יש קריטריונים מדויקים ביותר לנכים הזכאים להטבות הללו. לסיכום: הכל קטן עליך
תהיי קולית,תגישי המסמכים...במידה ותקבלי מדרסים בלי שום בעייה,אין טוב מיזה
במידה ולא?,שום אסון לא קרה
תגישי תקנה 9 והכל יהיה בסדר. המון בהצלחה בהמשך.

למעלה