צוואה בעייתית.

מצב
הנושא נעול.

the blak angel

New member
צוואה בעייתית.

צוואה בעייתית.
שלום, אני לא בטוחה שזה המקום המתאים לשאלה הזאת,אבל אם מישהו מבין בזה אני אשמח לתשובה=] לפני כמה חודשים סבי נפטר. סבתא שלי(אשתו) ביקשה לא מזמן לפתוח את הצוואה ולקיים אותה. בצוואה נכתב שיש סכום כסף מסויים לי ולאחותי(סכום דיי גדול) אבל אנחנו יכולות למשוך את הכסף רק כשנתחתן. השאלה שלי היא האם יש דרך לערער על הצוואה הזאת,היות ונקלעתי למצב כלכלי בעייתי ואני צריכה את הכסף באופן מיידי. ועוד שאלה,אם אני אתחתן באופן פיקטיבי,כדי לקבל את הכסף מהצוואה ואז אתגרש,זה ייחשב כהונאה?זה קביל בבית משפט?וזאת עבירה על החוק?אם כן,מה דינה של העבירה הזאת? תודה רבה, מורן

על מה תגישי התנגדות ?

צוואה בעייתית.
שלום, אני לא בטוחה שזה המקום המתאים לשאלה הזאת,אבל אם מישהו מבין בזה אני אשמח לתשובה=] לפני כמה חודשים סבי נפטר. סבתא שלי(אשתו) ביקשה לא מזמן לפתוח את הצוואה ולקיים אותה. בצוואה נכתב שיש סכום כסף מסויים לי ולאחותי(סכום דיי גדול) אבל אנחנו יכולות למשוך את הכסף רק כשנתחתן. השאלה שלי היא האם יש דרך לערער על הצוואה הזאת,היות ונקלעתי למצב כלכלי בעייתי ואני צריכה את הכסף באופן מיידי. ועוד שאלה,אם אני אתחתן באופן פיקטיבי,כדי לקבל את הכסף מהצוואה ואז אתגרש,זה ייחשב כהונאה?זה קביל בבית משפט?וזאת עבירה על החוק?אם כן,מה דינה של העבירה הזאת? תודה רבה, מורן
על מה תגישי התנגדות ?
הסבא קבע תנאים למתן הכסף וזו זכותו. מצבך הכלכלי הבעייתי אינו טיעון (הרי הסבא גם היה יכול שלא להוריש לך כלום, אז מה , היית תוקפת אז את הצוואה בטיעון שאת זקוקה לכסף ? לגבי שאלת הנישואים הפיקטיביים , אני לא משפטנית אבל מנסיון חיים: לא מנסים לצאת ממצב ביש אחד ע"י כניסה למצב ביש אחר. הבנת את זה ?

תשובה

צוואה בעייתית.
תשובה
התשובה בגוף השאלה; באם הנישואין יתבררו כפיקטיביים, אזי לא מילאת אחר תנאי הצוואה... גיא זיו, עו"ד

מצב
הנושא נעול.
למעלה