על גברים נשים ושאר חידונים ...

גל ים..

New member
על גברים נשים ושאר חידונים ...

ושוב כמו בכל שבוע הוא מגיע העיתון שלי כן עתון הלאשה כך הם קוראים לו שם במערכת הגדולה.... ומתחילה לדפדף בין כל הדפים עד שמבטי נופל על הכותרת הגדולה.. רבותיי שאלות לך ולה ובלי לרמות אחד את השנייה אם תגידו את כל האמת נספר לכם אם יש בינכם התאמה.. או בדיוק איזו תנוחה הוא אוהב במיטה.. וכך אחרי שעה ארוכה מה אגיד ומה אומר בושה וחרפה... איזה מסקנות הגעתי רחמנא לצלן... שהוא בוגד בי עם חברתי הישנה שהוא בכלל אוהב סקס במטבח ולא במיטה שבעצם המזלות שלנו לא מתאימים בשום אטמוספירה ושאם בודקים את כל הזוויות האפשריות ומכל הצדדים למעלה וגם למטה במאונך ובזווית ישרה.. הוא היה צריך להתחתן עם השכנה! וכך בכעס רב זורקת את העיתון לאשפה מסננת לעברו בוא מייד יש לי שאלה אליך האם קראת את העתון לאשה? והוא מחייך חיוך ממזרי ואומר כן וודאי ואנחנו זוג מושלם מאללה.. מבולבלת שואלת אותו אתה בטוח במאת האחוזים כי תראה שתיים ועוד שתיים ועוד עשרה שאומרים לי פה לחבר יוצא בדיוק ההפך בדוק תראה בעצמך... ואז בשלוות רוח הוא אומר לי .. טוב את אישה לא מבינה שום דבר.. לא מחברים את המספרים הקטנים בכלל אלא את האותיות הגדולות מה כל כך קשה להבין אישה???? מביטה בו במבט מוזר מחברת שוב פעם את האותיות כמו שהוא אמר לי בתחילה והפלא ופלא התאמה מדוייקת ובאמת תודה לאל את הסקס הוא אוהב במיטה ולא על שום שולחן במטבח או בסלון על הרצפה... ובכלל השכנה ממש לא מוצאת חן בעיניו כי היא בלונדינית וזה לא עושה לו את זה... אבל למה אין להם שם במערכת הגדולה איזה פטנט של התאמה מדוייקת או איזה חידון שבו אוכל להגיד לו רק פעם אחת ויחידה שלמרות שהכל תואם בול ושהכל פיקס אולי מבחינתם שאצלנו כבר מזמן העסק חורק כמו שעון ישן... גל

למעלה