עזרה

עזרה

אז ככה אני צריכה לדעת כמה עולה בערך לרקום על סט מצעים? בוקסר וחלוק? ועם יש לך עוד רעיונות על מה אפשר לרקום אז תכתבו לי תודה

צומיש

New member
תלוי...

בסט מצעים בחלוק ובבוקסר... בדר"כ אות עולה משהו בין 2-4 שח

לכבוד מה?

עם זה לכבוד ציון חברות אז אולי " 3 שנים של חום ואהבה" ואם זה ליומולדת אז אולי "עוטפת אותך באהבה" "מחבקת אותך באהבה" נראה לך?

זה ליום הולדת מאמי כנסי

תראי אני צריכה שיגידו לי כמה עולה בערך רקום על סט מצעים וכמה זה יעלה הסט מצעים והרקום ביחד.. והעם יש לך עוד רעיונות לגבי זה? אני החלטתי לעשות לו ערכת לילהה.? מה דעתך? האם זה מתאים לגיל 15 תודה

m o s h 1 0

New member
רקמה על מצעים

אני חושבת שזה מתאים... אבל תלוי אם את מרשה לעצמך להשקיע בזה כל-כך הרבה כסף. מצעים זה לא זול... רקמה של משפט קצר זה כמה גרושים, אבל המצעים עצמם יקרים בדר"כ.

כנסי מאמי

הסכום הוא בין 100-200 ויותר חחח.. יש חנות מיוחדת ששם מוכרים גם מצעים +רקמה אז בגלל זה אני לא יודעתתת יש לנו חנות מיוחדתת כזאת לכל מיני דברים מבינה בגלל זה.. יש לך אולי עוד רעיונות לערכת לילה משהו שיתאים לבן?

אני חושבת שנטלי99 הציעה לך משהו

וזה מאוד יפההה :) היא נתנה קישור.. אני לא יודעת איפה ההודעה אבל כעיקרון זה מצעים בורדן עם הדפס של תמונה ורקמה בנוסף היא קנתה חולצות מכנסיים, גופיות, כל מיני דברים. מאוד יפה. אולי שמישהו יעשה לה קישור? ו.. אפשר אולי פיגמה עם הגיגים חמודים+ מברשת שיניים עם חריטה כמו שמוש הציעה פעם.

למעלה