סרטים כחולים, לא בבית סיפרנו?

IdoKy

New member
סרטים כחולים, לא בבית סיפרנו?

לפני כמה ימים ישבתי אם חברים וניהלנו "דיון" האם זה בסדר שילדים יראו סרטים כחולים או לא.באופן לא מפתיע במיוחד אני הייתי היחיד שאמרתי שזה בסדר גמור, ואפילו טוב שיראו,אפשר ואולי כדאי שיהיה ליווי מבוגר, אבל אם אין ,אז גם בסדר. כולנו היינו ילדים,אני חושב,ואיך שהוא כולנו היצלחנו,בדרך זו או אחרת, לראות סרטים,חלק בסתר וחלק בגלוי.מכאן העובדה, שאת הסרטים, ימשיכו לראות, בכל מקרה,בין אם נאהב או לא. ואז,עלתה לי שאלה בראש,שאותה לא נתנו לי לשאול,אותם דעתניים. "האם האיסור הגורף והטאבו על סרטים כחולים,לא תורמים לתסביכים של היציאה מהארון?" לדעתי,וזו רק דעתי,אם נתיר לילדים לראות את אותם סרטים "מתועבים" שאנחנו "המבוגרים" כל כך נהנים מהם,"הילדים" יראו את כל המיניות שלהם כמשהוא שהוא בעצם.....בסדר,ואולי אפילו טוב,שאין להם ממה לחשוש,בעצם. ולאלה בניכם שבאמת מודאגים ואוסרים על ילדיכם לראות סרטים כחולים, לוו את ילדיכם במהלך הסרט,הרי שאלת המיניות שלהם תעלה בין אם תרצו או לא, ולא תעדיפו להיות חלק מחיי ילדיכם? על כן, עצתי לכם "המבוגרים המודאגים": תפסיקו לקבור את ראשיכם בחול ולחשוב שהילדים רואים סרטים מצויירים, אחרת תימצאו את עצמכם קבורים הרבה יותר עמוק, ולו רק מכאב הלב שבחוסר השיתוף. אשמח לשמוע תגובות שלכם!

Yaniv-DC

New member
המממ....

24 זה אמנם מזדקן אבל אני עוד לא הייתי קורא לזה מבוגר ועדיין אני לא מסכים איתך. סרטים כחולים שמזהו שפעם ראיתי מתוך סקרנות ןלא תרם לי שום דבר לתסביכי היציאה מהארון. הסרטים האלה הרי לא מתארים שום מציאות (אלא אם כן המציאות שלך היא סקס עם בחור גלוח חזה אחרי 7 שעות של מיטת שיזוף כשהוא מזיין אותך ולא עומד לך או ההיפך, ובסוף כששניכם גומרים אחד על השני אתם מתנשקים אל עבר ה"fade out"... במיוחד הילדים של היום שהרבה יותר מהר יוצאים מהארון או למסיבות ולא צריכים את הסרטים האלה. אנלוגיה קטנה - להגיד שסרטים כאלו עוזרים להתמודדות עם תסביכים זה כמו להגיד שעו"ד יכולים להעזר ב"אלי מקביל"... שוב, לא מתאר את המציאות כפי שהיא. זו דעתי...

MARMELAD

New member
אוחחחחח עידוקי סיבכת אותי...!

התשובה הברורה ביותר שרציתי לכתוב לך - היא - מה פתאום שילדים יראו סרטים כחולים... ואז חשבתי לרגע על מה שאמרת. ברור שילדים ייראו סרטים כחולים. לאפשר להם את זה ? לא יודע אם זה רעיון טוב. מה הצעד הבא? לקיים יחסי מין אם ילדינו כדי "ללמד אותם איך עושים את זה הכי טוב..." כדברי דן בן אמוץ....? מתישהוא ציך להיות הגבול. אז אם הילדים ייראו סרטים כחולים, שייראו. אני לא אעזור לילדים שלי לראות אותם. מה שכן, חייבים ללוות את הגדילה שלהם בהסברים שמתאימים לגילם על סקס, סרטים כחולים, אוננות, וכל מה שמתקשר לעניין.... וההסברים האלה יגרמו להם להבין שמה שהם רואים - כמו גבר שמזיין עשר שעות וכשהוא גומר יוצר לו ליטר וחצי של שפיך.... אז שזה לא אמיתי ומוגזם. וזו דרך המלך בעיניי בכל העניין הזה... וברוך הבא.... לפורום ! קבל
למקרה שלא יהיה סרט טוב בטלויזיה... MARMELAD

אכן נושא מתוסבך

לפי דעתי צריך לתת שעורים מכיתה ב´ (כי אז מתחילים להיחשף בטלויזיה לנושאים האלו ולהבין אותם), שילמדו להעריך את עצמך ואת הגוף שלך, לאהוב את עצמך וקבל אותך ואת השונה. עם השנים השעור יהפוך לשיעור חינוך מיני, ואני לא מדבר רק על איך ללבוש קונדום, אלא גם על הפן הריגשי של העניין, וכמובן שעור חובה לכו-לם (אחרת אף אחד לא יבוא) בהקשר הומוסקסואלי. עם חינוך ולימוד מתאים, הילדים יכולים להיחשף לסרטים (וכיום אין מצב ש*לא* להיחשף להכל. ה-כ-ל. ובגיל מוקדם), ולקלוט אותם כמו שצריך, ולא כמשהו אמיתי. מר מומין ידעתם שיש להם חומר דמוי שפיך שהם מורכים למקרה שלא יוצא מספיק?!

DJNYC

New member
סרטים כחולים

סרטים כחולים הם למען פורקן מיני, ילדים שצופים בסרטים כחולים עושים את זה מתוך סקרנות ולא כרצון למצוא פורקן (בהכרח). למרות שהיום, אינ לא יודע כמה השאלה הזאת היא באמת רלוונטית. היות ותוך 3 דקות כל ילד כמעט יכול להוריד אליו למחשב סרט כחול. סרטים כחולים זו אולי תחנה, אבל מעטים נשארים בה. אני מאמין שהורים שיצרו אוירה בטוחה, ובריאה יוכלו לדבר על כל נושא ממקום של תמיכה ולא ממקום של שפיטה ו"טוב ורע".

למעלה