סקירה מוקדמת עזרה במציאת רופא?

systern

New member
סקירה מוקדמת עזרה במציאת רופא?

יש לי כללית מושלם והתקשרתי למוקד לבקש שמות של רופאים לעשות את הסקירה אצלם מאיזור המרכז האם משהי שמעה על ד"ר סגל אוקטב? איך הוא? איך ההתייחסות ? יחסית זה דיי קרוב אז חשבתי לעשות שם.. אשמח לשמוע המלצות

maracuja

New member
לא ממליצה

בהריון הקודם הייתי בטיפול אצלו ואני לא ממליצה. הוא עושה כל מה שצריך, נכון, אבל.... כל פעם שהגעתי לשם היתה לי הרגשה (חזקה ביותר) שהוא בכלל לא זוכר אותי, כל פעם היה צריך לשאול מחדש מי אני, מה עשיתי, הייתי צריכה להזכיר לו כל פעם מחדש דברים.... הוא עושה את הדברים "כמו שכתוב" ולא טיפה מעבר. היתה לי בעיה רצינית בהריון הקודם ובגללה הייתי צריכה לעבור לידה שקטה בשבוע 22 וכל פעם שדיברתי איתו על זה (לפני הפסקת ההריון) הוא התייחס לזה כאילו כלום. מדובר על בעיה קרומוזונלית שרואים רק במי שפיר והוא, אדיש לגמרי, אמר שאם הוא לא ראה כלום בסקירה סימן שאין בעיה, דבר שלדעתי היה מאוד לא מקצועי לא לדבר על זה שלא היה מציעותי ומבוסס בשום דבר. אין לי מילים להגיד כמה שאני לא מרוצה ממנו וכמה שאני ממליצה להתרחק. אחרי הפסקת ההריון המזכירה שלו עוד התקשרה לשאול אותי מתי אני חוזרת לשם ואמרתי שאני לא חוזרת. החלפתי רופאים ואני מאוד מרוצה עכשיו. הרופאה שלי מקבלת דרך מאוחדת, אבל אולי גם כללית, אני לא יודעת, בד"כ הרופאים עובדים עם יותר מקופ"ח אחת. קוראים לה ד"ר גורביץ והיא מקבלת במרכז לביראות האישה ברמת אביב.

למעלה