משהו שכתבתי=]אשמח לשמוע את

משהו שכתבתי=]אשמח לשמוע את

דעתכם לאהובי היקר: אני מרגישה שאותך אני רוצה לנשום כל הזמן,לחבק ולהרגיש. אני בוכה מרוב אושר,אני מוצאת את עצמי בוהה באויר וחושבת עלינו. והחברות שלי חושבות שאני על איזה סם,ואת האמת זה נכון. זה סם שנקרא אהבה,סם שמחזיק אותי,סם שמבטח אותי. בחיים זה לא קרה לי,שמישהו חיבק אותי והרגשתי כל כך בטוחה. כמו חומת מגן.אני לעולם לא חיפשתי מישהו שיגן עליי מעולם לא חשבתי שמישהו יאהב אותי כמוך,כן אני יודעת יש לי קצת רגשי נחיתות. אבל בזכותך למדתי להעריך אותי.למדתי להכיר את עצמי. ולמדתי שאני מסוגלת לעשות הכול בשביל בן אדם אהוב. אני מסוגלת לעשות הכול בשביל שתהיה מאושר. אני יודעת שאתה מאושר,אני מרגישה. ואם זה בזכותי אז אני עוד יותר מאושרת. אני אולי אובססיבית,אבל זה טהור. זאת לא אובססיה שפוגעת. אני מוצאת את עצמי שוכבת במיטה חושבת עליך ועל כמה שאני אוהבת אותך וככה אני נרדמת עם חיוך על הפרצוף. אהבה היא הרבה יותר מ,אני אוהבת אותך. המגע שלך גורם קסמים,קסמים בילתי מציאותים. ואני משתגעת!!איך לעזאזל עשית את זה?! איך גרמת לי ליהיות מטורפת וחולת אהבה? ואני מודה לך על זה כי לאהוב אותך זה הדבר הכי כיף שיש. חח זוכר איך שרנו בקור ובגשם!? שרנו וציפצפנו על העולם,ככה זה,שאני איתך אין אף אחד מסביב. אני לא רואה אף אחד.רק אותך ואותי. במצבים מסוימים אני מרגישה כמו הילדה שלך ,כי אתה מנסה לחנך אותי,ואני אוהבת את זה במידה מסוימת כי אני רואה שרק את הטוב אתה רוצה לטובתי. אני שכחתי את כל העבר המר שכחתי אני כבר לא חושבת על זה. אתה השכחת אתה השתנת ואני לא פותחת פה לסטן עכשיו. אני רוצה להראות לך בלבד עד כמה אני אוהבת אותך. וכל מה שאתה עושה בשבילי וכל המילים שיוצאות לך מהפה גורמות לי להרגיש יותר ויותר בכל יום מחדש. ובטוב וברע אני תמיד איתך,ואם מציק לך משהו תמיד תגיד לי.כי אני פה בשבילך לעולמים. אוהבת אותך תמיד תמיד. הבבו'שה שלך=]

למעלה