מספר שאלות למומחים ולמי שיודע

צפוני11

New member
מספר שאלות למומחים ולמי שיודע

אני חושב לרכוש רכב 4X4 התקציב כ-40K ש"ח. הרכב יהיה רכב שלישי בבית למטרות טיולים בעיקר.משפחה עם 3 ילדים. עברתי על הלוחות וגיליתי כי לתקציב יש מספר אופציות: מאגנום שנת 98-99 ידני / אוטומט מזדה B2500 97-99 ידני טיוטה היילקס 95 ואפילו יצא שחשבנו על סניונג מוסו 95 מאחר ויכול לאכלס 7 מקומות. עברתי על הודעות בפורום ויוצא כי אין למגנום שם טוב (?) אבל הוא נמצא בכל מקום (מיליון סינים טועים?.....) אשמח לשמוע על ידני ו/אוטומט לא כל כך מצאתי התייחסות למזדה - שוחחתי עם מכרים המשתמשים ברכב בעיקר לצורכי עבודה (חקלאים) ומרוצים מאד. סניונג מוסו לא מוזכר בפורום (או שלא מצאתי) אשמח לפרטים וטויוטה הוא ה-
אבל לא הכי נוח לנסיעה מנהלתית עם המשפחה. למי שהייתה הסבלנות עד עכשיו אשמח לכל מידע שי

denver101

New member
טוב נתחיל...

ראשית כול זה רכב שלישי למטרות טיולים בעיקר (במחיר שנקבת אתה יכול גם לרכוש טראנו בנזין)לפי הרכבים שרשמת אתה מעוניין בדיזל. מיצובושי מגנום בשנים האלה הרכב די בסדר ועונה על הציפיות נוח יותר בכביש לעומת שני הטנדרים שציינת חיסרון אחזקה מאוד יקרה!!! (בגלל זה לא כול כך מומלץ)מזדה לפי דעתי אחלה רכב ואני חושב שהוא נידחק קצת לצד ולא קיבל את הכבוד הראוי לו (וזו גם ההמלצה שלי אליך חפש מזדה) את המוסו אני לא מכיר ולא רוצה להטעות אותך . לגבי הטיוטה מה כבר יש לומר שלא נאמר על הטנדר הזה אחלה טנדר בעולם חיסרון יחיד זה הקשיחות שלו (אפשר לומר שזה גם היתרון שלו) אבל בגלל שאתה מחפש רכב שהוא רכב שלישי בבית למטרות טיולים בעיקר עם משפחה תחפש לך מזדה נחמדה ולא תצטער ואל תישכח בדיקה לרכב לפני קניה

צפוני11

New member
אחזקה יקרה - שאלות

מה יקר בלהחזיק מיצובישי? האם צריכת הדלק? חלקים? טיפולים במוסך? אני מתכוון לבצע את הרוב לבד - יש גם ידע וגם הכלים. מה לגבי אוטומט? הרבה אומרים לא לגעת אבל מה הסיבה. תודה ענקית לכל העונים.

kfirba

New member
...

למה אתה נעול על טנדרים? ועוד כרכב שלישי למטרות טיולים לקחת 3 ילדים, טנדרים לא יהיו נוחים לאף אחד ממכם במשפחה, וגם טנדרים ככל שהנהיגה יותר מהירה ככה הם מגהצים יותר טוב ככל שהמהירות תהיה נמוכה הם יהיו יותר קופצניים. קח לך איזה קאיה סופרטאז' או סוזוקי ויטרה, כלים מעולים, ואם כבר אתה מתפשר על טנדר לך על המזדה הוא פשוט סוס עבודה.

etik

New member
למה למה??

אני חשבתי לקנות כי הוא זול וכרכב שני. תודה

למעלה