מחפשת שיר שלא יודעת את שמו

מרב1234

New member
מחפשת שיר שלא יודעת את שמו

יש שיר שקט כזה שאין לי מושג מי שר וגם אין לי מושג מילים ממנו זה משהו כמו I'LL BRING YOU FLOWERS.....MORNING חח אני יודעת שאל נתתי אינפורמציה בגרוש אבל אולי מישהו מכיר ?

vhkv7

New member
אנייטה פלצקוג- הבלונדינית מ"אבבא"

השיר if I thought you'd ever change your mind מתוך הדיסק my colouring book של הזמרת Agnetha Faltskog. יש! יש! פעם ראשונה גם אני זיהיתי שיר!

מרב1234

New member
תודהההההההה וצריכה עוד עזרה :

אני מחפשת שירים הכי קיציים רומנטים שבעולם באנגלית ובעברית אפ אפשר כמה שיותר בעברית מכל הזמנים אבל באמת שירים יפים ושקטים חחחח

daryali

New member
לא יודעת אם לאלו הכוונה, אבל שיהיה

נוער שוליים - לך איתה אסף אמדורסקי - יקירתי המשולש - שמיים כחולים שרונה ודניאלה פיק - זאת אהבה כנסיית השכל - היינו עושים אהבה משינה - אהובתי ערן צור - הוא והיא ערן צור - בלילות של ירח מלא אביתר בנאי - מתי נתנשק ארקדי דוכין - מי אוהב אותך יותר ממני אבטיפוס - תשאירי לי מקום לחבק אותך אהוד בנאי - כולם יודעים (מומלץ החידוש של רונה קינן) החברים של נטאשה - אני אוהב אותך נמרוד לב ואורלי פרל - זה כל הקסם מומי לוי - גם אם לפעמים סיוון שביט - נשקי אותי פורטרט - עד אלייך החלונות הגבוהים - אינך יכולה ניר פרידמן - מאי ירמי קפלן - הפוך ירמי קפלן - הדפוק הזה רק בשביל לקבל חיבוק - איפה הילד ואיגי וקסמן תני לי עוד דקה - כלא 6 קאשי - בואי ניקח דברים פישי בגדול ויוסי עדן - אני אוהב אותך הישראלים - ילדה

מרב1234

New member
בןנא הקישורים האלה מעוליםםםםםם

ווואי יש שם כל מה שאני מחפשת תודה רבה וגם לדארילי או איך שלא יכתבוא תה נייק שלך בעברית חחח תודה רבהההההה

מרב1234

New member
אבל אני אנסה עוד משהו חח אולי משהו

מכיר שיר שמדבר על מישהי שממש רוצה מישהו ממש אוהבת אותו והוא לא שם עליה :) יש מצב ????.

למעלה